Polityka

Jak serio ktoś zginął i okaże się, że od racy w ryj to spale się ze wstydu - na faceboku broniłem oprawy racowej ;p I tam właśnie mi ten operator powiedział o tym, że musial uciekać z czoła marszu.
Robi się ciemno, pewnie ne ma żadnych kibolskich rozpierduch, po prostu ludzie wszystkiego nie widzą, i mogą gdzieś rzucić race ot tak, i okaże się , że akurat jakaś grupa ludzi tam była.
Po co siejesz jakieś plotki bez pokrycia? Poczekamy i zobaczymy. Mnie np irytuje, że niektóre debile nie mogą się powstrzymać od kibolskich zapędów i jadą na takie wydarzenie w barwach... ale klubowych. Żenada totalna. Słyszałem jak gość z tego tira o tym mówił, to ŁKS taki mądry...
 
11261436_561705693986082_1751482369440174846_n.jpg


Może Cejrowskiego to też oburzy, Duda faktycznie zalatuje poprzednikiem... :)

Niech Wojtek odda biednemu chłopakowi te buty z CCC, a nie się rzuca...
 
Znajomy który z kamerą szedł na czele marszu mówił o jakimś incydencie małym, że musiał spierdalać, ale podobno zgon był, takie plotki krążą po ludziach.
Jeżeli nawet to nie prawda, ale hasło krąży - może się zrobić ostro.
Zgon byl ale lekko, do wieczora zapomna.
 
Po co siejesz jakieś plotki bez pokrycia? Poczekamy i zobaczymy. Mnie np irytuje, że niektóre debile nie mogą się powstrzymać od kibolskich zapędów i jadą na takie wydarzenie w barwach... ale klubowych. Żenada totalna. Słyszałem jak gość z tego tira o tym mówił, to ŁKS taki mądry...

Zaznaczyłem, że to tylko wpis u mnie w komentarzach operatora z pochodu. Zaznaczałem kilka razy, że pewnie pierdolenie, ale plotki krążą.



Wiecie ile ludzi tam może być? TVN podaje , żę "nie więcej niż na przeciętnym meczu, 15 tys, to nic nie znaczacy wiec marsz"
 
Zaznaczyłem, że to tylko wpis u mnie w komentarzach operatora z pochodu. Zaznaczałem kilka razy, że pewnie pierdolenie, ale plotki krążą.



Wiecie ile ludzi tam może być? TVN podaje , żę "nie więcej niż na przeciętnym meczu, 15 tys, to nic nie znaczacy wiec marsz"
Markowski i wszystko jasne.
 
Ja mysle, ze obecna opcja polityczna jest bardziej przychylna marszowi niz jej poprzednicy i mozliwe, ze dlatego obejdzie sie bez policyjnych prowokacji i zadym moze nie byc wogole. Takze @Jakub Bijan mozesz sie rozczarowac.
 
Ja mysle, ze obecna opcja polityczna jest bardziej przychylna marszowi niz jej poprzednicy i mozliwe, ze dlatego obejdzie sie bez policyjnych prowokacji i zadym moze nie byc wogole. Takze @Jakub Bijan mozesz sie rozczarowac.
Z Twoich ust takie słowa? Niemcy, Żydzi, Masoni, Ubecy, Służby... to nie oni rządzą zza kurtyny tylko jakiś wybrany w wyborach PiS? Jestem zawiedziony;)
 
Z Twoich ust takie słowa? Niemcy, Żydzi, Masoni, Ubecy, Służby... to nie oni rządzą zza kurtyny tylko jakiś wybrany w wyborach PiS? Jestem zawiedziony;)
Gro z uczestnikow tego marszu to elektorat PIS-u czyli obecnej wladzy sytuacja zupelnie odwrotna niz dotychczas i mysle, ze to stanowi clou problemu. Obecnej wladzy w przeciwienstwie do poprzedniej nie zalezy na tym zeby byla zadyma i zeby marsz za wszelka cene zdyskredytowac. Oczywiscie prywatne media pokroju TVN-u dalej staja na glowie zeby tak bylo. To co dzisiaj uslyszalem od tzw "ekspertow" na TVNie to wola o pomste do nieba. Wlasnie Sierakowski daje popis swoich mozliwosci.
 
