Polityka

Kto zaczął tę piękną dyskusję? :corn:

Ma u mnie bankowo głos na użytkownika roku.
@Miskatonic chyba sobie zażartował, potem @Mnichu pociągnął jednym wpisem, @Siwy25_1 i @Halibut 2.0 i też @Karateka@ tam dawał wpisy zaczęli się przekomarzać, ja się wjebałem potem Karateka@ się wjebał i jakoś tak pociągnęło się:fjedzia:
Kto mówił że to nie jest zaburzenie?
powiedziałeś że to są normalni ludzie
I to jest sedno sprawy. Transy same przyznają że to choroba. Przecież po stwierdzeniu przypadłości przechodzą terapię/leczenie tak farmakologiczne jak i chirurgiczne. To w końcu normalne czy to o schorzenie które trzeba leczyć? Ktoś tu chyba robi kurwę z logiki.
no ale feministki mówią że to normalne tak samo jak lgbt
to jest zaburzenie tożsamości płciowej:DC:
no i oczywiście kurwy z WHO też nie uznają tego za chorobę
 
Cóż za niefortunny dobór słów w obecnym kontekście :werdum:
laughing-sasha-grey.gif
 
Gwałty nie są dewiacją. Ile razy mam powtarzać? Amerykańscy naukowcy z renomowanych instytutów gender studies są absolutnie pewni, że gwałciciele to po prostu ludzie zorientowani na gwałty. Powinniśmy im pomóc, a nie dyskryminować.
 
Gwałty nie są dewiacją. Ile razy mam powtarzać? Amerykańscy naukowcy z renomowanych instytutów gender studies są absolutnie pewni, że gwałciciele to po prostu ludzie zorientowani na gwałty. Powinniśmy im pomóc, a nie dyskryminować.
A jeśli lubią gwałcić trupy małych dzieci?
 
Niby tak, ale z drugiej strony byłby większy bałagan z dziedziczeniem, a ludzie czesto testament spisują jak już im z kilku lekarzy powie, że koniec
Wystarczyloby wprowadzic przepis, ze w sytuacji kiedy testament nie jest spisany, majatek danej osoby przechodzi na skarb panstwa :evil:
 
ile teczek ma Ziobro?


to jest akurat dobry pomysł PiSu:


Hołownia: no można się zastanowić kto jest bardziej podejrzany, Braun czy Hołownia...

PKW wyśmiewa ich sprawozdania finansowe. DObski słusznie punktuje, że są tak czyści jak Biedroń ze swoim źródłami finansowania.
Poseł Gramatyka kasa z gigantycznej odprawy po kilku miesiącach pracy -klasyk spółek skarbu państwa bez względu na partie.
I wiele złych ludzi w jego partii, ale hitem jest Maksymowicz. Zero odpowiedzi na to...
jak się zaczeło

















fakt, że później znowu sprawa trafiła do pierwszej instancji i...
... koleś został prezydentem: bananowa republika.
Plus oczywiście polskie lewactwo go chwali, a jego wypowiedzi o Rosji to...


to jest tchórzostwo, najłatwiej o knurach pisać jak Sikorski, już nie mówię o tym jak można zaliczać takie wpadki z angielskim po skończonym Uksfordzie...




Setny raz to wstawiam, ale jeszcze mnie bawi :korwinlaugh:


Zajebiste zdjęcie wycieczki z gimnazjum
 
Bush Senior i Soviet Union? Jak na początku jego kadencji upadł ten kraj?

Rwanda to tam interwencja była potrzebna: BTW tak mocno się tam wyrzynali, że dzisiaj jest tam jeden z największych procentów kobiet w polityce. Feministki jednak nie rozumieją dlaczego :korwinlaugh:

Wytłumaczenie takiej liczby wojen -USA to demokracja lobbystów głosujących $, gdzie w porównaniu z polskimi łapówkami w torbach z Biedronki to...

