Polityka

Po poprzedniej aferze taśmowej rok temu robiliśmy protesty niemalże co tydzień pod Sejmem lub KPRM. Przychodziło po 1.5k-2k ludzi na te protesty. Ze strony policji były pały, gaz i zatrzymania, a ktoś z Was słyszał o takich protestach? Ja byłem na dwóch - jeden to był marsz spod Sejmu pod KPRM, a drugi pod MSW - w mediach kompletna cisza, a robiliśmy dużo szumu, ta 'aferka' jak się Rosja nie wtrąci przejdzie też bez echa.

@up ziomal ode mnie z koła MW zadaje pytanie. :D
 
to sa te same nagrania,ktos tu kogos trzyma za jaja i w odpowiednich chwilach bedzie po prostu upublicznial jakies ciekawe fragmenty
No nie do końca same, bo bohaterzy i zawartość są inne. Łączy je "jedynie" zleceniodawca i miejsce. W normalnym kraju każdy z bohaterów powinien być po kolei odstrzeliwany (i taka była pewnie intencja ludzi za tym stojących), a tu psikus - każdy się trzyma stołka, a "afery" spływają jak po kaczce. Służby/Ruscy/komuchy (czy ktokolwiek) chyba nie doceniły siły pożytecznych idiotów z mediów głównego ścieku.
 
No nie do końca same, bo bohaterzy i zawartość są inne. Łączy je "jedynie" zleceniodawca i miejsce. W normalnym kraju każdy z bohaterów powinien być po kolei odstrzeliwany (i taka była pewnie intencja ludzi za tym stojących), a tu psikus - każdy się trzyma stołka, a "afery" spływają jak po kaczce. Służby/Ruscy/komuchy (czy ktokolwiek) chyba nie doceniły siły pożytecznych idiotów z mediów głównego ścieku.
chodzi mi o to, ze sa w posiadaniu kogos kto trzyma je od dluzszego czasu. Mogl to upublicznic juz dawno, wtedy kiedy przekazal opini publicznej tamte rozmowy- "chuj,dupa kamieni kupa"itd itp. lecz jak widac woli grac nimi przez dluzszy okres czasu, wyciskajac z nich maxa w odpowiednich do tego momentach vide wybory
 
Churchill mówił, że naród nie powinien widzieć jak się robi kiełbasę i politykę. To wszystko jest zwyczajnie żenujące, kolejny dowód, że do polityki pcha się trzoda. Opozycja też przesadnie nie krzyczy, pewnie Sienkiewicz porobił kopie i ma na każdego osobny katalog z mp3.
 
Bismarck.


Próbuję wmówić sobie że to nagranie, zdanie, nie jest jednoznaczne...ale niestety Sienkiewicz od dawna pasował mi do typu gościa, który ma trochę(sporo) władzy i myśli że może wszystko.
 
Opozycja też przesadnie nie krzyczy
pewnie tez trzesa porami bo sami sa nagrani. Naprawde szkoda, ze niejaki Brunon Kwiecien nie wprowadzil w zycie swojego niecnego planu.(tzn o ile wogole ten plan mial cos wspolnego z rzeczywistoscia)Mysle, ze calej Polsce wyszloby to na dobre.
 
Panowie, wszyscy widdzimy jakimi oni są kurwami. Lecz pamiętajcie, że za pare lat przeważający głos będą mieli ludzie używajaćy na codzien internetu - to dzieki nim juz dzis Kukiz ma takie poparcie a Komorowskiemu spada. Te gówna Dudy, Komory trzymaja sie juz tylko dzieki Lisom, i ludziom którzy w sieci nie żyją, a przed telewizorem. Tego będzie coraz mniej.

Jedyne co moga zrobić by utrzymać swój system to ocenzurować internet. Lecz to nie przejdzie.
 
Panowie, wszyscy widdzimy jakimi oni są kurwami. Lecz pamiętajcie, że za pare lat przeważający głos będą mieli ludzie używajaćy na codzien internetu - to dzieki nim juz dzis Kukiz ma takie poparcie a Komorowskiemu spada. Te gówna Dudy, Komory trzymaja sie juz tylko dzieki Lisom, i ludziom którzy w sieci nie żyją, a przed telewizorem. Tego będzie coraz mniej.

Jedyne co moga zrobić by utrzymać swój system to ocenzurować internet. Lecz to nie przejdzie.
Mysle, ze na calym swiecie politykom roznej masci internet jest nie po drodze i dlatego mozemy byc pewni, ze w przyszlosci badz juz teraz podejmowane sa kroki aby siec "okielznac". Pod plaszczykiem roznych rzeczy probuje sie tak naprawde cenzurowac siec, mielismy przyklad z ACTA.Czy to nie przejdzie? No mam nadzieje, ze nie ale z tym to moze byc roznie.
 
