Polityka

i co juz prawie 100 dni minelo i PIS nic nie zrobil z tego co obiecali :facepalm:
juz mam ich dosc, ale zadnej alternatywy dobrej tez nie ma
w Szwajcarii chca wprowadzic 1700 funtow dochodu bezwarunkowego i wiekszosc spoleczenstwa jest przeciwko, u nas 500zl na dziecko wymyslili i wygrali tym wybory
u nas demokracja bezposrednia to bylaby katastrofa
 
i co juz prawie 100 dni minelo i PIS nic nie zrobil z tego co obiecali :facepalm:
juz mam ich dosc, ale zadnej alternatywy dobrej tez nie ma
w Szwajcarii chca wprowadzic 1700 funtow dochodu bezwarunkowego i wiekszosc spoleczenstwa jest przeciwko, u nas 500zl na dziecko wymyslili i wygrali tym wybory
u nas demokracja bezposrednia to bylaby katastrofa
Podaj jeden przyklad spelnienia obietnic wyborczych w terminie. Z calego swiata.
Jesli liczyles ze to sie spelni to chyba masz 15 lat i nie znasz zycia ani polityki.
 
Podaj jeden przyklad spelnienia obietnic wyborczych w terminie. Z calego swiata.
Jesli liczyles ze to sie spelni to chyba masz 15 lat i nie znasz zycia ani polityki.
no liczylem, ze tacy zadeklarowani chrzescijanie dotrzymaja slowa
ale jeszcze zostalo kilka dni
 
100 dni to jest umowna data niekrytykowania i nie sabotowania nowego rządu, do czego kodowcy przystąpili już w pierwszym tygodniu rządów PiSu.

A i chyba (niestety) wprowadzili te 500zł na dziecko...
 
100 dni to jest umowna data niekrytykowania i nie sabotowania nowego rządu, do czego kodowcy przystąpili już w pierwszym tygodniu rządów PiSu.

A i chyba (niestety) wprowadzili te 500zł na dziecko...
ciekawe ile urzedasow robote dostanie, pewnie kilkanascie tysiecy
tu o programie
comment_z0AWut64LhZUhgQoSzyvaCVUtY7NYDg7.jpg
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_z0AWut64LhZUhgQoSzyvaCVUtY7NYDg7.jpg
 
Last edited by a moderator:
Norwegia to kraj ewidentnego zjebania umysłowego. Do tego wszystkiego za kilka lat sami, z uśmiechem na ustach, pozbędą się gotówki, osiągając lewacką nirwanę. Wcale mi ich nie żal.
Z gender tez sie obudza. Teraz coraz wiecej protestow i dyskusji na temat barnevernet i zabierania dzieci rodzinom. Z imigrantami zaczynaja sobie juz powolutku radzic. Tu wcale nie jest tak zle, jak spoleczenstwo sie na cos wkurwi to rzad zaczyna szukac rozwiazan. A ze najpierw musza umorusac sie w gownie po uszy zeby smrod zaczal im przeszkadzac to inna sprawa ;)
 
i co juz prawie 100 dni minelo i PIS nic nie zrobil z tego co obiecali :facepalm:
juz mam ich dosc, ale zadnej alternatywy dobrej tez nie ma
w Szwajcarii chca wprowadzic 1700 funtow dochodu bezwarunkowego i wiekszosc spoleczenstwa jest przeciwko, u nas 500zl na dziecko wymyslili i wygrali tym wybory
u nas demokracja bezposrednia to bylaby katastrofa


Dzięki Bogu zrobili mało z tego co obiecali! Tylko partia razem miała bardziej szkodliwe obietnice.
 
Norwegia to kraj ewidentnego zjebania umysłowego. Do tego wszystkiego za kilka lat sami, z uśmiechem na ustach, pozbędą się gotówki, osiągając lewacką nirwanę. Wcale mi ich nie żal.
Ale mogli by się pozbyć tej gotówki w jakiś ciekawy sposób, oddając ją mi czy coś. A nie jakimś ciapatym imigrantom :wink:
 
Ale mogli by się pozbyć tej gotówki w jakiś ciekawy sposób, oddając ją mi czy coś. A nie jakimś ciapatym imigrantom :wink:
Jakubowi chyba chodzi o to, że oni chcą płacić tylko kartą, żeby państwo wiedziało wszystko. Dla ich dobra oczywiście.
 
  • Like
Reactions: JB_
Myślałem, że chodzi o to, że niedługo pozwolą się opodatkować w wysokości 90% oddając wszystko państwu.
 
Myślałem, że chodzi o to, że niedługo pozwolą się opodatkować w wysokości 90% oddając wszystko państwu.
Nie, chodzi dokładnie o to, o czym mówi @mat01. Już od kilku lat pojawiają się tam balony próbne, kolejny niedawno wypuścił jakiś typek z (ponoć) tamtejszego największeg banku, DnB.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Najwiekszy-norweski-bank-czas-pozegnac-sie-z-gotowka-7300367.html

Być może ta polska mikro-prawica jest politycznie nieudolna, ale masakrować potrafią pierwszorzędnie:)) Profesor ładnie, #korwinstyle.
 
Last edited:
Od8:32

Zaraz po Staniszkis będzie kolejny wróg:d

Profesor dobrze pojechał zbegzaminem:)

Poziom intelektualny profesora mnie przeraża. Ależ on argumentacje przedstawia do momentu rozmowy o Smoleńsku. Katastrofa. Pani redaktor też porażka. W ogóle poziom dyskusji jest żenujący. Obaj rozmówcy się sami przykładnie zmasakrowali.
 
Być może ta polska mikro-prawica jest politycznie nieudolna, ale masakrować potrafią pierwszorzędnie:)


Teraz chyba prawica na całym świecie jest nieudolna. Bo jest jakiś kraj w którym rządzi prawica i wygląda to ciekawie? W USA pewnie wybory wygrają Republikanie, chociaż oni czystą prawicą nie są. No i o Trumpie ciężko powiedzieć, aby był to człowiek w pełni normalny :D
 
Back
Top