Polityka

Wróć do tej rozmowy. Nie mam zamiaru przepisywać tego samego. Ta rozmowa już się odbyła. Po chuja z Tobą rozmawiać jak nic nie pamiętasz?
Ty kurwa einsteinie nie odróżniasz rozmowy od pierdoletów typu "pseudo argumenty" i "obalenia", których nawet wskazać nie potrafisz. Na dodatek zasłaniasz się wydumaną cudzą niepamięcią.
Wróć do tej rozmowy.
Przez dziesięć lat nie nauczyłeś się, że w dyskusji ludzi odpowiednio do niej dojrzałych i rozumiejących jej zasady - do stawiającego zarzuty ("pseudo argumenty"), należy moralny obowiązek wskazania konkretnego cytatu, który obala argumenty adwersaża pokazując jednocześnie, że posłużył się on pseudo argumentem.
 
Dzisiaj tusku i trzask na campusie straszyli konfederacją, że po wyborach będzie koalicja z pisem. Do tego na jakiejś karteczce rafik cytował piątkę konfederacji: bez Żydów, gejów, uni europejskiej, podatkow i jeszcze czegoś :werdum:
pewnie zobaczyli sondaże i obsrali majty że mają wiecej niż lewica. Nie wiem skąd wzieli te postulaty ale nawet jak jest to kontrowersyjne to każdy punkt da się obronić. Tylko te problemy są głębsze i skomplikowane a spłycenie ich do takich haseł wiadomo jak wygląda :korwinlaugh:
 
Dzisiaj tusku i trzask na campusie straszyli konfederacją, że po wyborach będzie koalicja z pisem. Do tego na jakiejś karteczce rafik cytował piątkę konfederacji: bez Żydów, gejów, uni europejskiej, podatkow i jeszcze czegoś :werdum:
pewnie zobaczyli sondaże i obsrali majty że mają wiecej niż lewica. Nie wiem skąd wzieli te postulaty ale nawet jak jest to kontrowersyjne to każdy punkt da się obronić. Tylko te problemy są głębsze i skomplikowane a spłycenie ich do takich haseł wiadomo jak wygląda :korwinlaugh:
Słychać wycie? Znakomicie :antonio:
 
Ty kurwa einsteinie nie odróżniasz rozmowy od pierdoletów typu "pseudo argumenty" i "obalenia", których nawet wskazać nie potrafisz. Na dodatek zasłaniasz się wydumaną cudzą niepamięcią.

Przez dziesięć lat nie nauczyłeś się, że w dyskusji ludzi odpowiednio do niej dojrzałych i rozumiejących jej zasady - do stawiającego zarzuty ("pseudo argumenty"), należy moralny obowiązek wskazania konkretnego cytatu, który obala argumenty adwersaża pokazując jednocześnie, że posłużył się on pseudo argumentem.

Przeczytaj naszą dyskusję jeszcze raz i nie marnuj mojego czasu. Nie jestem Ci nic winien roszczeniowcu.
 
Dlaczego oni zaczęli cenzurować klasyczne filmy jak killer? Komu się sufit na łeb spierdolił że przyznali karę za emisję oryginalnej wersji jakiejś stacji? Jak wnioskuję ma to wniosek z poprawnością polityczną, ktoś coś więcej w temacie?
Skończy się tak kurwa że w wieku 50 lat nie będę mógł sobie poprzypominac klasycznych komedii bo to będą przerobione filmy kurwa
 
Dzisiaj tusku i trzask na campusie straszyli konfederacją, że po wyborach będzie koalicja z pisem. Do tego na jakiejś karteczce rafik cytował piątkę konfederacji: bez Żydów, gejów, uni europejskiej, podatkow i jeszcze czegoś :werdum:
pewnie zobaczyli sondaże i obsrali majty że mają wiecej niż lewica. Nie wiem skąd wzieli te postulaty ale nawet jak jest to kontrowersyjne to każdy punkt da się obronić. Tylko te problemy są głębsze i skomplikowane a spłycenie ich do takich haseł wiadomo jak wygląda :korwinlaugh:
I bardzo kurwa dobrze! Niech chociaż 10% będzie to znaczy że 1 na 10 nie są idiotami z pamięcią złotej rybki.

