Polityka

Tak mi się wydaje że to ich szukanie huia do dupy w tej całej demonstracji niczym się nie różni od waszego szukania u nich tegoż czy dziury w całym. Nie było zadym to jedni wypatrzyli pojedynczego pijanego kibola a inni łapią za słówka ekspertów czy reklamy im nie pasują. Idę o zakład że jak niedługo pis zamknie ten TVN to przez to przegra wybory bo ich wyborcy by nie mieli co robić w życiu.
Swoją drogą ciekawi mnie czemu nie było zadym w tym roku. Normalnie zagadka
Zamknij się lewaku ale już!
 
Tak mi się wydaje że to ich szukanie huia do dupy w tej całej demonstracji niczym się nie różni od waszego szukania u nich tegoż czy dziury w całym. Nie było zadym to jedni wypatrzyli pojedynczego pijanego kibola a inni łapią za słówka ekspertów czy reklamy im nie pasują. Idę o zakład że jak niedługo pis zamknie ten TVN to przez to przegra wybory bo ich wyborcy by nie mieli co robić w życiu.
Swoją drogą ciekawi mnie czemu nie było zadym w tym roku. Normalnie zagadka
Czepianie sie slowek? Jezeli opiniotworcza osoba mowi, ze to sa faszysci albo zle sie kojarzy obecnosc sluzb medycznych (a przepisy tego wymagaja) i jest masa pierdolenia klamstw i glupot to mam siedziec cicho, bo "czepiam sie slowek i szukam dziury w calym"? Prosze Cie...

Przecież to nie uczestnicy marszu robią zadymy tylko kibole, atakują tak policje jak i marsz.
I to jest sedno problemu. No sorry, ale tak jak na mecz reprezentacji jest niepisana zasada, ze w barwach klubowych sie nie idzie, tak samo powino byc tu do cholery. To jest swieto narodowe, a nie lksu, widzewa czy legii, niech sie tego naucza. Brawa dla porzadkowych, bo faktycznie sprawnie dzialali.
 
Czepianie sie slowek? Jezeli opiniotworcza osoba mowi, ze to sa faszysci albo zle sie kojarzy obecnosc sluzb medycznych (a przepisy tego wymagaja) i jest masa pierdolenia klamstw i glupot to mam siedziec cicho, bo "czepiam sie slowek i szukam dziury w calym"? Prosze Cie...
Nie kurwa, skandowanie "narodowy radykalizm" to domena liberałów :D
 
Czepianie sie slowek? Jezeli opiniotworcza osoba mowi, ze to sa faszysci albo zle sie kojarzy obecnosc sluzb medycznych (a przepisy tego wymagaja) i jest masa pierdolenia klamstw i glupot to mam siedziec cicho, bo "czepiam sie slowek i szukam dziury w calym"? Prosze Cie...
No ale Ty siedzisz cicho i tylko na forum sobie piszesz że jesteś oburzony. I to taką jakąś nieistotną głupotą.
 
No ale Ty siedzisz cicho i tylko na forum sobie piszesz że jesteś oburzony. I to taka jakąś nieistotną głupotą.
Pisze sobie, bo mi sie chce i nic Ci do tego ;) I to nie sa nieistotne glupoty, tylko jawne klamstwa i kretactwa.
 
Oj tam jak PiS jawnie wszystkich oszukał swoimi obietnicami wyborczymi to jakoś nie byłeś chyba zbulwersowany. ;)
 
Wg mnie nie ma zadnych zadym bo policja tym razem nie wystapila w przebraniu kiboli zeby je sprowokowac. Filmiki byly tu wstawiane w tamtym roku, policji w szalikach. Ogolnie wg mnie to wiekszosc tych zadym sprowokowane bylo na polityczne zlecenie owczesniej wladzy czyli po prostu platformy bo to nie ich elektorat stanowi wiekszosc ludzi zgromadzonych na Marszach Niepodleglosci. Przypomnijmy sobie historie z podpaleniem budki pod ambasada rosyjska.
 
Z relacji przyjaciółki (lesbijka i ateistka, o zgrozo! ) z marszu z jej perspektywy, na szybko(organizowala wyjazd z Katowic, była szefowa Mlodzierzy Wszechpolskiej na Slasku)

" Właśnie ruszyliśmy busem z parkingu. Najspokojniejszy marsz w historii, przeszliśmy bez dłuższych postojów. Atmosfera na luzie. Pewnie dlatego ze umundorowanych panów widziałam jak na lekarstwo. Chłopcy w kominarkach ze smutkiem przekazywali sobie na moście "tam też nic się nie dzieje" fajnie, mass flag, szturmówek i fan. No i rac, które robia świetny efekt i nie wiem czemu tak niektórym przeszkadzają. Mam wrażenie, że w tym roku czuć było takie rozprężenie, jakoś to wkurwienie ludu opadło chyba nieco po wyborach :) "
 
Przeciez to jest target tego marszu.


Musieli... kurwa xD Psują opinię maszerującym tak przeszkadzając w transmisji.


Przeciez to jest target tego marszu. Nikt nie bedzie bral tego marszu na powaznie jak nie odrzuca takich ewenementow + te boiskowe race.
 
Glupoty gadasz. Rozumiem, ze dla Ciebie RACE ktore sa uzywane w 99% przez kiboli na MECZACH to jakis niepisany niepodlegosciowy symbol?