Demokraci oczywiście za kase od korporacji swoje bredzą, ale Republikanie też jakie to bzdury mówili o ekologii przymykając oko na firmy takie jak np. Shell -teraz za to Republikanie nagle się obudzili, że jak to, korporacje mają tak duży wpływ...

Parę też amerykańskich korporacji niszczy Afrykę, okrada ją. Francja: czy oni zapłacili odpowiednia cenę za złoto z Afryki i ile to złoto kosztowało ludzkiego życia, tak samo czy diamenty szlifowane w Belgii zawsze są skutkiem fair trade, bo coś Sierra Leone biedne jest mimo, że bogate w surowce?
Katar i ZEA wykorzystujące niewolniczą pracę, ale będące sojusznikami Zachodu...
I tak można w nieskończoność...

Oczywiście USA nie jest świętym krajem, nawet można zaryzykować tezę, że mieszkańcy amerykańskich kolonii są traktowani jako obywatele drugiej kategorii.
Organy ścigania, prokuratura w USA to też taka "niezależna" prokurator z Nowego Jorku, Kamala Harris, Clinton też mają przeszłość prokuratorską...






Tylko, że ten mem jest stosowany często jako riposta do wojny na Ukrainie co jest kompletnym odlotem ala Peterson czy Chomsky. Wystarczy powiedzieć, że Amerykanie wprowadzili zarówno w Iraku jak i w Afganistanie ordynacje wyborczą, która jest...
... dużo bardziej wolnościowa i demokratyczna system wybierania posłów do polskiego Sejmu :muttley:
Już nie wspominając o tym, że USA próbowały wprowadzać tą demokrację nawet naiwnie, a Rosja raczej nikogo nie pyta o zdanie...
 
ile teczek ma Ziobro?


to jest akurat dobry pomysł PiSu:


Hołownia: no można się zastanowić kto jest bardziej podejrzany, Braun czy Hołownia...

PKW wyśmiewa ich sprawozdania finansowe. DObski słusznie punktuje, że są tak czyści jak Biedroń ze swoim źródłami finansowania.
Poseł Gramatyka kasa z gigantycznej odprawy po kilku miesiącach pracy -klasyk spółek skarbu państwa bez względu na partie.
I wiele złych ludzi w jego partii, ale hitem jest Maksymowicz. Zero odpowiedzi na to...
jak się zaczeło

















fakt, że później znowu sprawa trafiła do pierwszej instancji i...
... koleś został prezydentem: bananowa republika.
Plus oczywiście polskie lewactwo go chwali, a jego wypowiedzi o Rosji to...


to jest tchórzostwo, najłatwiej o knurach pisać jak Sikorski, już nie mówię o tym jak można zaliczać takie wpadki z angielskim po skończonym Uksfordzie...




Setny raz to wstawiam, ale jeszcze mnie bawi :korwinlaugh:


Zajebiste zdjęcie wycieczki z gimnazjum

Polska2050
:antonio: wrzuć im swój wpis na fb na pewno się ucieszą usuną bo ważna jest wolność słowa

I ta pizda cwelownia płaczący o konstytucji, a potem głosujący za "ustawami covidowymi".

Co trzeba być skrajnym idiotą, żeby na takiego raka głosować.
 
Gwałty nie są dewiacją. Ile razy mam powtarzać? Amerykańscy naukowcy z renomowanych instytutów gender studies są absolutnie pewni, że gwałciciele to po prostu ludzie zorientowani na gwałty. Powinniśmy im pomóc, a nie dyskryminować.

Widzę że na Cohones rządzi ideologia zamordyzmu. Chcącemu nie dzieje się krzywda, a osoba zgwałcona nie jest "chcąca". Co innego para gejów.
 

akurat tej dziewczynki mi szkoda. To nie jest fair wykorzystywać nieletnich...

Właśnie to mnie w elektrykach ciekawiło jak to się gasi:


OCzywiście kiedyś komputery zajmowały też mnóstwo miejsca i wszystko to kwestia czasu, ale zmuszanie do elektryków, kiedy technologia nie jest rozwinięta...
 
Back
Top