Dobrze, że nie straszyli ojebaniem ludzi z OFE, podwyżkami podatków, lewacką komuną i wspaniałym programem "kredyt 0%", który wpierdoli inflację w kosmos.

A no tak zapomniałem. Wszystkiemu winna partia mająca 11 głosów :korwinlaugh:
 
Dlaczego oni zaczęli cenzurować klasyczne filmy jak killer? Komu się sufit na łeb spierdolił że przyznali karę za emisję oryginalnej wersji jakiejś stacji? Jak wnioskuję ma to wniosek z poprawnością polityczną, ktoś coś więcej w temacie?
Skończy się tak kurwa że w wieku 50 lat nie będę mógł sobie poprzypominac klasycznych komedii bo to będą przerobione filmy kurwa
Dexter nawet był cenzurowany na TVNie i to jeszcze przed BLM: ty jebany czarnuchu zamienione na ty sukinsynie.
Temat rzeka jak Polska była poprawna politycznie zanim stało się to modne. Od dawna uważam, że w wielu sprawach jesteśmy bardziej lewicowi od ultralewackich krajów...
Tłumaczenia to przy tym pikuś.
BTW Cezary Pazura mówił, że dużo filmów w których grał dzisiaj by nie powstało.

Nie wiem, mi się wydaje, że reklamowanie banków przed 23 powinno być zabronione a nie cenzury filmów. Tvn to już w ogóle z 10 lat temu często skracał filmy aby zmieścić więcej reklam...
 
Dexter nawet był cenzurowany na TVNie i to jeszcze przed BLM: ty jebany czarnuchu zamienione na ty sukinsynie.
Temat rzeka jak Polska była poprawna politycznie zanim stało się to modne. Od dawna uważam, że w wielu sprawach jesteśmy bardziej lewicowi od ultralewackich krajów...
Tłumaczenia to przy tym pikuś.
BTW Cezary Pazura mówił, że dużo filmów w których grał dzisiaj by nie powstało.

Nie wiem, mi się wydaje, że reklamowanie banków przed 23 powinno być zabronione a nie cenzury filmów. Tvn to już w ogóle z 10 lat temu często skracał filmy aby zmieścić więcej reklam...
Nie nie, tutaj chodzi o co innego.
Btw ile masz lat swirze
 
Wałbrzych to się nie dziwię że tak tanio. To miasto całymi osiedlami wygląda jak Prypeć. Niby drugie miasto w województwie, a kto tylko ma okazję to wyjeżdża.
Mam wielu znajomych którzy wolą wydawać kasę na wynajem we Wrocławiu i tutaj pracować i żyć niż siedzieć w Wałbrzychu i żyć dużo taniej.

Uwielbiam też to uczucie kiedy wraca się z gór i wchodzi się do miasta jak pięknie człowieka przydusi smog i wyziewy z kominów. Ja od urodzenia żyję we Wrocławiu ale w Wałbrzychu to miewam czasami duszności jak wezmę zimą głębszy wdech.

Idź Pan w chuj.
Gorzej jak wrócą z Wrocławia do Wałbrzycha a tam już squatersi w ich mieszkaniach :robertmakeup::roberteyeblinking:
To mnie zresztą ciekawi co się stanie z tymi typowo górniczymi gminami jak zamkną kopalnie, a niektóre te gminy miały PKB w przeliczeniu na mieszkańca większe niż Warszawa.
 
