Polityka

Nie tylko u nas "piździ".
XVM021193c8-c7f0-11e5-bfeb-c06eef4ba54a-805x453.jpg
 
Odważne założenie, że owi "rapists" nie są również "racists"

Tymczasem senatorowie zarobieni po uszy. W końcu tyle istotnych spraw do załatwienia, na które naród czeka, że po nocach trzeba obradować.
 
Last edited:
Jeśli to nie fake , to przykład lewackiego wyprania mózgu . Przez takie kurestwo takie szmaty jak ona za jakiś czas będą po brutalnych gwałtach chodzić w burkach bez śladu z zewnątrz . Konflikty , protesty religijne-nacjonalistyczne w europie już się zaczęły ( w tv mamy tylko małe wzmianki ) nie wiem czy nie za późno.
 
Odważne założenie, że owi "rapists" nie są również "racists"

Tymczasem senatorowie zarobieni po uszy. W końcu tyle istotnych spraw do załatwienia, na które naród czeka, że po nocach trzeba obradować.

Gwalciciel rasista to zaden rasita :)
A co tam uchwalili Mieszkowi? O co ona sie burzy?
 
A czy piętnowanie rasistów i ich poglądów nie czyni piętnujących rasistami?
 
To jest tak surrealistyczne, ze ciezko uwierzyc., ze to nie fake:

Wy tak na powaznie? Jakas glupia kurwa zrobila sobie zdjecie z rownie glupim transparentem a w sieci juz wrze bo wszyscy mysla ze to oficjalne stanowisko feministek czy innego smiecia. Dajcie spokoj. Juz wole jak martwicie sie o demokracje w Polsce...
 
Wy tak na powaznie? Jakas glupia kurwa zrobila sobie zdjecie z rownie glupim transparentem a w sieci juz wrze bo wszyscy mysla ze to oficjalne stanowisko feministek czy innego smiecia. Dajcie spokoj. Juz wole jak martwicie sie o demokracje w Polsce...
Wy? Ja tu widzę jeden wpis w takim tonie.
 
tutaj wersja prawdziwa
uwazalem Gwiazdowskiego za powaznego polityka, a tu takie numery,,.
comment_5RJzYu88fSVsCzsf7hMwcaebZnGEt94U.jpg
 
Last edited by a moderator:
tutaj wersja prawdziwa
uwazalem Gwiazdowskiego za powaznego polityka, a tu takie numery,,.
comment_5RJzYu88fSVsCzsf7hMwcaebZnGEt94U.jpg
hahahah dobre :) ja slabej wiary jestem co do lewej strony, ale tamto haslo az niewiarygodne bylo :)
ciekawe w takim razie kto te fejki robi :) zreszta pewnie redalert warty antify i na odwrot :)
 
A Ty? Chyba nie po to by błysnąć swoim zdystansowanym podejściem, którego luz objawia się "głupią kurwą" i "innym śmieciem"?
Koleszko ja sie pytam czemu podejmujesz temat ktory teoretycznie sie Ciebie nie tyczy, a Ty z kurwami wyskakujesz. Wypij piwko czy zapal lolka i nie spinaj sie bo Ci serduszko jebnie.
A "wy" mialo byc do towarzysza dzihadosa :D
 
Koleszko ja sie pytam czemu podejmujesz temat ktory teoretycznie sie Ciebie nie tyczy, a Ty z kurwami wyskakujesz. Wypij piwko czy zapal lolka i nie spinaj sie bo Ci serduszko jebnie.
A "wy" mialo byc do towarzysza dzihadosa :D
Nie jesteśmy koleżkami, a już na pewno nie "koleszkami". Przestań pozować na luzaka, nie wychodzi Ci to zbyt dobrze.
Nie wiesz, co się mnie tyczy, a co nie. Powinieneś się już jednak zorientować, że to jest forum publiczne i będę podejmować takie tematy, jakie chcę.
 
Niektorzy niech dadza sobie na wstrzymanie. Nikt w tym temacie sie nie klocil nigdy, nie robil wycieczek personalnych, ani nie uprawial onetowego politykierstwa. Niech tak zostanie.
 
Back
Top