Polityka

Narazie zaczynamy od wizyty na Jasnej Górze i pomnika Smoleńskiego. Ciekawe co będzie dalej.

Pokazujesz jak działa manipulacja medialna. Ot, był na Jasnej Górze się pomodlić, zwykła rzecz. Komorowski chodzi co niedziele do Koscioła, wystarczy, ze TVN powiedziało by, że to cos nie tak i tez wyslzoby ze kleka przed biskupami.

O pomnik Smoleński Duda został zapytany w trakcie 60 minutowego wywiadu o sprawawy głównie gospodarcze, raz został zapytany o pomnik, powiedział że popiera, media przedstawiły to jako główny program Dudy, i już nawet na cohones sie mówi, że "Duda zaczyna od pomnika Smoleńskiego".
Nie, on zaczął od tysiecy innych spraw, tylko MEDIA zaczęły od pomnika smolenskiego, przeciwnicy Dudy zaczęły od pomnika i o nim tylko mówią.
 
Pokazujesz jak działa manipulacja medialna. Ot, był na Jasnej Górze się pomodlić, zwykła rzecz. Komorowski chodzi co niedziele do Koscioła, wystarczy, ze TVN powiedziało by, że to cos nie tak i tez wyslzoby ze kleka przed biskupami.

O pomnik Smoleński Duda został zapytany w trakcie 60 minutowego wywiadu o sprawawy głównie gospodarcze, raz został zapytany o pomnik, powiedział że popiera, media przedstawiły to jako główny program Dudy, i już nawet na cohones sie mówi, że "Duda zaczyna od pomnika Smoleńskiego".
Nie, on zaczął od tysiecy innych spraw, tylko MEDIA zaczęły od pomnika smolenskiego, przeciwnicy Dudy zaczęły od pomnika i o nim tylko mówią.


Tysięcy? Wymień tysiąc.
 
Tysięcy? Wymień tysiąc.

Dobrze, setek.
To ty zacząłeś od tego, że zajmuje się głównie pomnikiem. W takim razie wklej tu filmy i teksty z wywiadami z Dudą i znajdz mi te wypowiedzi z których wnioskujesz, że "zaczyna od pomnika". Bo zapewniam Cie, ze o pomniku nic nie mówi, chyba, że zostanie zapytany przez dziennikarza.
 
CGGMnDdWIAAE2lB.png


Tyle od autora wywiadu. Jasna Góra passe? Sam nie byłem w kościele od dawna, ale skoro facet jest wierzący i się z tym nie kryje to nie mam z tym żadnego problemu.

Balcerowicz rzeczywiście się dystansuje, niemniej jednak 4% dla partii Petru o której nikt nie słyszał i która dopiero ma mieć założycielski kongres przed sobą to bardziej kreowanie rzeczywistości niż rzeczywisty sondaż.
 
Na Ukrainie. Na prawdę musisz powielać bzdurne mity? Balcerowicz nigdzie nie startuje. Podobnie jak Frasyniuk i Olechowski. Tyle tu gadania o manipulacjach TVNu a sami uskuteczniacie identyczne.
Nie musi startować, ważne, że za kimś stoi. Zwracam tylko uwagę, że jeszcze tydzień temu "jego" wynik był 3-4 razy większy...
 
Jestem ateista i smieszy mnie narracja TVN-u robienie z Dudy, na sile maniaka religijnego, jak widac niektorzy lykaja to bez chwili refleksji. Rozmumiem,ze mozna nie lubic PIS-u sam nie jestem ich zwolennikiem ale ludzie do chuja Waclawa nie dajcie sobie robic wody z mozgu.
 
CHyba na razie zapowiada się pomnik smoleński .

Czyli będzie męzem Matki
Boskiej bo ona jest ponoć królową tego Kraju.


To zależy: jeśli Jezus przyjdzie ponownie na nasze wezwanie do Królowania (bo głupio byłoby mieć Króla, który siedzi w innym kraju) to być może przyjdzie tradycyjnie jak ostatnio. Ergo będzie niepełnoletni i wtedy Matka Boska może być królową regentką co byłoby w pełni usprawiedliwione. Trochę jak Cersei Lannister i Tommen Lannister. Jezus mógłby też powołać swojego Namiestnika, np jakiegoś biskupa czy redemtorystę. Trzeba zapytać Brauna!
 
niektorzy lykaja to bez chwili refleksji.
Chwila refleksji jest taka że zarówno Miller jak i Duda czy Komor wchodzą w dupę kościołowi bo bez tego nie ma co myśleć o rządzeniu w RP. Ergo politycy to zwykłe sprzedajne kur.y . To nie jest łykanie kitu tylko satysfakcja z możliwości poprzypierdalania sie do Dudy, taka sama jak wiekszość z jego wyborców ma z poprzypierdalania się do gajowego. To coś jak z Niesiołowskim którego tu wymieniają jako głupka fani pisu podczas gdy Antek Macierewicz to dopiero jest mega freak. Zresztą obaj maja podobne funkcie w swoich partiach. Wkurwiać przeciwników mówiąc to czego niewypaa mówić liderom partii. Ach ta polityka
 
