Polityka

Tutaj właśnie widać jaką wiedzę, doświadczenie, znajomość programową posiadają kandydaci w wyborach - zerową, takich to właśnie mamy polityków/karierowiczów. Pomijając aspekt redaktora, to polityk, czy też kandydat na polityka powinien wykazywać się jakąś wiedzą, czy prostą komunikatywnością. Ta babeczka w cale nie jest wyjątkiem, każdy jeden złapany przed kamerą, bez przygotowania będzie się jąkał i gadał, że słyszy głosy, że musi uciekać do kibla itp.
 
Skurwysynska ustawka. Akurat nie musi znać poglądów Margaret Thatcher, ona jest od imigrantów i w tej materii ma reprezentować partię. Błąd, że w ogóle odpowiadala na pytania inne niż o imigrantach.
 
Skurwysynska ustawka. Akurat nie musi znać poglądów Margaret Thatcher, ona jest od imigrantów i w tej materii ma reprezentować partię. Błąd, że w ogóle odpowiadala na pytania inne niż o imigrantach.

Jeżeli kobieta lekko zbita z pantałyku, nie potrafi opanować emocji przed kamerami oraz nie jest zdolna w kilku zdaniach opisać thatcheryzmu, to gary będą zdecydowanie lepszą opcją niż polityka.
 
Proszę, obejrzyjcie do końca. Pani od Korwina ;)

Jakoś ta babka do mnie nie przemawia, ale materiał zmontowany mieli już gotowy na Korwina i sama dyskusja typowo reżimowa żeby dojebać pośrednio JKM'owi. Obejrzałem do momentu jak się nieco zbulwersowała i dałem sobie spokój bo żal mi patrzeć jak meczą człowieka. Ten kutafon powinien razem z kuźniarem(specjalnie z małej) iść prowadzić dzień dobry tvn(też specjalnie)
 
Jeżeli kobieta lekko zbita z pantałyku, nie potrafi opanować emocji przed kamerami oraz nie jest zdolna w kilku zdaniach opisać thatcheryzmu, to gary będą zdecydowanie lepszą opcją niż polityka.

Jej znajomość języka polskiego jest ograniczona. Nie musi w ogóle wiedzieć kim byla Margaret Thatcher - to wiedza bezwartościowa. Wolę osobę, która coś pożytecznego robi w życiu i sprawdziła się w praktyce, a nie gadaniu niż lesera, który potrafi tylko ładnie mówić jak połowa SLD.
 
Skurwysynska ustawka. Akurat nie musi znać poglądów Margaret Thatcher, ona jest od imigrantów i w tej materii ma reprezentować partię. Błąd, że w ogóle odpowiadala na pytania inne niż o imigrantach.
Ale czy nie wystarczy powiedziec, ze o to porownanie trzeba pytac Wiplera, bo to jego kreatywnosc?
Troche oleju w glowie i uczciwosci...
 
Ale czy nie wystarczy powiedziec, ze o to porownanie trzeba pytac Wiplera, bo to jego kreatywnosc?
Troche oleju w glowie i uczciwosci...

Dokładnie tak samo bym odpowiedział, az do ekranu mialem ochotę krzyknąć - powiedz żeby zapytał Wiplera! :) eh mocno jej kibicowalem, urocza kobieta. Nie musi być mocna w walce na słowa. Dziennikarz wykazał się chamstwem, mam nadzieję że widzowie dostrzegli ustawke.
 
Jak ma polski paszport, to jest denerwujaca Polka, nie Syryjka :)


Juz wrzucalem :)

BTW te anglojezyczne podcasty moga troche irytować bo są na ichniejszy rynek.
Pewne rzeczy oczywiste dla Europejczyków,tam są czasem rozwlekane na maxa.
 
Ja ostatnio na lunchu z klientami tak od niechcenia powiedzialem, ze Niemcy w 63 dni zabili 200tys ludzi, z czego 15 to byli zolnierze, wliczajac dzieci, a 185 to cywile. Widzialem jak oczy wybaluszyli, na Zachodzie nikt o tym nie wie.

Zachod na siebie patrzy, na nic sie nie oglada.
 
Ja ostatnio na lunchu z klientami tak od niechcenia powiedzialem, ze Niemcy w 63 dni zabili 200tys ludzi, z czego 15 to byli zolnierze, wliczajac dzieci, a 185 to cywile. Widzialem jak oczy wybaluszyli, na Zachodzie nikt o tym nie wie.

Zachod na siebie patrzy, na nic sie nie oglada.
nie Niemcy tylko nazisci
tutaj pod koniec europosel PIS wszystko wyjasnia
 
Proszę, obejrzyjcie do końca. Pani od Korwina ;)

Pomijając to, że Pani się tutaj skompromitowała i ma niesamowicie irytujący sposób mówienia oraz jego ton...

Kto Jej, do kurwy-nędzy, pozwolił sprowadzać poprzez swoją fundację, pierdolonych Syryjczyków do mojego pięknego kraju ?
Niech spierdala do Syrii i tam pomaga swoim pobratymcom, a nie ściąga ich na głowę polskiemu podatnikowi, który to będzie musiał przecież z własnej kieszeni łożyć na pierdolone zasiłki dla tych brudasów (szczerze wątpię, aby sponsor fundacji i na to dawał pieniądze, a jeśli nawet, to nie będzie płacił w nieskończoność).
Ponad to, będą użytkować mieszkania, w których mogliby zamieszkać Polacy, będą zajmować miejsca pracy, z których mogliby skorzystać Polacy... itd.
Co to ma, kurwa, być - ja się pytam (?).
 
Back
Top