Ależ mnie jeszcze bardziej wkurwił Lis z Karolakiem. Zrobić świadomą ustawkę, z przygotowanymi kwestiami i wydrukami z cytatem, o którym sie wie, że fauszywy - i puścić na cały kraj. Mo kurwa mać, mam ochotę wziąć siekiere i zajebać Lisa, zgwałcić brutalnie, do krwi, analnie Stokrotkę(z ryja już brzydka, lecz figure trzyma, celulitu może nie ma dużo), napluć na Karolaka(na śmierć nie zasługuje bo myślę, że on to z głupoty, nawet mówi jak osiedlowy debil), wysłać do Donbasu Sienkwieiczów, Bieńkowskie(w sumie ją też zgwałcić), ściąć Komorowskiego, spalić Agorę...


patrzcie jak ta polityka działa. Taki inteligentny człowiek i erudyta jak ja, a tak się wysławiać prymitywnie musi.

ps.

Wszystko co napisałem wyżej to przenośnia, nie nawołuje do przemocy ani nienawiści, proszę o nie przytaczanie przez Kuzniara, Lisa, GW , natemat.pl tej wypowiedzi jako przykład mowy nienawisci i powielania mitu o dzieleniu i Podpalaniu Polski przez ludzi nie popeirających PO.
Ta wypowiedź to artystyczna metafowa i hiperbola. Skurwysyny.
 

Reakcja i opór absolutny obowiązek,
Na każdym kroku, bez kłopotu miliony, wspólnych spojrzeń,
Nie ma co czytać książek, propagandowych gazet,
Wyjdź na ulice nad którą błazny chcą przejąć władzę,
I wszyscy razem, wparci pewnym siebie krzykiem,
Zagłuszmy tę hołotę co się zbiera pod pomnikiem,
To będzie głośny piątek i intensywny weekend,
Na każdy sposób słuchaj - pięścią i językiem,
Wyłożyć trzeba głupcom, krótką lekcje historii,
Choć z samych pysków widać, że raczej nie są zdolni,
A mozolni w myśleniu, to nawet wiesz wypada,
Spotkać się w silnej grupie 11 listopada,
Gadka - gada, brudasy, ćpuny, lewackie mendy,
Ta zgraja pedałów pokaże wam, że nie tędy biegnie droga,
Z szacunku, dla powojennych ran,
Coraz głośniej słychać faszyzm? No pasaran!


Kurwa wstałem, kolejny dzień,
Otworzyłem oczy na świat, a raczej jego cień,
Człekokształtne małpy, inkarnacje judasza,
Jeden drugiemu buta w pysk, a potem przeprasza,

Kurwa wstałem, te same instytucje,
Państwowe, ześcierwione mordy obłudne,
Grube dupy, z pomarszczonymi pizdami,
Bezsensownie kłapiące obwisłymi w chuj mordami,

Kurwa wstałem, te same ulice,
Dziadygi z workiem puszek i push-upem oblężone cyce,
Kiedyś dziewice, dzisiaj zwykłe kurewstwo,
Pierdolą się w kiblach, w klubach z selekcją,

Kurwa wstałem, te same służby publiczne,
Srać na skarbówkę i pierdolić policję,
Jeśli mogą mnie okradać to ja mogę dawać feedback,
Usiądą mi na dupie to po prostu zniknę,

Kurwa wstałem, te same miejsca kultu,
Gdzie nie ma kurwa prawa do najmniejszego buntu,
Rzygam na krzyż, ześcierwiony śliną karła,
z drugiej strony sepleniący skurwiel - różnica marna,

Kurwa wstałem, muszę wpierdolić się w schemat,
Nie jesteś trybikiem ? Yo przecież cię nie ma,
Zapierdalaj, przez osiem godzin, sześć dni na tydzień,
Nawet nie wiesz jak bardzo tym światem się brzydzę,

Kurwa wstałem, ten sam smród w mieszkaniu,
Po co dziennym, rzeczywistości chemią podkręcaniu,
Nie pierdol mi, że jest jakaś inna droga,
Jesteś w tym tak głupi, że aż mi ciebie szkoda,

Kurwa wstałem, i czas zadać to pytanie,
Na jasny chuj było oczu otwieranie,
Kupię 0,7 na leczenie paliatywne,
I pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę.

Słyszałem, że tu kiedyś był raj,
Ale wszystko umiera,
Słyszałem, że tu kiedyś był świat,
Ale nie ma go teraz.

Nie mogę zasnąć, myśli motają się głowie,
Gdzie zaczyna się wariat, a kończy się człowiek,
Kim jestem teraz i jak na mnie kurwa patrzysz,
Zdradziecką dziwką czy ścierwem nieudacznym,

Nie mogę zasnąć, bo pamięć nie szwankuje,
Jak twardy dysk, wszystko skrupulatnie zapisuje,
Nakładam na pliki odpowiednie atrybuty,
Tylko do odczytu, każdy w mózgu wykuty,

Nie mogę zasnąć, bo pamiętam te dni,
Kiedy było dobrze, teraz czasem mi się śni,
Że czas potrafi zapierdalać wstecz,
chcę za nim biec, wiesz, mogę sobie tylko chcieć,

Nie mogę zasnąć, bo pamiętam każde słowo,
Zapach i spojrzenie, kurwa flashback i na nowo,
Emocjonalnie, w cholerę rozstrojona cipa,
Nie podchodź do mnie i nie podejmuj ryzyka,

