Polityka

widze, ze sporo wiesz o racach. Tu Cie zaskocze, nie odpala sie ich zapalniczka i pochodza one glownie z jednostek plywajacych, na ktorych sa w celach ratunkowych. Takie jest ich pierwotne zastosowanie. Swego czasu podkradalo sie ich troche z roznych statkow/stateczkow/kutrow i odsprzedawalo wlasnie kibicom. Mi jakos zle sie nie kojarza, ot takie klimatyczne swiecidelka. Szkoda, ze nie mieli bialych rac, ladnie komponowalyby sie z tymi czerwonymi zupelnie jak na polskiej fladze. Faktem jest, ze przez taka a nie inna "kibolska"narracje, ktora grana jest od lat moga sie one zle kojarzyc.

Ja sie jawnie przyznaje, ze znam je tylko jako obserwator, najczesciej z negatywnej strony.
 
Na meczu w Knurowie wezwano ekipe 20 gosci w tarczach do goscia ktory mial w reku race. Na stadionie bylo 5 kibicow. W lokalnej gazecie informacja ze przerwano mecz z powodu bandy kiboli ktora odpalila race. To drugi medal. Na zachodnich meczach czesto widze race, sa nielegalne ale poki nie rzucaja na stadion i w ludzi to nikt nic nie robi i nie swiruje. U nas za jedna grzeczna race w oprawie przerywa sie mecz, w mediach mowi o zamieszkach kiboli.
I dzis probuja to samo z marszem zrobic. Nie bylo zamieszek to sam fakt trzymania w reku rac by chcieli przedstawic jako kibolstwo. Dobrze ze policja nie interweniowala
 
Faktem jest, ze przez taka a nie inna "kibolska"narracje, ktora grana jest od lat moga sie one nieco zle kojarzyc ale to chyba nie powod zeby na sile szukac w nich punktu zaczepienia coby chociaz troche ten marsz zdyskredytowac. No bo przeciez trzeba.

Tutaj nie chodzi o zdyskretowanie marszu. Na sile dorabiasz spisek, ktorego nie ma. Napisalem wyraznie, ze zeby ocieplic odbior tego marszu to jest to element ktorego trzeba sie wyzbyc. Zreszta to samo mowili ludzi bioracy udzial w marszu rok temu - do tego sie nie odnosisz. Powtorze, postaw sie na miejscu ludzmi, ktorzy ida tam z dziecmi.
 
  • Like
Reactions: JB_
Na meczu w Knurowie wezwano ekipe 20 gosci w tarczach do goscia ktory mial w reku race. Na stadionie bylo 5 kibicow. W lokalnej gazecie informacja ze przerwano mecz z powodu bandy kiboli ktora odpalila race. To drugi medal. Na zachodnich meczach czesto widze race, sa nielegalne ale poki nie rzucaja na stadion i w ludzi to nikt nic nie robi i nie swiruje. U nas za jedna grzeczna race w oprawie przerywa sie mecz, w mediach mowi o zamieszkach kiboli.
I dzis probuja to samo z marszem zrobic. Nie bylo zamieszek to sam fakt trzymania w reku rac by chcieli przedstawic jako kibolstwo. Dobrze ze policja nie interweniowala
O kurwa widze, ze chlopaki zawiedzeni ze nie bylo zadym to narzekaja na odpalone race :D

Ja jebie nigdy nie dogodzisz...

Odpalacie teraz dziala jak TVN w przebarwieniu sytuacji. Czytajcie ze zrozumieniem. Trzeci raz napisze, poczytajcie komentrze z przed roku ludzi ktorzy tam byli bo latwo byc wirutalnym obronca czegos w czym sie nie uczestniczy.
 
Tutaj nie chodzi o zdyskretowanie marszu. Na sile dorabiasz spisek, ktorego nie ma. Napisalem wyraznie, ze zeby ocieplic odbior tego marszu to jest to element ktorego trzeba sie wyzbyc.
Normalna sprawa. Chyba że chcą się po wieki brandzlować we własnym gronie i liczyć, że "chopoki z LKS-u" będą akurat mieli dobry humor i nie podpalą jakiegoś Daewoo.
 
