Polityka

Nauczyłeś się innego zestawu umiejętności niż inni. Patrząc po Twych wostatnich wiadomościach to coś Cię kurewsko boli, albo masz w chuj kompleksy. Naprawdę różnych ludzi w różne miejsca kieruje zwykły los. Znam żuli, ćpunów, kasjerów, budowlańców i sprzątaczki, którzy przewyższają inteligencją prawników, lekarzy czy inncyh wykształcone jedniostki
Dla xujkow mam tski jezyk jakim do mnie piszom
Wyśmiewam pseudo patriotyczne wizje a nie obrażam czyichś rodzin
Walka z Niemcami przez ich obrażanie to jak rzucanie gownem w wentylator na przeciw którego się stoi.
 
Screenshot_2023-10-17-18-38-28-283~2.jpg

Screenshot_2023-10-17-18-38-36-457~2.jpg

Screenshot_2023-10-17-18-38-46-562~2.jpg
 
nie zesraj się
Największą sraczkę w tym temacie masz ty i qń. Nieźle wam się styki grzeją i to z powodu polityki. Strasznie niestabilne jednostki. No ale przecież, to te słynne płatki śniegu takie są, nie tacy kozacy.
 
Największą sraczkę w tym temacie masz ty i qń. Nieźle wam się styki grzeją i to z powodu polityki. Strasznie niestabilne jednostki. No ale przecież, to te słynne płatki śniegu takie są, nie tacy kozacy.
Za to ty masz sraczkę jak widzisz naszą sraczkę. Coś chyba z tobą nie tak.
Teraz możesz rzucić tekstem, że dla śmiechawy to robisz.
 

Dzięki nie muszę szukać,

@blazini te inwestycje.

Kłujące szwabów szczególnie w pizdę pogrubiłem

1) Dalsza rozbudowa i modernizacja SZ RP
2) Rozwój przemysłu zbrojeniowego, utrzymanie PGZ w rękach państwa.
3) ATOM
4) Terminal kontenerowy Świnoujście, kontynuacja rozwoju portów w Trójmieście,

5) Pływający terminal LNG w Gdańsku
6) Inwestycje infrastrukturalne (http://m.in. kontynuacja rozbudowy tras szybkiego ruchu płn-płd oraz modernizacja-budowa linii kolejowych w ramach CPK w tym kolei szybkich prędkości).
7) Utrzymanie i rozwój (ekspansja) narodowych koncernów o znaczeniu strategicznym dla państwa (w tym ORLEN). Utrzymanie w rękach państwa istniejącej infrastruktury krytycznej (w tym transportowej).

Opócz tego:
8) reparacje (nawet jako straszak by jakieś ustępstwa od szwabów uzyskać)
9) blokada paktu migracyjnego i federalizacji UE.


Rozumiem, że też temat na heheszki. Bo przecież państwo poddańcze jest lepsze niż mogące stawiać jakiekolwiek warunki partnerskie. Nie mówię równorzędne, bo na to jesteśmy na razie za biedni między innymi dlatego, że powyższych inwestycji nie przeprowadzono.
 
Dzięki nie muszę szukać,

@blazini te inwestycje.

Kłujące szwabów szczególnie w pizdę pogrubiłem

1) Dalsza rozbudowa i modernizacja SZ RP
2) Rozwój przemysłu zbrojeniowego, utrzymanie PGZ w rękach państwa.
3) ATOM
4) Terminal kontenerowy Świnoujście, kontynuacja rozwoju portów w Trójmieście,

5) Pływający terminal LNG w Gdańsku
6) Inwestycje infrastrukturalne (http://m.in. kontynuacja rozbudowy tras szybkiego ruchu płn-płd oraz modernizacja-budowa linii kolejowych w ramach CPK w tym kolei szybkich prędkości).
7) Utrzymanie i rozwój (ekspansja) narodowych koncernów o znaczeniu strategicznym dla państwa (w tym ORLEN). Utrzymanie w rękach państwa istniejącej infrastruktury krytycznej (w tym transportowej).