Posluchaj wypowiedzi ludzi, ktorzy rok temu biorac udzial w marszu przyszli tam z dziecmi, a jacys debile odpalali przy nich race.
 
no tak jak juz nie ma sie do czego przyczepic to race przeszkadzaja, jakby rac nie bylo to pewnie, ze za malo murzynow bylo na marszu.
Według mnie race odstraszają normalnych ludków, niezapoznanych ze stadionowymi obrządkami. Mi się kojarzą dość niepokojąco, więc strzelam, że przeciętnemu Kowalskiemu również.
 
Tak, wiem, "znowu ten tvn"Nie przez kiboli a przez kibicow jako oprawa, w calej Europie, w tym na lidze mistrzow. Ot, lata propagandy wmowily ze raca=kibol.
A bycie narodowcem to bycie faszysta. Tak samo to dziala. Rac nie wymyslili kibole dla kibolstwa.
Race dawaly piekna oprawe i gdyby tvn to samo mowil, ze to ladne, to by ludzie tez mysleli ze to ladne. Ale mowia ze to kibolskie to ludzie mysla ze kibolskie. A oni pierdola to, ze tvn wmawia ze raca to kibolstwo i nazizm.
 
Race dawaly piekna oprawe i gdyby tvn to samo mowil, ze to ladne, to by ludzie tez mysleli ze to ladne. Ale mowia ze to kibolskie to ludzie mysla ze kibolskie. A oni pierdola to, ze tvn wmawia ze raca to kibolstwo i nazizm.
Mnie się ona nie podoba. Nawet jakby pani Pochanke powiedziała, że co dzień zasypia przy zapalonej racy, to też by mi się nie podobało.
 
Tak, wiem, "znowu ten tvn"Nie przez kiboli a przez kibicow jako oprawa, w calej Europie, w tym na lidze mistrzow. Ot, lata propagandy wmowily ze raca=kibol.
A bycie narodowcem to bycie faszysta. Tak samo to dziala. Rac nie wymyslili kibole dla kibolstwa.
Race dawaly piekna oprawe i gdyby tvn to samo mowil, ze to ladne, to by ludzie tez mysleli ze to ladne. Ale mowia ze to kibolskie to ludzie mysla ze kibolskie. A oni pierdola to, ze tvn wmawia ze raca to kibolstwo i nazizm.

Z tego co kojarze to race sa zabronione w prawie calej europie. Tak race sa piekne w rekach normalnych ludzi, a nie debili ktorzy rzucaja nimi na boisko/pilkarzy/ludzi z innego sektora bo to PRZECIWNIK.

Dodatkowo to ze sa piekne, to nie znaczy sa bezpieczne. Dlatego zostaly zbanowane. Chcialbys idac/siedzac gdzies z dziecmi zeby jakis nieznany ci pacjent odpalal race zapalniczka?
 
Z tego co kojarze to race sa zabronione w prawie calej europie. Tak race sa piekne w rekach normalnych ludzi, a nie debili ktorzy rzucaja nimi na boisko/pilkarzy/ludzi z innego sektora bo to PRZECIWNIK.

No i dzis tak bylo, poza incydencie nad wislostrada. Na meczach gdyby ultrasi mieli legalne tez by byly jak trzeba uzywane.
 
No i dzis tak bylo, poza incydencie nad wislostrada. Na meczach gdyby ultrasi mieli legalne tez by byly jak trzeba uzywane.

Nie wierze w to. Przeciez kieidys chyba byly legalne ale przez szereg incydentow zostaly wycofane. I to nie TVN zrobil obraz "zlych rac" tylko sami kibole i mowie specjalnie kibole, bo bydlo rzucajce race gdzie popadnie to nie kibic. Mieszkalem pol zycia 10 minut od stadionu w jednym z wiekszych miast w polsce i widzialem juz race wszedzie. Od palenia smietnikow, sklepow po samochody, klatki schodowe czy nawet SIC podpalania parku. Oczywiscie pokojowo i jakze przyjemne odpalanie rac w jadacym tramwaju gdzie jada ludzie starsi czy matki z dziecmi bylo na porzadku dziennym.

WLASNIE przez takie zachowania masz taki, a nie inny odbior uzywania rac i calej pirotechniki przez normalnego obywatela.
 
nieznany ci pacjent odpalal race zapalniczka?
widze, ze sporo wiesz o racach. Tu Cie zaskocze, nie odpala sie ich zapalniczka i pochodza one glownie z jednostek plywajacych, na ktorych sa w celach ratunkowych. Takie jest ich pierwotne zastosowanie. Swego czasu podkradalo sie ich troche z roznych statkow/stateczkow/kutrow i odsprzedawalo wlasnie kibicom. Mi jakos zle sie nie kojarza, ot takie klimatyczne swiecidelka. Szkoda, ze nie mieli bialych rac, ladnie komponowalyby sie z tymi czerwonymi zupelnie jak na polskiej fladze. Faktem jest, ze przez taka a nie inna "kibolska"narracje, ktora grana jest od lat moga sie one nieco zle kojarzyc ale to chyba nie powod zeby na sile szukac w nich punktu zaczepienia coby chociaz troche ten marsz zdyskredytowac. No bo przeciez trzeba.
 
Back
Top