Polityka

Ciekawa analiza goracej biezacej dyskusji w USA o wplywie niewolnictwa na sile ekonomiczna USA

Warto pamiętać, że Brazylia importowała tych samych niewolników, tyle że kilkadziesiąt lat dłużej niż USA. A niektóre kraje Arabskie nawet 100 lat dłużej niż Brazylia
 
hłe hłe hłe, hrrr, hłe hłe hłe...
http://nypost.com/2016/03/08/feminism-and-icebergs-a-new-low-in-climate-science/
http://heatst.com/culture-wars/marx...er-willing-to-wait-40-minutes-for-a-sandwich/

Warto pamiętać, że Brazylia importowała tych samych niewolników, tyle że kilkadziesiąt lat dłużej niż USA. A niektóre kraje Arabskie nawet 100 lat dłużej niż Brazylia
No i w ogóle założenie, że zniewolenie kilku % społeczności da bogactwo całej reszcie, ot tak? Strach takim ludziom dawac wladze, bo moze to bedzie ich cud program gospodarczy...
 
biorąc pod uwagę ile muszą teraz wydawać na welfare czarnuchom to już się dawno wyrównały te wpływy z niewolnictwa
 

Jaka morda wredna, ech!

E: Nie ta pani w miniaturze, oczywiście - tu YT całkiem sprawnie dobrał.
 
@Jakub Bijan z uwagi na nowy avatar polecam zapoznać się blizej z biografiami takich ludzi jak np. Sheldon Adelson czy Bernard Arnault. Obaj startowali z zupełnie innego poziomu, obaj odnierśli ogromne sukcesy. Bez wątpienia łączy ich to, że majatek zbili nie dzieki jednemu genialnemu pomysłowi ale dlatego, że potrafili szybko dostosowac się do zmieniające się sytuacji, zawsze upracie dążyli do celu i zdecydowanie nie bali się podjąć ryzyka.
 
  • Like
Reactions: JB_

Jaka morda wredna, ech!

E: Nie ta pani w miniaturze, oczywiście - tu YT całkiem sprawnie dobrał.


Tak się zastanawiam jakim cudem Maryjan usiadł przy stole z kobietą o tak semickiej aparycji.Wrazenia estetyczne IMHO na plus :)

Jezeli ktoś z PW na bluzie mówi że będzie kogoś tępił jak robaki to też lekki niesmak zostawia.

A może za dużo oczekuje i po prostu zapomniałem że on jest popierdolony?
 
  • Like
Reactions: JB_
A może za dużo oczekuje i po prostu zapomniałem że on jest popierdolony?
Bardziej to :D
@Jakub Bijan z uwagi na nowy avatar polecam zapoznać się blizej z biografiami takich ludzi jak np. Sheldon Adelson czy Bernard Arnault. Obaj startowali z zupełnie innego poziomu, obaj odnierśli ogromne sukcesy. Bez wątpienia łączy ich to, że majatek zbili nie dzieki jednemu genialnemu pomysłowi ale dlatego, że potrafili szybko dostosowac się do zmieniające się sytuacji, zawsze upracie dążyli do celu i zdecydowanie nie bali się podjąć ryzyka.
Dzięki, bankowo sprawdzę!
 
Nie wiem czy się trochę interesujecie relacjami z komisji śledczej od amber gold, ale to co tam robiła (a raczej czego nie) to jakiś kurwa dramat.
 
Takie podsumowania zawsze mile dla oka:


Dzisiaj mi mignelo, niby nie polityka, a z drugiej wlasnie ta najbardziej realna:
 

Minimalna składka ubezpieczeniowa zostanie zmniejszona o połowę: z 1,1 tys. zł do ok. 500–600 zł. Dziś każdy, kto uzyskuje 2 tys. zł dochodu z działalności, miesięcznie na ZUS oddaje ok. 60 proc. tej kwoty. Po zmianie będzie to ok. 25 proc. Wielkość części składkowej ma rosnąć wraz z dochodem przedsiębiorcy. Dzięki temu będzie mógł więcej odkładać na emeryturę.