Jakie kryteria przyjmujesz by to binarnie rozgraniczyć?
w skrócie chociaż to jest temat rzeka dlaczego Polska nie jest i nie była krajem praworządnym: to jest trochę tak jak z demokracja. Na Białorusi nie ma, w Polsce jest, ale jednak na zasadzie ustawionego przetargu typu: kryteria spełniają tylko 4 firmy w całym kraju. Przecież tego rodzaju przetarg pachnie przekrętem, ale jakiś wybór jest.
Chociaż jeszcze mniejsza demokracja jest w UE, bo kto wybiera "prezydenta" UE? Obywatele jak prezydenta RP? Który Europejczyk głosował na Tuska? Większość Europejczyków pewnie nawet tego nazwiska nie kojarzyło... Politycy w drogich restauracjach jedząc kawior i popijąc drogimi winami na koszt podatnika...

Jeszcze wcześniej myślałem, żeby to porównać do parodii "wolnego rynku" w sektorze bankowym czyli niby różne loga, ale oferty niemal te same, różnicące sie minimalnie w bezczelności oferty(BTW ciekawi mnie jakie haki ma Związek Banków Polskich na polityków...).
Chociaż polska fasada państwa prawa jest jeszcze gorsza: tak jak opowiadał ten gościu (w filmiku który wstawiłem we wcześniejszym poście) w wielu branżach na każdego coś się znajdzie i to jest prawda.

Krótki epizod w skarbówce. Usłyszałem tam zdanie naczelnika, które zapamietałem, że kontrola,która nic nie wykazała świadczy o tym, że w większości przypadków została źle i niekompetetnie przeprowadzona (chociaż też mówił aby "nie karać jak wariaci bo w powiecie większość firm przestanie istnieć") -Mentzen też coś podobnego powiedział po kilkunastu latach :roberteyeblinking:

Kolejna branża: Policja. W wiezieniach byłoby duuuuużo więcej miejsca jeśli CBŚ przestrzegałby wszystkich procedur, paragrafów...
Więc teraz możemy się zastanowić jaką funkcje w Polsce pełni prawo? Taką aby zapewnic spokój społeczny, ułatwiać obywatelom życie czy szukać na nich haków?
Raczej ta druga....
... ale przecież to cecha prawa w komunistycznym państwie. Tylko, że prawo po 89 roku tworzyli...
... komuniści, nawet sędzia który skazał Kuklińskiego na śmierć orzekał po 89 roku i był wykładowcą prawa... Ba nawet słynna wypowiedź "środowisko prawnicze samo się rozliczy"
Autor Adam Strzembosz ekspert TVNu
1679774997309.png


Plus jeszcze traktaty europejskie: był tam chyba jakiś zapis, że każdy ma prawo do procesu o rozsądnej długości. W Polsce rekordem był areszt tymczasowy trwający 10 lat -szczęscie w nieszczęściu, że ten człowiek okazał sie winny ::clintdis::

Pamiętałem jeszcze Adama Bodnara mówiącego o tym, że Polska przed 2015 łamała praworząność przez "tymczasowe" areszty, przedłużajace się procesu, a przede wszystkim, że obywatele nie dostają za to proporcjonalnego odszkodowania -zarówno za areszt tymczasowy jak i za lata chodzenia po sądach, można powiedzieć wrecz, że czasami opłaca się przyznać do tego czego się nie zrobiło, bo będzie można oszczędzić dużo czasu i pieniędzy.
Szukałem tego wywiadu, ale widzę, że został usuniety: przypadek? :korwinlaugh:


Zreszta Adam Bodnar miał trochę ludzkich momentów, między innymi mówienie jak prawo do wolności słowa było łamane przez polskich sędziów np. wobec Brauna i Kurskiego i za to dostali oni odszkodowanie od europejskich trybunałów.
Dochodzimy do najważniejszego: jak można mówić o praworządności jeśli władza nie jest kontrolowana?
Oj naprawde mało sędziów TK po 89 roku nie miało mniejszego czy większego doświadczenia politycznego...

Niby mamy NIK, ba nawet prezes nie jest po stronie PiSu.
I co się dzieje z ich raportami? Nawet utrudniają kontrole np.
GPW benchmark
Orlen
i nic sie nie dzieje mimo, że to wpływa na życie niemal każdego Polaka...
PKW używa w raporcie odnośnie partii Hołowni słów patologiczne na określenie sposobu finansowania.
Komendant Główny Policji nie przewoził czasem granatnika pociągiem? Przecież na bank nie można tego robić w środkach transportu publicznego.
Co się dzieje? Nic...