Jestem ateista i smieszy mnie narracja TVN-u robienie z Dudy, na sile maniaka religijnego, jak widac niektorzy lykaja to bez chwili refleksji. Rozmumiem,ze mozna nie lubic PIS-u sam nie jestem ich zwolennikiem ale ludzie do chuja Waclawa nie dajcie sobie robic wody z mozgu.
A mnie to powielanie głupot na temat Kościoła i insynuowanie, że to on stoi za całym spierdoleniem tego kraju, a PiS to ortodoksi-fanatycy już nie denerwuje. Ba, nawet bawi, bo to już jest chyba krzyk rozpaczy i apogeum bólu dupy.
Ateistą nie jestem, ale nie chodzę do kościoła, a w drugiej turze byłem zmuszony zagłosować na człowieka z PiS pierwszy raz od dawna.
e:
To coś jak z Niesiołowskim którego tu wymieniają jako głupka fani pisu podczas gdy Antek Macierewicz to dopiero jest mega freak.
Jaki by Antek nie był to stawianie go na równi (albo niżej!) z Niesiołem to debilizm.
 
Jaki by Antek nie był to stawianie go na równi (albo niżej!) z Niesiołem to debilizm.[/QUOTE]
Miliony Polaków twierdzi dokładnie odwrotnie i nic z tym nie zrobisz.
Spoko sztuczna mgła to nie jest debilizm? Pod warunkiem że to cynicznie obliczony tekst dla lemingów którzy podążają za Pisem. Ale chyba Antoni na serio w to wierzy. A ten obłed w oczkach to...szczyt kunsztu aktorskiego ;)
 
Spoko sztuczna mgła to nie jest debilizm? Pod warunkiem że to cynicznie obliczony tekst dla lemingów którzy podążają za Pisem. Ale chyba Antoni na serio w to wierzy. A ten obłed w oczkach to...szczyt kunsztu aktorskiego ;)
Nie siedzę w temacie smoleńskim, ale zakładam, że to tylko jedna z hipotez. A stawianie hipotez (nawet najbardziej radykalnych) to IMO cecha dobrze przeprowadzonego śledztwa. Śledztwa, które nigdy nie było poprowadzone w normalny sposób przez polskie władze. Wręcz przeciwnie - wyłożono na nie WIELKIEGO chuja (z niewiadomych przyczyn).

Obłęd w oczach Antka? A jak nazwiesz pianę na ustach Niesiołowskiego? Jego zacietrzewienie i agresję? Jego wulgarny język? Jak określisz człowieka, który spruł się na pierwszym przesłuchaniu u SBków, sypiąc żonę i przyjaciół? Jak nazwiesz człowieka, który z ZChNowca przemianował się na liberała? Jak on się ma do człowieka, który był jednym z głównych orędowników dekomunizacji w Polsce i pełnej lustracji? Który nawet w ułamku nie jest tak prostacki i agresywny?
 
Nie musi startować, ważne, że za kimś stoi. Zwracam tylko uwagę, że jeszcze tydzień temu "jego" wynik był 3-4 razy większy...

Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że jak oni dzwonią to nie pytają o to za kim jesteś, tylko przedstawiają Ci listę partii i możesz sobie wybrać? Nie widzę niczego dziwnego w tym, że jak ludzie usłyszeli w słuchawce nazwisko Balcerowicza to zapaliła im się lampka (z głośniejszych sytuacji ostatnich lat walczył z PO o OFE https://www.for.org.pl/pl/a/2643,Badania-opinii-publicznej-na-temat-zaufania-do-politykow ) i powiedzieli, że to na niego by głosowali, gdyby startował. Potem okazało się, że Balcerowicz nie zakłada partii, więc co dziwnego w tym, że sam Petru ma niższe poparcie?
 
Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że jak oni dzwonią to nie pytają o to za kim jesteś, tylko przedstawiają Ci listę partii i możesz sobie wybrać? Nie widzę niczego dziwnego w tym, że jak ludzie usłyszeli w słuchawce nazwisko Balcerowicza to zapaliła im się lampka (z głośniejszych sytuacji ostatnich lat walczył z PO o OFE https://www.for.org.pl/pl/a/2643,Badania-opinii-publicznej-na-temat-zaufania-do-politykow ) i powiedzieli, że to na niego by głosowali, gdyby startował. Potem okazało się, że Balcerowicz nie zakłada partii, więc co dziwnego w tym, że sam Petru ma niższe poparcie?
Nie znam metodologii badań, więc trudno mi się do tego odnieść. Pani z CBOSu czy innej sondażowni pyta "Na kogo Pan zagłosuje?" i czeka na odpowiedź czy podaje też wachlarz odpowiedzi? A jak mówi "Nowoczesna.pl" to dodaje, że "to partia Petru, a Leszek za nią [już nie] stoi" czy już nie? Bo szczerze powiedziawszy to dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że tak właśnie nazwał swoją partię Petru, a staram się być na bieżąco z polityką. Gdyby mnie wczoraj ktoś zapytał o to czy na nich zagłosuję to nawet nie miałbym pojęcia co to jest (dziwne więc, że nawet te 4% uzbierali)...
 