Opócz tego:
8) reparacje (nawet jako straszak by jakieś ustępstwa od szwabów uzyskać)
9) blokada paktu migracyjnego i federalizacji UE.


Rozumiem, że też temat na heheszki. Bo przecież państwo poddańcze jest lepsze niż mogące stawiać jakiekolwiek warunki partnerskie. Nie mówię równorzędne, bo na to jesteśmy na razie za biedni między innymi dlatego, że powyższych inwestycji nie przeprowadzono.
Z tym to się chyba zgadza każdy sredniorozgarnięty człowiek, niezależnie od sympatii politycznyc.

Pkt 8 to ja akurat bym pominął, bo naziści mają na to wyjebane I wiedza, że nic płacić nie będą.
 
Dzięki nie muszę szukać,

@blazini te inwestycje.

Kłujące szwabów szczególnie w pizdę pogrubiłem

1) Dalsza rozbudowa i modernizacja SZ RP
2) Rozwój przemysłu zbrojeniowego, utrzymanie PGZ w rękach państwa.
3) ATOM
4) Terminal kontenerowy Świnoujście, kontynuacja rozwoju portów w Trójmieście,

5) Pływający terminal LNG w Gdańsku
6) Inwestycje infrastrukturalne (http://m.in. kontynuacja rozbudowy tras szybkiego ruchu płn-płd oraz modernizacja-budowa linii kolejowych w ramach CPK w tym kolei szybkich prędkości).
7) Utrzymanie i rozwój (ekspansja) narodowych koncernów o znaczeniu strategicznym dla państwa (w tym ORLEN). Utrzymanie w rękach państwa istniejącej infrastruktury krytycznej (w tym transportowej).

Opócz tego:
8) reparacje (nawet jako straszak by jakieś ustępstwa od szwabów uzyskać)
9) blokada paktu migracyjnego i federalizacji UE.


Rozumiem, że też temat na heheszki. Bo przecież państwo poddańcze jest lepsze niż mogące stawiać jakiekolwiek warunki partnerskie. Nie mówię równorzędne, bo na to jesteśmy na razie za biedni między innymi dlatego, że powyższych inwestycji nie przeprowadzono.
Rozjebanie inicjatywy Trójmorza z Polską w roli lidera regionu, podejmującego suwerenne decyzje, a nie czekającego na instrukcje zza Odry. Zresztą za rudego pedała nawet takich ambicji mieć nie będziemy.
 
Dzięki nie muszę szukać,

@blazini te inwestycje.

Kłujące szwabów szczególnie w pizdę pogrubiłem

1) Dalsza rozbudowa i modernizacja SZ RP
2) Rozwój przemysłu zbrojeniowego, utrzymanie PGZ w rękach państwa.
3) ATOM
4) Terminal kontenerowy Świnoujście, kontynuacja rozwoju portów w Trójmieście,

5) Pływający terminal LNG w Gdańsku
6) Inwestycje infrastrukturalne (http://m.in. kontynuacja rozbudowy tras szybkiego ruchu płn-płd oraz modernizacja-budowa linii kolejowych w ramach CPK w tym kolei szybkich prędkości).
7) Utrzymanie i rozwój (ekspansja) narodowych koncernów o znaczeniu strategicznym dla państwa (w tym ORLEN). Utrzymanie w rękach państwa istniejącej infrastruktury krytycznej (w tym transportowej).

Opócz tego:
8) reparacje (nawet jako straszak by jakieś ustępstwa od szwabów uzyskać)
9) blokada paktu migracyjnego i federalizacji UE.


Rozumiem, że też temat na heheszki. Bo przecież państwo poddańcze jest lepsze niż mogące stawiać jakiekolwiek warunki partnerskie. Nie mówię równorzędne, bo na to jesteśmy na razie za biedni między innymi dlatego, że powyższych inwestycji nie przeprowadzono.

