Polityka

Niusłik to ma chyba nawet pretensje do Gmyza

1704c91e1d09.gif
 
Po wysłuchaniu nagrania masz jeszcze wątpliwości co do rządowego polecenia spalenia budki? :)

Budkę to mam w nosie prawdę mówiąc, ale jak to:

"Mówię ci, żenada z tym całym górnictwem i z tą gospodarką, po prostu takie zaniedbania… Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło."

im się uda wyciszyć (a chyba nawet PiS tego w ogóle nie nagłaśnia!?) to witki mi opadną.
 
Budkę to mam w nosie prawdę mówiąc, ale jak to:

"Mówię ci, żenada z tym całym górnictwem i z tą gospodarką, po prostu takie zaniedbania… Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło."

im się uda wyciszyć (a chyba nawet PiS tego w ogóle nie nagłaśnia!?) to witki mi opadną.

Bienkowska to powiedziala?

a tutaj Balcerowicz o gornictwie:

 
Wg mnie wielka naiwnoscia jest twierdzenie, ze ludzie nagle zmienia preferencje wyborcze bo jeden z kandydatow wygra jakas debate telewizyjna.

"undecided voters are biggest idiots on the planet" - Brian Griffin
 
Wg mnie wielka naiwnoscia jest twierdzenie, ze ludzie nagle zmienia preferencje wyborcze bo jeden z kandydatow wygra jakas debate telewizyjna.
Nie doceniasz polskiej trzody.

Naprawdę liczycie, że z tych 'taśm' coś wyniknie? Podkreślam jeszcze raz - zeszłoroczne były bardziej szokujące, a przeszły w gruncie rzeczy bez echa. Szkoda nerwów.
 
Co jak co, ale cenzura robi (póki co) tytaniczną robotę! Przez chwile tylko z samego rana coś gdzieś wisiało na popularnych portalach "informacyjnych", a teraz już praktycznie nie ma po tym śladu. W telewizji pewnie też cisza. Tym oto sposobem o kolejnej odnodze "afery taśmowej" dowie się może 10% społeczeństwa jak dobrze pójdzie... Po prostu BRAWO cenzura! :applause:
 
Co jak co, ale cenzura robi (póki co) tytaniczną robotę! Przez chwile tylko z samego rana coś gdzieś wisiało na popularnych portalach "informacyjnych", a teraz już praktycznie nie ma po tym śladu. W telewizji pewnie też cisza. Tym oto sposobem o kolejnej odnodze "afery taśmowej" dowie się może 10% społeczeństwa jak dobrze pójdzie... Po prostu BRAWO cenzura! :applause:
Mnie to zatrważa :(
 
Kurwa jak to czytam to mnie nosi, normalnie na jesieni jak nic sie nie zmieni jade do Warszawy i będe kurwa wywracał samochody.
 
Naprawdę liczycie, że z tych 'taśm' coś wyniknie? Podkreślam jeszcze raz - zeszłoroczne były bardziej szokujące, a przeszły w gruncie rzeczy bez echa. Szkoda nerwów.
to sa te same nagrania,ktos tu kogos trzyma za jaja i w odpowiednich chwilach bedzie po prostu upublicznial jakies ciekawe fragmenty
 
ciekawe czy zostawia jakas wisienke na torcie na wybory parlamentarne na jesieni? mysle, ze to bardzo prawdopodobne. Donald tez tak jakos nagle czmychnal pod spodnice Angeli...
 
Czego wy się spodziewacie. W psychiatryku siedzi koleś, który przyszedł z krzesłem na wiec Bronka, a jakiś wylosowany kibic 3 lata w areszcie, bo koronny sobie wymyślił. Takich groźnych przestępców się zamyka, nie elity polityczne.
 
O jakich jeszcze taśmach była wtedy mowa? Przypomina mi się tylko Kulczyk.

edit: " zarejestrowane miało być również spotkanie szefa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego z biznesmenem Janem Kulczykiem czy Kulczyka z ministrem Pawłem Grasiem"
 
O jakich jeszcze taśmach była wtedy mowa? Przypomina mi się tylko Kulczyk.

edit: " zarejestrowane miało być również spotkanie szefa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego z biznesmenem Janem Kulczykiem czy Kulczyka z ministrem Pawłem Grasiem"
o ile dobrze pamietam to oni byli nagrywani przez dlugi okres czasu, takze na tych nagraniach moze byc sporo osob.Ciezko stwierdzic kto dokladnie
 
Gdzieś się pojawiały informacje, że nagrane jest 2000 godzin rozmów polityków. Nie chce mi się teraz sprawdzać, które źródło o tym mówiło przy pierwszym, największym jak na razie, wycieku - ale jesień będzie ciekawa. Buldogi pod dywanem walczą na poważnie.
 
Zdawałem sobie sprawę z tego że ekipy rządzące kręcą służbami jak chcą, ale żadna nie dała się złapać tak ewidentnie jak terazniejsza.
Po wystąpieniu Kidawy-Błonskiej ręce mnie opadli dzis.Toż to jakaś kpina do potęgi.

Lekki offtop.Z tego co pamiętam to oni przybili do budkę przed ambasadą kibicowi ,bodajże RKS-u Radomsko.Wie ktoś coś jak to się skończyło ?
 
Back
Top