Tutaj nie chodzi o zdyskretowanie marszu. Na sile dorabiasz spisek, ktorego nie ma. Napisalem wyraznie, ze zeby ocieplic odbior tego marszu to jest to element ktorego trzeba sie wyzbyc. Zreszta to samo mowili ludzi bioracy udzial w marszu rok temu - do tego sie nie odnosisz. Powtorze, postaw sie na miejscu ludzmi, ktorzy ida tam z dziecmi.
Na chuj rodziny z dziecmi sie pchaja pod race i kiboli? Marsz jest tak rozlegly, ze jak chcesz isc razem ze spokojnymi ludzmi to go przejdziesz od poczatku do konca bez problemow. Ale pojdzie ci taki kurwa tatus z malolatem na reku w sam mlyn i potem placz ze kurwa pala mu dziecko.
 
Tutaj nie chodzi o zdyskretowanie marszu. Na sile dorabiasz spisek, ktorego nie ma.
no juz nie popadajcie w paranoje, ze ja wszedzie spiski jakies widze.:crazy: Po prostu tak odebralem Twoje slowa o racach i mam wrazenie, ze nie bylem w tym odosobniony bo to wyglada tak, ze jak zadym nie bylo to sie chociaz tego uczepic trzeba :wink: W tamtym roku jak dzialo sie wiecej nikt o racach nie wspomnial, wtedy to nie przeszkadzalo. Poslugujemy sie jezykiem pisanym i nie raz mozna mylnie odczytac zamiary dyskutanta.
 
12243272_1141322482564335_1293571036092844311_n.jpg
 
jeszcze nie ogladalem, wrzucam bo Szumi jest po prostu niesamowita jednostka, taki swoisty nie nadajacy sie do seryjnej produkcji PROTOTYP :wink:
 
Na chuj rodziny z dziecmi sie pchaja pod race i kiboli? Marsz jest tak rozlegly, ze jak chcesz isc razem ze spokojnymi ludzmi to go przejdziesz od poczatku do konca bez problemow. Ale pojdzie ci taki kurwa tatus z malolatem na reku w sam mlyn i potem placz ze kurwa pala mu dziecko.

No pojebany kurwa tatus w chuj! :)
 
Race mi sie kojarza z kibicami, nie kibolami. Tamci goscie z filmiku faktycznie niepotrzebna patola, ale race? Race akurat daja bardzo ladna oprawe. Co innego hukowe petardy.
 
jeszcze nie ogladalem, wrzucam bo Szumi jest po prostu niesamowita jednostka, taki swoisty nie nadajacy sie do seryjnej produkcji PROTOTYP :wink:

Ehhh szumi szumi maly klamczuszek :) on sam sie kompromituje i pograza wiec nie ma sensu cokolwiek na temat tego glona pisac.
 
buheheheh, jestem w trakcie, :heart:Szumi:heart: normalnie gosciu poprawil mi nieco chujowy dzisiejszy humor :lol: teksty o Mussolinim miazdza, ogolnie wysoki poziom dysputy
 
do 4 minuty i nie daje wiecej rady
Zaluj, bo Winnicki spokojnie, ale punktuje. Dobrze powiedzial z tym, ze na ich manifestacjach jest mniej ludzi niz na promocji w lidlu :rofl: A Szumi kretyn jak zwykle. Maly nazista do Winnickiego, ja bym mu wytoczyl proces za cos takiego.
 
Z tego co kojarze to race sa zabronione w prawie calej europie. Tak race sa piekne w rekach normalnych ludzi, a nie debili ktorzy rzucaja nimi na boisko/pilkarzy/ludzi z innego sektora bo to PRZECIWNIK.

Dodatkowo to ze sa piekne, to nie znaczy sa bezpieczne. Dlatego zostaly zbanowane. Chcialbys idac/siedzac gdzies z dziecmi zeby jakis nieznany ci pacjent odpalal race zapalniczka?
Rac sie nie odpala zapalniczkami.
 
Tyle? Rozumiem, ze tegoroczny marsz Cie zawiodl. Przyjebales sie do rac. Mozesz z szumim bic pione.

Pewnie tez sie dorobilem przy Rudym nie? Dobry kojot z Ciebie. Dalej nie czytasz ze zrozumieniem, mimo ze juz nawet reszta skumala o co chodzi.
 
Back
Top