Nie mogę zasnąć, bo zżera mnie nienawiść,
Nawet do samego siebie, mógłbym wszystkich z nas zabić,
Zbudować pomnik, od spiżu bardziej twardy,
Jeszcze kurwa kilka dni i skończą się żarty,

Nie mogę zasnąć, bo topię się w analizie,
Każdego zdania, które mnie w myśli gryzie,
Minionego dnia, który zdaje się być lepszy,
I strachu przed następnym, który bardziej mi dopieprzy,

Nie mogę zasnąć, bo diabły szczypią w tętnice,
Atakują żyły, zapychają tchawice,
I nie pozwalają powiedzieć tego, co mam w głowie,
Może właśnie tutaj kurwa kończy się człowiek,

Nie mogę zasnąć, a wkładam w to ogromną siłę,
Stań na moim miejscu i wtedy nazwij mnie debilem,
A może żyję w piekle, a nie pośród ludzi,
Bo przecież będę zły, że musiałem się obudzić.

Słyszałem, że tu kiedyś był raj,
Ale wszystko umiera,
Słyszałem, że tu kiedyś był świat,
Ale nie ma go teraz.

Raz, dwa, przejebane,
Nigdy nie ma siły, aby ciągnąć to dalej,
Trzy, cztery, umarły perspektywy,
Nie ma przyszłości tylko jutro na niby,
Pięć, sześć, przegrane życie,
To nie są drzwi, to jest zwykły stryczek,
Nie próbuj nas nigdy za nic oceniać,
Tych rzeczy w naszych głowach, spierdalaj, do widzenia,
Do widzenia.

Słyszałem, że tu kiedyś był raj,
Ale wszystko umiera,
Słyszałem, że tu kiedyś był świat,
Ale nie ma go teraz.

Chodźmy stąd, daleko.
Chodźmy stąd, daleko.



Tak, mam gorsze dni
 
http://www.pb.pl/4063280,97287

W I kwartale tego roku polskie państwo wyprodukowało 6654 strony nowych aktów prawnych, o 5,5 proc. więcej niż przed rokiem – wyliczyła firma Grant Thornton. Gdyby ktoś chciał zapoznać się ze wszystkimi zmianami w prawie, musiałby na czytanie poświęcić ponad 3 godz. dziennie.

Firma doradcza Grant Thornton w lutym opublikowała po raz pierwszy wyniki „Barometru stabilności otoczenia prawnego w Polsce”, z których wynikało, że w 2014 r. w Polsce w życie weszło aż 25,6 tys. stron aktów prawnych – najwięcej od co najmniej 1918 r. „Mieliśmy cichą nadzieję, że chwiejność prawodawstwa osiągnęła już swoje maksimum i prawo będzie się stabilizować. Niestety, myliliśmy się. Obecnie sytuacja jest jeszcze gorsza niż wtedy” – ocenił partner zarządzający Grant Thornton w Polsce Tomasz Wróblewski.
 
Mysle, ze na calym swiecie politykom roznej masci internet jest nie po drodze i dlatego mozemy byc pewni, ze w przyszlosci badz juz teraz podejmowane sa kroki aby siec "okielznac". Pod plaszczykiem roznych rzeczy probuje sie tak naprawde cenzurowac siec, mielismy przyklad z ACTA.Czy to nie przejdzie? No mam nadzieje, ze nie ale z tym to moze byc roznie.

Będzie jak w Chinach
 
Ktoś zna dokładnie sytuację przewrotu w Egipcie? Wygrał w demokratycznych wyborach Prezydent z bractwa muzułmanskiego, więc wojsko zrobiło przewrót,a teraz demokratycznie wybranego prezydenta skazano na śmierć. Coś pomyliłem?
 
A Lis jaki mądry. Nawciskał ludziom kitu w programie, który oglądać mógł nawet i z milion, a przeprosił na Twitterze, którego pewnie połowa widzów nie zna. Świetna propagandowa zagrywka, pogratulować.
 
o co chodzi, mam poblokowane :(
Twitter Kowalika

Straszą mnie "Polską Kaczyńskiego", a ja jestem przerażony codzienną pobudką w Polsce Sienkiewicza, Sikorskiego, Lisa i Krajewskiej.


No i sto procent racji. Jeżeli ktoś słyszy, że ministerstwo gospodarki ma w dupie gospodarkę i nadal jest za PO to...
Panowie na jesieni robimy zlot cohones i milionów innych Polaków w Warszawie.
 
Twitter Kowalika

Straszą mnie "Polską Kaczyńskiego", a ja jestem przerażony codzienną pobudką w Polsce Sienkiewicza, Sikorskiego, Lisa i Krajewskiej.


No i sto procent racji. Jeżeli ktoś słyszy, że ministerstwo gospodarki ma w dupie gospodarkę i nadal jest za PO to...
Panowie na jesieni robimy zlot cohones i milionów innych Polaków w Warszawie.

Tego Kowalika? :D
 
Back
Top