Nie moge przestac sie smiac ;)
 
Minimalna składka ubezpieczeniowa zostanie zmniejszona o połowę: z 1,1 tys. zł do ok. 500–600 zł. Dziś każdy, kto uzyskuje 2 tys. zł dochodu z działalności, miesięcznie na ZUS oddaje ok. 60 proc. tej kwoty. Po zmianie będzie to ok. 25 proc. Wielkość części składkowej ma rosnąć wraz z dochodem przedsiębiorcy. Dzięki temu będzie mógł więcej odkładać na emeryturę.


Nie moge przestac sie smiac ;)
A ja jestem fqrfiny na tych cute-ass-ow. Bolszewicy. Serio, zaczne chodzic na demonstracje KODu. A nie, zapomnialem, ja pracuje :(

Inna kwestia ze to pisal jakis rezimowy propagandysta, uzasadniac w ten sposob kradziez :(
 
@Dzihados zostań cynicznym agorystą - oszukuj system, w dupie miej podatki i inne daniny. Jeśli innym podnoszą podatki, a ty nadal ich nie płacisz to się tylko cieszysz.
 
15400994_1457631447587858_6548936966705425234_n.jpg
 
wywiad z Jarosławem. Nie dla Asz Dziennik, dla Rzeczpospolitej.

O transakcji zakupu banku Pekao SA przez Polski Fundusz Rozwoju i PZU, czyli repolonizacji: - Nigdy nie miałem wątpliwości: kapitał ma narodowość. Jeśli chcemy się rozwijać, jeśli centrum naszej polityki ma być rozwój Polski, to musimy mieć własny kapitał i własną bankowość, może nie w 100 procentach, ale w większości. Musimy dążyć do zmiany charakteru naszej gospodarki, bo jest on anachroniczny. Trzeba radykalnie zwiększyć tendencję do inwestowania i do innowacji. I chodzi tu o polski kapitał a nie obcy.

O tym, czy jest zwolennikiem projektu jednolitego podatku: - Jestem. Ale dziś nie mamy jeszcze dojrzałego projektu w tej sprawie, bo to nie byłoby łatwe przedsięwzięcie. Nie wiem, czy to się w ogóle uda. To zadanie dla rządu, który musi przygotować odpowiedni projekt. (…) Na pewno nie chcemy uderzać w przedsiębiorców, wręcz przeciwnie, chcemy ich zachęcić do inwestycji i innowacyjności. Z jednej strony chcemy im pomóc, ale z drugiej nie możemy godzić się na niską tendencję do inwestowania i innowacji. Teza o tym, że spora grupa naszych przedsiębiorców traktuje swoje firmy jak folwark pańszczyźniany jest bez wątpienia godna uwagi.


I o przedsiębiorcach…: - (…) Niepokojąca jest też tendencja części przedsiębiorców, do przechodzenia na status rentierów w dość młodym wieku: „Dorobiłem się a teraz korzystam z życia i wydaję pieniądze...”. Ja się zbliżam do siedemdziesiątki i dalej mam ochotę pracować. Nie mam żadnego majątku, ale bym sobie skromnie przeżył. Nie będzie żadnych represji, choć można sobie wyobrazić, podatki od nieczynnego kapitału, ale niczego takiego nie planuję. Ale problem istnieje, bo pozytywnym dla społeczeństwa jest taki przedsiębiorca, który chce się rozwijać, inwestować. Takich jest bardzo wielu.

przeraża mnie ten człowiek.
 
traktuje swoje firmy jak folwark pańszczyźniany
Panie Jarku, przypominam o dniu wolnosci podatkowej, dzieki takim pomyslom jakie ma Pana bolszewicka partia, bedzie on coraz pozniej i pozniej, a juz dawno jest poza obowiązkową służbą chłopa wobec pana.

Z litości pominę groźby zabrania mienia, bo się komuś nie podoba jak właściciel nim rozporządza. Wenezula, prawdziwa Wenezuela...

A moze by tak?
http://innpoland.pl/131631,polak-za...tkow-i-urzednikow-andrzej-duda-mu-nie-odmowil
 
...a) przeniose firme i bede placil podatk gdzie indziej ...
Czesi zacierają ręce, to teraz bardzo popularny kierunek. W PL jednak się nie da... Chyba się poddam, i zarejestruję się u sąsiadów, i tak nie noszę patriotycznych koszulek.
 
Back
Top