Parodia państwa prawa jest wtedy, kiedy dość duże narzędzia kontrolne są wymierzone w obywatela nie dla utrzymania porządku publicznego ale dla szukania haków przy jednoczesnym braku kontroli władzy.
Nie ma wtedy mowy o praworządności...
I to obojętnie od władzy mamy polowanie na czarownice: teraz mamy polowanie na GIertycha, wcześniej za Tuska na kiboli z ultra "tymczasowymi aresztami" i uzasadnieniami, że bronienie sie w mediach jest zagrożeniem...
Dziennikarz który dzięki prowokacji dziennikarskiej udowodnił kulejącą etykę zawodową sędziego ze sprawy Amber Gold został skazany, a ten sędzia tylko przeniesiony...

Jedynie możemy się zastanawiać czy Polska jest mniejszą fasadą państwa prawa niż kraje bałkańskie czy wschodnioeuropejskie. Ja bym powiedział tak: Rosja jest krajem z gówna, Ukraina z gruzu, Polska z kartonu


A prawa konsumentów też są śmieszne faworyzujące korporacje (chociaż konsumenci też się nie buntują zbytnio np. linie lotnicze na tym korzystają), przez co niby z kapitalistycznego "nasz klient nasz pan" zostało "głównym celem rynków jest uczynić z ludzi tak wielu idiotów, jak to tylko możliwe" :aletoniedomnietak:
 
Last edited:
Wilk to śmieć. Przypomnę, że wyciągał Mentzenowi, że nie może być prezesem, bo ma zespół Aspergera.
To są bolszewickie zagrywki.


Do tego to miłośnik zamordyzmu i Łukaszenki
.View attachment 60586

Pisałem to samo od dawna o Wilku! Cieszę się, że więcej osób dzieli ten pogląd. Szkoda, że dopiero teraz, gdy zaczął walczyć z Mentzenem.
 
Wilk to jest akurat człowiek za którym bym nie tęsknił. Nie lubię go, nie ufam. Mimo że nie znam go dobrze, nie śledzę szczególnie dokładnie. Mam wrażenie że on w ramach promowania wolności podpisałby umowę z własną matką że ją sprzedaje na organy.
Ton wypowiadania się, zajmowaniem stanowiska (i to stanowiska zdecydowanego) prawie na każdy temat. Przechwałki, głupio mądre gadanie. Do tego totalna bezbecja. Niczym nie imponuje.

Jakby można było go wymienić za któregoś z trójki Kulesza, Dziambor, Sośnierz to bym się nie zastanawiał. Zapewne skończy się tym, że on będzie w następnym sejmie.
 
Pisałem to samo od dawna o Wilku! Cieszę się, że więcej osób dzieli ten pogląd. Szkoda, że dopiero teraz, gdy zaczął walczyć z Mentzenem.
Oprócz tego, że Wilk wprost kopiuje tekstu z Russia Today (trzeba być skończonym idiotą aby pisać o tym, że Rosja jest wolniejsza gospodarczo od Polski, albo że broni jakiś wartości. Oni w demoralizacji przewyższają nawet murzyńskie getta w USA. No może jak ktoś ma mniej niż 20 lat, ale nie chłop blisko 50 lat) należy dodać współpracę z Piotrem Tymochowiczem.
Polecam wpisać w Google dla chętnych: Tymochowicz, pedofilia, future.net
Kto się z Tymochowiczem pokazuje tego ja nie szanuje.
Plus to kopiuj wklej postów Republikanów...
Chłop jeśli nie wyjdzie mu polityka to będzie pewnie się bawił w mlmy i piramidy finansowe.

Edit: Wilk protestuje przeciwko skutkom ustaw za którymi głosował xd
 
Last edited:
Back
Top