Nie znam metodologii badań, więc trudno mi się do tego odnieść. Pani z CBOSu czy innej sondażowni pyta "Na kogo Pan zagłosuje?" i czeka na odpowiedź czy podaje też wachlarz odpowiedzi? A jak mówi "Nowoczesna.pl" to dodaje, że "to partia Petru, a Leszek za nią [już nie] stoi" czy już nie? Bo szczerze powiedziawszy to dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że tak właśnie nazwał swoją partię Petru, a staram się być na bieżąco z polityką. Gdyby mnie wczoraj ktoś zapytał o to czy na nich zagłosuję to nawet nie miałbym pojęcia co to jest (dziwne więc, że nawet te 4% uzbierali)...

Sondaż o który jest tyle krzyku brał pod uwagę dwie sytuacje - najpierw pytali o to na kogo zagłosujesz, gdyby startowały dodatkowo partie Kukiza i Balcerowicza, później o to na kogo, jeśli startować będą tylko obecnie istniejące partie.

Od kilku tygodni nazwa NowoczesnaPL krąży po TV, radiu, prasie, więc widocznie mało się starasz. Co akurat jest dość zdrowe.
http://www.google.pl/trends/explore#q=nowoczesnapl, Ryszard Petru&date=today 3-m&cmpt=q&tz=
 
Chyba nie w tych mediach, które ja śledzę. A może puszczam te informacje mimo uszu, bo i tak nie są w orbicie moich zainteresowań (?)...

Ja np o Wilku dowiedziałem się chwilę przed pierwszą turą i to na niego zagłosowałem a podobno też jakoś wybitnie anonimowy nie był, różnie bywa.
 
spruł się na pierwszym przesłuchaniu u SBków, sypiąc żonę i przyjaciół?
Ktoś mnie tu kiedyś nazwał ubekiem. Zapewniam ze na pierwszym przesłuchaniu u mnie podpisałbyś wszystko ;)
Jak nazwę Niesiołowskiego? Tak samo jak kazdego innego kłamcę i szumowinę- politykiem ;)
 
Jestem ateista i smieszy mnie narracja TVN-u robienie z Dudy, na sile maniaka religijnego, jak widac niektorzy lykaja to bez chwili refleksji. Rozmumiem,ze mozna nie lubic PIS-u sam nie jestem ich zwolennikiem ale ludzie do chuja Waclawa nie dajcie sobie robic wody z mozgu.

Czytelnikom tego wątku nie musisz mówić, abyśmy byli ogarnięci. Mnie bardziej wkurwia, że lemingi mają dzieci, które łykają ich teorie i przekazują dalej. Jak mój kuzyn 16-letni gada "nie chciałbym Dudy bo będzie wojna z Rosją" (jego mama mówi podobnie), to mi ręce opadają....
 
TVN znowu zaczal uderzac w stara, sprawdzona nute, czyli MY-samozwancza elita intelektualna kontra ONI- zacofani, niewyksztalceni katole, za ktorych Polska, na arenie tzw Europy powinna sie wstydzic i ktorych trzeba osmieszac. Jedyne za co ja sie wstydze to za polityke naszych wielkich yntelektualistow przy wladzy, za zrobienie z Polski koloni niemieckiej, w imie prywatnych korzysci. Kraju, ktory jest rynkiem zbytu dla towarow gorszej jakosci po cenach wyzszych niz w krajach ich produkcji. Wstydze sie za to, ze zlikwidowano gospodarke abysmy NIC nie wytwarzali samodzielnie po to by byc zmuszonym sprowadzac wszystko np z Niemiec. Przykladem z ostatnich dni moga byc kopalnie. Przy, ktorych staje sie na glowie zeby byly nierentowne i zebysmy musieli kupowac prad od Niemcow.Frycki natomiast je wykupia i stwierdza za jakis czas, ze przeciez wegiel jest spoko. Wstydze sie, ze Polak u siebie w kraju stal sie tania sila robocza harujac czesto ponad swoje sily by zwiazac koniec z koncem. Jesli TVN-owi i reszcie wydaje sie,ze "przykryja" to wszystko "katolstwem" to ja naprawde mysle,ze kogos tam u niech niezle popierdolilo tudziez po prostu to jest ich jedyny "argument".
 
Back
Top