Polityka

Dozwolone to jest wszystko, pytanie tylko czy "smaczne". Wyobraz sobie ze na zlocie ktos przychodzi ze swoja kobieta, i ja przy stole maca i lize, nie rozmawia z kumplami z ktorymi wyszedl na piwo. Dozwolone? Dozwolone.
 
A pocałunek w miejscu publicznym jest dozwolony czy skandal?
Dozwolone czy skandal?

579e47b1ddda05d06cfdad46b5636aaf.jpg
 
Zly przyklad. Gdzie koledzy? :)
Ale na powazniej: obydwie rzeczy na raz.
No generalnie zabronić nie mogę. Ale abstrahując od takich skrajności to ostentacyjne pocałunki podczas których ilość wymienionej śliny można liczyć w litrach, w dodatku w komunikacji publicznej nie należy do najprzyjemniejszych sytuacji i gardzę nimi tak samo jak wszelkimi paradami LGBT.
 
@J-Son po prostu nie lubie jak mnie ktos zmusza do ogladania swoich kopulacji
Święte słowa.
A pocałunek w miejscu publicznym jest dozwolony czy skandal?
Cmoknięcie dozwolone, lizanie się tak, że ślina kapie to przesada.

Każdy ma swoje poczucie tego co jest właściwe, a tego, co nie wypada. Już nie popadajmy w idiotyzm (jak na forum często bywa niestety).
Dozwolone czy skandal?

579e47b1ddda05d06cfdad46b5636aaf.jpg
To jest dobry przykład z pewnego punktu widzenia.
Raczej większość osób pomyśli, że "jaki zajebisty facet, rucha taką niunię", oraz "ale z niej kurwa, sypie się w sklepie".
Przekraczanie granicy dobrego smaku w kontaktach raczej godzi w dobre imię kobiet, a nie facetów. To jest ten punkt widzenia. Tak samo, jak się liżą bez opamiętania na ławce w parku, to raczej źle świadczy o kobiecie, a nie facecie. Tym bardziej nie powinien facet narażać swojej wybranki na osądy jak ten drugi cudzysłów. No, chyba że ktoś lubi dla sportu przebywać z kurwami.
 
TV zapodala o rozrobach zwiazanych z knowencja Demokratow? Palenie flagi itp? Czy tylko bylo o Trumpie w tym kontekscie?
 
Nir znam człowieka przepraszam. Ogólnie to szanuję wszystkich ludzi, niezależnie od poglądów czy oriebtacji. Jednak nie toleruję nachalnego pokazywania. Jak ktoś bycie gejem zostawia za drzwiami domu to ma mój pełny szacunek (w historii przykład Dostojewski). Z drugiej strony jak osoba heteroseksualna pokazuje swoją orientację w miejscu publicznym w nachalny sposób, to budzi moje zgorszenie.
to jak widzisz fajne dupki w miniowkach tez budzi twoje zgorszenie ? na plaze to chyba tez nie ma mowy zeby sie wybrac ?
 
to jak widzisz fajne dupki w miniowkach tez budzi twoje zgorszenie ? na plaze to chyba tez nie ma mowy zeby sie wybrac ?
Tak, miniówki też budzą zgorszenie. Plaża to co innego, jest to miejsce w którym można eksponować swoje ciało. Jednak czym innym jest plaża, czym innym miejski rynek, a czym innym kościół. Szkoda, że ludzie o tym zapominają ;)
A plaża odpada ze względów zdrowotnych więc nie muszę narażać się na oglądanie gołych cudownych dup i cycków. :penn:
 
to jak widzisz fajne dupki w miniowkach tez budzi twoje zgorszenie ? na plaze to chyba tez nie ma mowy zeby sie wybrac ?

Hehehe. Byłeś kiedyś na plaży?? Na większości której byłem było co najmniej kilkuset pacjentów którzy mnie obrzydzali, a patrzenie w ich stronę sprawiało konkretny dyskomfort... I nie, nie mówię o fajnych dupkach, bo nawet w Polsce to jest góra kilkanaście % społeczeństwa, a reszta bywa szpetna..

A o ile plażę publiczną można ominąć jak nie chcesz na to patrzeć, to z ulicami może być ciężej.
 
Jeszcze dodaj do tego, że przedkładasz bakłażana nad steka i będziemy wiedzieli z kim mamy do czynienia :mamed:
Już widzę jak banda cohonesowych użytkowników napakowana TRT rucha wszystko co się rusza - pewnie nawet tę 79 latkę w Niemczech ktoś z cohones przeleciał. Szanujmy się Panowie. Słyszycie mini, czy legginsy i już Wam maleńki namiocik się pokazuje? Czy trollujecie dla zabawy. Mam nadzieję że to drugie, choć kto was tam wie.
 
