Polityka

CHCECIE POSŁUCHĆ CZEGOŚ MOCNIEJSZEGO NIŻ OŚWIADCZENIE KOŚCIELSKIEGO ? TO POSŁUCHAJCIE DO SAMEGO KOŃCA !!!

Pokazał swoją prawdziwą twarz, jak zawsze przyglądałem się jego akcjom i nic do niego nie miałem, tak teraz jestem nieco zażenowany.
 
Dziwne trochę, że KORWIN jest jedyną partią która we wszystkich okręgach ostatnio licznonych ma taki sam wynik. Ktoś zwrócił uwagę , że różnica wynosi co najwyżej 0,02%
 


Tak na wieczorek zapoznawczy. Od ok 6 min. o planie na polska gospodarkę.

- System zachęt? Dopłat? Z czyjej kieszeni? Do czyjej? Acha, już wiem :(
+ przejrzenie regulaminów dotyczących przetargów publicznych

generalnie dużo ręcznego sterowania :(
 
Skad to zdziwienie? Stonoga w swoim stylu, zawsze taki byl. Trzeba sobie jednak powiedziec kto na "operacji" Stonoga zyskal najwiecej, osobiscie obstawiam ze PiS.
 
Pokazał swoją prawdziwą twarz, jak zawsze przyglądałem się jego akcjom i nic do niego nie miałem, tak teraz jestem nieco zażenowany.
Ja bacznie z rezerwą przyglądam się mu od dawna (b Pierwsze filmiki "Sejmowe Wiezienie ) Słuchaliście do samego KOŃCA?
@sw ostatnio z jego strony były zmasowane ataki na PiS i Dudę
 
Jezeli teraz prokuratora mu odpusci (na zniewazenie narodu jest paragraf) to bedzie kolejny dowod, ze za nim stoja sluzby. Normlany Kowalski by juz dawno w ciupie siedzial.
 
Jezeli teraz prokuratora mu odpusci (na zniewazenie narodu jest paragraf) to bedzie kolejny dowod, ze za nim stoja sluzby. Normlany Kowalski by juz dawno w ciupie siedzial.
Masz na myśli że Polaków wysłać do Auschwitz i piece odpalić ?
 
Ja bacznie z rezerwą przyglądam się mu od dawna (b Pierwsze filmiki "Sejmowe Wiezienie ) Słuchaliście do samego KOŃCA?
@sw ostatnio z jego strony były zmasowane ataki na PiS i Dudę
Swiadomie czy nieswiadomie to przyczynil sie do swietnego wyniku PiSu. "Ktos" mu podeslal dokumenty na PO, a on byl tylko slupem ktory mial to wywiesic. Ataki, a raczej smieszne filmiki na PiS nie byly proporcjonalne w porownaniu tego co zrobil na PO.
 
Faktem jest pytanie jaki prawe co 10-siąty Polski idiota głosował na Petru ?
@sw chyba nie śledziłeś co on ostatnio robił Dudzie i Pisow. PO było traktowane ulgowo a wręcz omijane
 
Swiadomie czy nieswiadomie to przyczynil sie do swietnego wyniku PiSu. "Ktos" mu podeslal dokumenty na PO, a on byl tylko slupem ktory mial to wywiesic. Ataki na PiS nie byly proporcjonalne w porownaniu tego co zrobil na PO.

Ciężko tutaj proporcje ustalić. Zauważ, że ataki na PO były mocne - ale to głównie internet. Mainstrim bronił.

A na PIS - wszystkie 3 stacje głównego nurtu od rana do wieczora robiły ataki na PIS. Przecież "Szkło Kontaktowe" powstało tylko po to by hejować PIS. Afery były z takich rzeczy jak wpadki słowne sprowadzane do takiej skali jakiej za PO doczekao się tylko Amber Gold i afera podsłuchowa.
 
- System zachęt? Dopłat? Z czyjej kieszeni? Do czyjej? Acha, już wiem :(
+ przejrzenie regulaminów dotyczących przetargów publicznych

generalnie dużo ręcznego sterowania :(
Facet wypowiada sie w innym filmie, ze system zachet polegal bedzie np. na tym, ze badania i zysk przeznaczony na rozwoj nie bedzie opodatkowany.
 
Faktem jest pytanie jaki prawe co 10-siąty Polski idiota głosował na Petru ?
@sw chyba nie śledziłeś co on ostatnio robił Dudzie i Pisow. PO było traktowane ulgowo a wręcz omijane

Co 10 nie mogl bo Petru startowal tylko z jedngo okregu :D
 
z "obwarzanka" i wwy 1 brakuje kucom okolo 100 tysiecy glosow chyba, dawaj awatar @Orest :D
a mialem taki fajny dla Ciebie :(
pic.php
 
Nalezy do tzw. Stockholm Network.

http://www.thinktanknetworkresearch.net/wiki_ttni_en/index.php?title=Stockholm_Network_Network

Upartyjnienie nie ma nic do rzeczy. Rozumiem, ze jakby think tank byl zwiazany z partia Korwina to juz by mogl byc wolnorynkowy, ale z inna partią, nie?

Oczywiście, że nie ma :) Moja definicja jest taka: jeżeli oficjalny twitter/facebook think tanku (!) jest używany do niezrozumiałych i nieistotnych pół-prywatnych (a tym bardziej jednostronnych) komenatrzy politycznej rzeczywistości, to jest tubą propagandową, niezależnie od tego co jest napisane na ich zakładce "about". To nie jest think tank, tylko zespół ekspertów partii politycznej, po prostu.

Pomijam w ogóle fakt, że analityk think tanku na swoim "prywatnym" wygłasza jakieś komentarze. Mówię o oficjalnych kanałach informacyjnych.
 
Ewybory.eu:

Partia KORWiN potrzebowałaby ok. 130-150 tys. głosów w okręgach warszawskich aby wejść do Sejmu. "
Realne!
 
Oczywiście, że nie ma :) Moja definicja jest taka: jeżeli oficjalny twitter/facebook think tanku (!) jest używany do niezrozumiałych i nieistotnych pół-prywatnych (a tym bardziej jednostronnych) komenatrzy politycznej rzeczywistości, to jest tubą propagandową, niezależnie od tego co jest napisane na ich zakładce "about". To nie jest think tank, tylko zespół ekspertów partii politycznej, po prostu.

Pomijam w ogóle fakt, że analityk think tanku na swoim "prywatnym" wygłasza jakieś komentarze. Mówię o oficjalnych kanałach informacyjnych.
Rozumiem, ze komentarzy nie wyglasza np. Sadowski?
 
Kuce się będą ciąć z rozpaczy?

Nie - uznają za spisek przyciwko Korwinowi i zamach na demokracje ze nie uzna omisja setek tysiecy głosów.
Bo idąc ich logiką - w przedostantich wyborach PKW spóźniła sie o kilka tygodni z liczeniem głosów. A jednak ich nie uniewazniła. A dzis ma Londynska komisja spóźnić się o pare godzin - i te glosy maja byc nie ważne.
 
Back
Top