Czemu te kurwy nie udadzą obiektywizmu i jakiegoś narodowca do studia nie zaprosza? Co to ma znaczyć ze komentuja sami skrajni lewacy i ludzie widzacy wszedzi faszyzm?
 
Gro z uczestnikow tego marszu to elektorat PIS-u czyli obecnej wladzy sytuacja zupelnie odwrotna niz dotychczas i mysle, ze to stanowi clou problemu. Obecnej wladzy w przeciwienstwie do poprzedniej nie zalezy na tym zeby byla zadyma i zeby marsz za wszelka cene zdyskredytowac. Oczywiscie prywatne media pokroju TVN-u dalej staja na glowie zeby tak bylo. To co dzisiaj uslyszalem od tzw "ekspertow" na TVNie to wola o pomste do nieba. Wlasnie Sierakowski daje popis swoich mozliwosci.
No ale skoro to PiS zawiaduje służbami oznacza to, że to PiS rządzi a nie służby. Tak więc żadnego kondominium nie ma:))
 
Zasadniczo, TVP nic nie mowi ciekawego o marszu. Nie jest chyba źle. Jedynie słowa redaktora: "na moje oko", są troszkę nieprofesjonane.
 
No ale skoro to PiS zawiaduje służbami oznacza to, że to PiS rządzi a nie służby. Tak więc żadnego kondominium nie ma:))
a co jesli sluzby nie maja zadnych argumentow, w sensie hakow na PIS i nie maja ich czym szantazowac jak poprzednio platforme i nastepuje swoisty zmierzch kondominium? :)
 
W konkursie na liczbe ekspertow - debili wygrywa tvn24.

Miecugow przychylił szalę. Aż mi wstyd, że masa znajomych i to obrych pracuje w tvn24.

Kuźwa - widział, że ktoś pije wódkę i krzycy "Bóg Honor Ojczyzna" - to znaczy ze to sam element stadionowy, a "Bóg Honor Ojczyzna" to przerażające hasło. Kurwa.
 
Tak mi się wydaje że to ich szukanie huia do dupy w tej całej demonstracji niczym się nie różni od waszego szukania u nich tegoż czy dziury w całym. Nie było zadym to jedni wypatrzyli pojedynczego pijanego kibola a inni łapią za słówka ekspertów czy reklamy im nie pasują. Idę o zakład że jak niedługo pis zamknie ten TVN to przez to przegra wybory bo ich wyborcy by nie mieli co robić w życiu.
Swoją drogą ciekawi mnie czemu nie było zadym w tym roku. Normalnie zagadka
 
Tak mi się wydaje że to ich szukanie huia do dupy w tej całej demonstracji niczym się nie różni od waszego szukania u nich tegoż czy dziury w całym. Nie było zadym to jedni wypatrzyli pojedynczego pijanego kibola a inni łapią za słówka ekspertów czy reklamy im nie pasują. Idę o zakład że jak niedługo pis zamknie ten TVN to przez to przegra wybory bo ich wyborcy by nie mieli co robić w życiu.
Swoją drogą ciekawi mnie czemu nie było zadym w tym roku. Normalnie zagadka
Ale Ty pierdolisz już.
Nikt nie łapie za słówka ekspertow - po prostu jawnie pierdolą , kłamią i manipulują. Ciągle, nie trzeba za nic łapać.

A zadym nie było bo ochrona Marszu wyłapała kiboli więcej niż rok temu. Przecież to nie uczestnicy marszu robią zadymy tylko kibole, atakują tak policje jak i marsz.
 
Back
Top