Polityka

Wszystko miało być inaczej po tym, jak PiS wygra, a tramwaj którym jeżdżę do pracy dalej śmierdzi.... Komu mogę to zgłosić?
 
comment_45fbZ7vhn9sX80jWJezt0xguRQUbI1mh.jpg
 
Ja to lubiłem komisje śledczą oglądać z Giertychem.
Nie, to ja taki twardy jak wy nie jestem;) pamiętam jak mój dziadek oglądał wszystkie obrady krzycząc na głos cały słownik wulgaryzmów i denerwując się niemiłosiernie. Zawsze mu mówiłem, że po co ogląda skoro się tak denerwuje, ale dalej oglądał. Też był twardzielem;)
 
Taaaa wyjadą.

comment_2UYkMqmLKTOcUripDzCCrzYyinUkqmsw,w400.jpg
Podzielam Twoją opinię na temat. Mi też się śmiać chce na takie deklaracje. Z postów na Facebooku wynika, że w tym roku w modzie jest Kanada. Widać, tak bardzo się przestraszyli, że chcą spierdalać jak najdalej :D
 
odświeżam te wyniki wyborów jak jakiegoś antycznego livescora
a i tak pewnie mi nie wejdzie :sad:
 
Lepiej żeby PIS miał tą większość bo czekam na spełnienie obietnic wyborczych. Ewentualnie na wymówki dla czego nie spełniają. Będzie zabawnie znowu
A właśnie fałszowanie - te też są sfałszowane czy już nie? a jak nie to dla czego i skąd wiadomo . a jak tak to przez kogo? ;)
 
Lepiej żeby PIS miał tą większość bo czekam na spełnienie obietnic wyborczych. Ewentualnie na wymówki dla czego nie spełniają. Będzie zabawnie znowu
A właśnie fałszowanie - te też są sfałszowane czy już nie? a jak nie to dla czego i skąd wiadomo . a jak tak to przez kogo? ;)
Czy kiedykolwiek jakakolwiek partia spelnila obietnice wyborcze? Myslisz, ze Korwin by spelnil? Smiechu warte.
 
Back
Top