Nie bój, jak tylko KO dojdzie do władzy, to będę ich z tego i ich obietnic BOLEŚNIE rozliczał i bił jak w bęben, nawet Karateka mnie nie powstrzyma.

:antonio:


Ja właśnie liczę na partnerstwo, a nie skrajności w stosunkach międzynarodowych. Takie jak proponuje Antoni Dudek, którego cenię i którego książkę polecam, a nawet nie czytałem.

:conorsalute:
 
I za rok wchodzi taki potworek: sfederalizowana przez niemców UE, ale rządzona przez AFD :mamedwhat:



A rzeczniczka AFD: nie będę świętowała końca II wojny światowej co było porażka Niemiec.
Erica Steinbach też tam jest...
Koledzy Brauna


@Bezimienny

Zgadzasz się z tą panią?


Trochę te wybory mniej tragi A bardziej komiczne niż te poprzednie więc taki przerażony nie jestem, a odnośnie Niemiec i Tuska: wymień kiedy działał na szkodę Niemiec.
Nawet krytykował Polski sprzeciw odnośnie dzielenia się gazem z Niemcami jako prorosyjski...
A jak tam: jest euforia u ciebie z powodu powrotu Petru czy może większą z tego, że JKM przegrał z kobietą?
A może cieszysz się z dobrego wyniku Kołodziejczaka? Czyżby Po nie wierzyło w Polskę B?
 
radziowi udało się wyjechać i jeszcze dostać na studia w Oxfordzie, gdzie nie ma egzaminów a tylko rozmowy wstępne...
a ja dziadka nie mogłem odwiedzić w tym samym czasie (ożenił się z angielką, którą poznał podczas wojny)
Ale przecież wszyscy wiemy - MI6. Poza tym z tym Oxfordczykiem to była lekka ironia. Co do meritum, miał rację. PiS jest jak Hydra jak nie przypalisz szyi to głowa odrośnie.
 
Nie bój, jak tylko KO dojdzie do władzy, to będę ich z tego i ich obietnic BOLEŚNIE rozliczał i bił jak w bęben, nawet Karateka mnie nie powstrzyma.

:antonio:


Ja właśnie liczę na partnerstwo, a nie skrajności w stosunkach międzynarodowych. Takie jak proponuje Antoni Dudek, którego cenię i którego książkę polecam, a nawet nie czytałem.

:conorsalute:
Z obietnicy odblokowania KPO dzień po wyborach już go rozliczyłeś?
 
Z tym to się chyba zgadza każdy sredniorozgarnięty człowiek, niezależnie od sympatii politycznyc.

Pkt 8 to ja akurat bym pominął, bo naziści mają na to wyjebane I wiedza, że nic płacić nie będą.
Punkt 7 też jest watpliwy, w ramach tej rozbudowy opierdolili Lotos arabusom po cenie zmodernizowanej linii produkcyjnej.
 
Z obietnicy odblokowania KPO dzień po wyborach już go rozliczyłeś?
Tylko to raczej chodziło o dzień po przejęciu władzy, czytaj, utworzeniu rządu. Ale tu dudu się zesra i będzie się wił niczym nadepnieta glista, zeby dac pisiorom czas na palenie dokumentów. Chociaż w ten jeden dzień też wątpię, za dużo gowna PiS po sobie zostawił, no chyba, że Sasina zagonia do zgarniania gnoju w ramach prac spolecznych.
 
Punkt 7 też jest watpliwy, w ramach tej rozbudowy opierdolili Lotos arabusom po cenie zmodernizowanej linii produkcyjnej.
Ale po to by Obajtek mógł tak manipulować cenami paliwa przed wyborami, że aż popsuły się dystrybutory... :confused: :lol: :facepalm:
 
Back
Top