Polityka

A ja na miejscu Franciszka bym powiedzial: przyjmujmy i uczmy Chrystusa, ewangelizujmy! :) bo KK, jakby to powiedzieli Chinczycy, to imperium od kilkuset lat w defensywie :)
 
No, zeby to sie przelozylo na nacisniete guziki podczas glosowan.

We Francji cos drgnelo, chca zakazac zagranicznego finansowania organizacji religijnych np.
 
No wlasnie :( Szczerze mowiac, jesli Merkel straci wladze, a we Francji wygra Le Pen, w Ameryce wygra Trump, to raczej raczej mamy u siebie Donbas.
Dlatego maksymalnie dwie z tych trzech osób są dla nas akceptowalne, jedna z nich wydaje się być minimum dla naszych interesów. Najgorsza z tych opcji chyba byłaby wymiana Merkelowej na kogoś z AfD. Trump to raczej pewniak, Le Pen chyba też :|
 
Dlatego maksymalnie dwie z tych trzech osób są dla nas akceptowalne, jedna z nich wydaje się być minimum dla naszych interesów. Najgorsza z tych opcji chyba byłaby wymiana Merkelowej na kogoś z AfD. Trump to raczej pewniak, Le Pen chyba też :|
Afd nie wygra w następnych wyborach. Ale Merkel tez nikt nie chce
 
No to nadawaj, co tam w trawie piszczy?
jak narazie afd jest trzecia sila i jesli ten konflikt bedzie sie dalej poglebial, to moze jeszcze zyskac pare oczek. ale nigdy nie bedzie pierwsza, bo za duzo obcokrajowcow moze glosowac, oni ich nigdy nie wybiora, no i oczywiscie zakorzenione niemiecki lewactwo. z merkel skonfliktowani sa nawet jej wspolpartyjniacy, chociaz sama frakcja nadal wygrywa wybory w cuglach.
 
Pozamiatane
6fa072e7bc34acca7edca9e4875a2538.jpg
 
Zrobiłem sobie kombinację tego, co tu wrzucaliście (@Karateka@) i wyszło mi to:
Gość znęcający się nad lewaczką + Rogan.


Czuję z nim mentalną wspólnotę (z typem od lewaczki, nie z Roganem - ten jest czasem nielogiczny [hur dur, wycinają drzewa, tak nie wolno... hur dur, kobieta powinna mieć wybór, jak chce, to może "wyciąć" dziecko z macicy]). Gej też spoko.
 
Zrobiłem sobie kombinację tego, co tu wrzucaliście (@Karateka@) i wyszło mi to:
Gość znęcający się nad lewaczką + Rogan.


Czuję z nim mentalną wspólnotę (z typem od lewaczki, nie z Roganem - ten jest czasem nielogiczny [hur dur, wycinają drzewa, tak nie wolno... hur dur, kobieta powinna mieć wybór, jak chce, to może "wyciąć" dziecko z macicy]). Gej też spoko.


Co jest nielogicznego w "gej tez spoko" ? :) co do aborcji to uważa, ze powinna byl legalna dopóki zarodek nie przypomina dziecka - mocno subiektywne kryterium.
 
A uksztaltowanie mozgu to niby niesubiektywne? :) :) :) To tylko zawezenie szarej strefy :)

Obiektywne kryteria sa możliwe do ustalenia w przypadku uksztaltowania mozgu, natomiast w przypadku wyglądu nie.

A nie, to odnośnie tego konserwatywnego geja (nie pamiętam nazwiska), którego wrzucałeś. W sensie, też ogarnięty.

aaaaa... Milo Yiannopoulos - Gosc ma przejebane nazwisko :-)
 
Obiektywne kryteria sa możliwe do ustalenia w przypadku uksztaltowania mozgu, natomiast w przypadku wyglądu nie.
A jaka jest roznica w kryteriach? Grupa kolesi okresli atrybuty, algorytm, ktory da wynik: mozna. Albo nie mozna.
 
Back
Top