Polityka

Waat?



http://www.defence24.pl/259868,rosj...audyjsko-iranski-kompromis-w-sprawie-podzialu

Reuters twierdzi, ze w Syrii sa mysliwce i czolgi rosyjskie, juz nie tylko doradcy, szkoleniowcy. Z tego co rozmawialem wtedy z tym Syryjczykiem (popierajacym rebeliantow) to Asad glownie walczy wlasnie z nimi, a nie z ISIS. Co ciekawe, Syryjskie rodziny w PL to wylacznie chrzescijanie, wg niego popierajacy Asada...

Niezłe puzzle...

ja juz dawno slyszalem o wszelakiej masci rosyjskiej broni i czolgach w syrii.. to jest wszystko tak pojebane, ze nie da sie tego ogarnac
 
Bylismy w ostatnich 25 latach po stronie silniejszego socjopaty, jedynego zwycięzcy rozgrywki globalnej i spijalismy mleczko, zabarwione krwią ludzi krajów z pogranicza. Niestety rusza nowe rozdanie i to my stajemy się ponownie takim krajem rozgrywek pośrednich. Jest z tym problem bo antyrosyjskość jest w Nas tak mocno zakorzeniona, ze nie bedziemy dbac koniecznie o swiety spokoj, ale w razie czego pojdziemy na noze zamiast na zmiane sojusznika. Ciekawe czasy idą.
 
Bylismy w ostatnich 25 latach po stronie silniejszego socjopaty, jedynego zwycięzcy rozgrywki globalnej i spijalismy mleczko, zabarwione krwią ludzi krajów z pogranicza. Niestety rusza nowe rozdanie i to my stajemy się ponownie takim krajem rozgrywek pośrednich.
Myslisz, ze nawet jak republikanin (oprocz Trumpa) wygra to sytuacja nie wroci do "normy"?
 
Myslisz, ze nawet jak republikanin (oprocz Trumpa) wygra to sytuacja nie wroci do "normy"?
Oni juz tam nie kontroluja sytuacji mi sie wydaje. Tzn. ich system polityczny tak przezarty jest korupcja sponsorowana przez wielki biznes, ze nie ma duzej mozliwosci zmiany. Amerykanskie spoleczenstwo tez staje sie totalnie zafiksowane na sprawach nie majacych zwiazku z rzeczywistoscia. Maja olbrzymie rozwarstwienie spoleczne, problemy ze sluzba zdrowia, weteranami i utrzymaniem wysokiego standardu zycia, a zajmuja sie takimi sprawami jak "trigger warnings" i "micro aggressions" tj. nowymi problemami wymyslonymi przez lewicę obyczajową, które zupelnie nie przystają do tego z czym ich kraj ma się zmierzyć teraz i za chwilę.
 
Bylismy w ostatnich 25 latach po stronie silniejszego socjopaty, jedynego zwycięzcy rozgrywki globalnej i spijalismy mleczko, zabarwione krwią ludzi krajów z pogranicza. Niestety rusza nowe rozdanie i to my stajemy się ponownie takim krajem rozgrywek pośrednich. Jest z tym problem bo antyrosyjskość jest w Nas tak mocno zakorzeniona, ze nie bedziemy dbac koniecznie o swiety spokoj, ale w razie czego pojdziemy na noze zamiast na zmiane sojusznika. Ciekawe czasy idą.
Oby to nie byla trafna diagnoza, choc przebudowa jest nieunikniona, tego juz sie nie da przypudrowac... Nie wiem skad optymizm G. Friedmana, chyba ze to zwyczajny blef.

Ja naprawde sie zawiodlem na permanentnie ambitnych Niemcach, myslalem ze sa w stanie pociagnac Europe, wyciagnac ja z polityki dziel i rzadz, naprawde tak myslalem :( Amerykanie, nie zeby to o nich dobrze swiadczylo, przynajmniej sa przewidywalni...
 
hm...
11222414_737480659715894_5979552830112007974_n.jpg
 
Last edited:
Stuff You Missed... chcialem posluchac, ale tytuly mnie zniechecily, hardcore hisstory sprobuje, thx!

Czyzbysmy mieli przeprosic sie z imigrantami? Czy po prostu zamiast plodzic na forum, zabrac sie za plodzenie w realu?
 
Last edited:
Proszę, obejrzyjcie do końca. Pani od Korwina ;)


Wam też Dailymotion ostatnio ledwo działa?

Co do samego nagrania to nie byłem w stanie przetrwać tego gogusia-prowadzącego, wiec nie będę komentować całości, ale udało mi się wychwycić na koniec ten jęk zrezygnowania. Dobre!
 
Back
Top