Już widzę jak banda cohonesowych użytkowników napakowana TRT rucha wszystko co się rusza - pewnie nawet tę 79 latkę w Niemczech ktoś z cohones przeleciał. Szanujmy się Panowie. Słyszycie mini, czy legginsy i już Wam maleńki namiocik się pokazuje? Czy trollujecie dla zabawy. Mam nadzieję że to drugie, choć kto was tam wie.
Może akurat trochę poruchać by Ci się przydało, bo coś strasznie nerwowo reagujesz...
 
Osobiście pierwsze słyszę.
Oglądałem dziś panią Justynę i też nie mówiła. Tylko, że Trum fuj a pani Hillary cacy, bo jej pan Barack udzielił poparcia. No i pani Justyna mówiła również o Papieżu, że kazał wszystkim Polakom-Katolikom przyjmować uchodźców z Syrii, bo tak jest dobrze i tak trzeba. Że pan Jezus też by przyjął.
 
Nie wiem dlaczego wyznawcy chrzescijanstwa sa w Polsce sa tak antypapiescy i przeciwni przyjmowaniu uchodzcow do swoich domow - Jezus rzeczywiście pewnie tak by zrobil. Nie uważam, ze zzrobilby dobrze, no ale - taka religia.
 
Nie wiem dlaczego wyznawcy chrzescijanstwa sa w Polsce sa tak antypapiescy i przeciwni przyjmowaniu uchodzcow do swoich domow - Jezus rzeczywiście pewnie tak by zrobil. Nie uważam, ze zzrobilby dobrze, no ale - taka religia.
Wiara, wiarą, ale bezpieczeństwo rodziny na pierwszym miejscu, co w tym dziwnego.
 
Nie wiem dlaczego wyznawcy chrzescijanstwa sa w Polsce sa tak antypapiescy i przeciwni przyjmowaniu uchodzcow do swoich domow - Jezus rzeczywiście pewnie tak by zrobil. Nie uważam, ze zzrobilby dobrze, no ale - taka religia.
Bosak czyta Cohones (#pewneinfo) i natychmiast odpowiedział na Twoje pytanie.
 
Nie wiem dlaczego wyznawcy chrzescijanstwa sa w Polsce sa tak antypapiescy i przeciwni przyjmowaniu uchodzcow do swoich domow - Jezus rzeczywiście pewnie tak by zrobil. Nie uważam, ze zzrobilby dobrze, no ale - taka religia.

Niektórym dobrze się musi w bańce gotować teraz.

Polityczne poplecznictwo lokalnych kacyków mówi jedno,a megaszaman naczelnik drugie.

Może to tylko jakieś błędy na łączach,tudzież brak komunikacji między strukturami.

:mamed::mamed::mamed:
 
  • Like
Reactions: JB_
Nie wiem dlaczego wyznawcy chrzescijanstwa sa w Polsce sa tak antypapiescy i przeciwni przyjmowaniu uchodzcow do swoich domow - Jezus rzeczywiście pewnie tak by zrobil. Nie uważam, ze zzrobilby dobrze, no ale - taka religia.
Ja wychodzę z założenia, że religia religią, ale każdy ma swój rozum. Ja się dziwię ludziom, którzy bezgranicznie ufają papieżowi i traktują go jak wyrocznię. Przecież to ksiądz (najwyższy hierarchią), nie jakiś wszystkowiedzący nadczłowiek. Taki Franciszek może pogadać, żeby się nie bili na świecie, pokój, miłość, równość itd. Ale w kwestiach ekonomicznych wolę posłuchać/poczytać ekspertów ekonomii, a w sprawach np. terroryzmu ekspertów od terroryzmu i ich opinię postawię nieco wyżej niż wywód papieża na wspomniane tematy.
 
  • Like
Reactions: mat
Niektórym dobrze się musi w bańce gotować teraz.

Polityczne poplecznictwo lokalnych kacyków mówi jedno,a megaszaman naczelnik drugie.

Może to tylko jakieś błędy na łączach,tudzież brak komunikacji między strukturami.

:mamed::mamed::mamed:
Też mam z tego pompę:)
 
Wiara, wiarą, ale bezpieczeństwo rodziny na pierwszym miejscu, co w tym dziwnego.

Z mojego punktu widzenia nic dziwnego, jednak nie jestem wierzący.
Tak tylko przypominam - "Jeśli ktoś przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem." oraz "Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien."
i jeszcze jedno "Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają"
 
Z mojego punktu widzenia nic dziwnego, jednak nie jestem wierzący.
Tak tylko przypominam - "Jeśli ktoś przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem." oraz "Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien."
i jeszcze jedno "Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają"
Nie dawajcie psom świętego, ani miećcie pereł waszych przed wieprze, by ich snadź nie podeptali nogami swemi, i obróciwszy się, aby was nie roztargali.
 
Z mojego punktu widzenia nic dziwnego, jednak nie jestem wierzący.
Tak tylko przypominam - "Jeśli ktoś przychodzi do mnie, a nie ma w nienawiści ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem." oraz "Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien."
i jeszcze jedno "Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają"
Zdrowy rozsądek powinien być na pierwszym miejscu i dla większości Polaków w tej sprawie jest.
 
Back
Top