Polityka

upload_2015-10-26_16-3-59.png


Update, to co ZLEW wchodzi :D
 
Ja sie zastanawiam jaki ciemny lud to kupil? Jaki procent glosowal poprzez obietnice? Mysle, ze PiS wygrał pomimo, a nie dzięki nim. Proponuje popierac propozycje realistyczne, zamiast liczyć, że Twoja racja będzie na wierzchu kosztem Panstwa (tj. przez rozliczanie ich z kielbasy).
Zawsze mnie zastanawiało jak bardzo ułomnym trzeba być żeby wierzyć w wyborcze obietnice albo wręcz kierować się nimi przy wyborze swojego kandydata. Co więcej - wierzyć w ich spełnienie! To jest niepojęte. Mamy już 25 lat dupokracji, a ludzie nadal się niczego nie nauczyli i zachowują się jakbyśmy mieli '90-'91?
 
Cząstkowe po zaokrągleniu coraz bliżej moich typów. Jedynie przeszacowałem ZL o 2 i niedoszacowałem Kukiza o tyle samo.

PIS 39%, PO,22%, Korwin 4,5%, Kukiz 8%, ZL 10%, PSL 5,5%, Nowoczesna 7%, Razem 4%
 
Co prawda jeszcze nie wszystko jest rozstrzygnięte, ale napiszę parę słów od siebie. Dla mnie najgorsze jest to że ludzie nie szukają alternatywy w wyobrach, większość Polaków rozważa tylko wybór między PiSem i PO. Jest to dziwne patrząc na rządy obu partii w poprzednich latach, a jak wiadomo przy korycie ciągle pozostaną te same ryje. PO ma na tyle wysoki wynik, że ta przegrana praktycznie nic złego w perspektywie przyszłości nie oznacza, a wiadomo jak teraz rządzili. Dojdzie pewnie do tego że ludzie będą niezadowoleni z rządów PiSu i w następnych wyborach ubędzie im 10% które... trafi na konto platformy. Dlaczego ludzie nie dążą do zmian tylko mają klapki na oczach ?
 
Co prawda jeszcze nie wszystko jest rozstrzygnięte, ale napiszę parę słów od siebie. Dla mnie najgorsze jest to że ludzie nie szukają alternatywy w wyobrach, większość Polaków rozważa tylko wybór między PiSem i PO. Jest to dziwne patrząc na rządy obu partii w poprzednich latach, a jak wiadomo przy korycie ciągle pozostaną te same ryje. PO ma na tyle wysoki wynik, że ta przegrana praktycznie nic złego w perspektywie przyszłości nie oznacza, a wiadomo jak teraz rządzili. Dojdzie pewnie do tego że ludzie będą niezadowoleni z rządów PiSu i w następnych wyborach ubędzie im 10% które... trafi na konto platformy. Dlaczego ludzie nie dążą do zmian tylko mają klapki na oczach ?
Ty poważny jesteś? Wymagasz tego, żeby ludzie myśleli? Przecież przynajmniej połowa ludzi to debile i nic tego nie zmieni, żaden ustrój i żadna partia polityczna.
 
Co prawda jeszcze nie wszystko jest rozstrzygnięte, ale napiszę parę słów od siebie. Dla mnie najgorsze jest to że ludzie nie szukają alternatywy w wyobrach, większość Polaków rozważa tylko wybór między PiSem i PO. Jest to dziwne patrząc na rządy obu partii w poprzednich latach, a jak wiadomo przy korycie ciągle pozostaną te same ryje. PO ma na tyle wysoki wynik, że ta przegrana praktycznie nic złego w perspektywie przyszłości nie oznacza, a wiadomo jak teraz rządzili. Dojdzie pewnie do tego że ludzie będą niezadowoleni z rządów PiSu i w następnych wyborach ubędzie im 10% które... trafi na konto platformy. Dlaczego ludzie nie dążą do zmian tylko mają klapki na oczach ?
Zmian na? Sorry, ale ja nie widze silnej propozycji - kto mialby rzadzic samodzielnie? Kukiz bez planu, czy Korwin "niczego nie bedzie" Mikke? W Polsce brak alternatywy wobec duapartii, z calosciowa wizja polityki panstwa i bardzo mnie to boli.
 
Ty poważny jesteś? Wymagasz tego, żeby ludzie myśleli? Przecież przynajmniej połowa ludzi to debile i nic tego nie zmieni, żaden ustrój i żadna partia polityczna.

I po co ta agresja w wypowiedzi, napisałem co myślę i tyle, nie musisz się z tym zgadzać.. :beer:
 
I po co ta agresja w wypowiedzi, napisałem co myślę i tyle, nie musisz się z tym zgadzać.. :beer:
Żadnej agresji w mojej wypowiedzi w stosunku do Ciebie nie chciałem zawrzeć, jak tak to odebrałeś to sorry ;) Ogólnie to się z Tobą zgadzam, że ludzie nie myślą, tylko dodatkowo wyraziłem swoją opinię, że to nie ulegnie zmianie, bo to leży w ich naturze.
 
Zmian na? Sorry, ale ja nie widze silnej propozycji - kto mialby rzadzic samodzielnie? Kukiz bez planu, czy Korwin "niczego nie bedzie" Mikke? W Polsce brak alternatywy wobec duapartii, z calosciowa wizja polityki panstwa i bardzo mnie to boli.

To też jest prawda, że wybór jest taki a nie inny, ale mimo wszystko jest. A ludzie dalej biorą to, co im nie odpowiada. Mogę to na przykładzie swojej rodziny przedstawić, spośród ok 10. osób z całej rodziny, tylko 2 (ja i moja siostra) nie głosowaliśmy na POPiS a argumentem było "bo ta partia i tak nie ma szans".
 
Ludzie, nie obrażajmy się, nie dajmy się też podzielić tutaj!

Ale głosujący za PO - spierdalajcie chuje
 
Back
Top