Polityka

Szykuje się kolejna bomba bo jak się okazuje, na nieopublikowanych nagraniach w rozmowie Bieńkowskiej z Wojtunikiem pada informacja o tym że to Sienkiewicz i MSW stało za podpaleniem budki pod Ruską ambasadą na Marszu Niepodległości które miało być zwykłą prowokacją wymierzoną w narodowców. Tekst w jutrzejszym Do Rzeczy, pisali też o tym Latkowski z Majewskim w książce o aferze podsłuchowej. Jeśli by to się potwierdziło to Ruscy zrobią ładny sajgon.
 
Szykuje się kolejna bomba bo jak się okazuje, na nieopublikowanych nagraniach w rozmowie Bieńkowskiej z Wojtunikiem pada informacja o tym że to Sienkiewicz i MSW stało za podpaleniem budki pod Ruską ambasadą na Marszu Niepodległości które miało być zwykłą prowokacją wymierzoną w narodowców. Tekst w jutrzejszym Do Rzeczy, pisali też o tym Latkowski z Majewskim w książce o aferze podsłuchowej. Jeśli by to się potwierdziło to Ruscy zrobią ładny sajgon.
Jeżeli polscy dziennikarze o czymś wiedzą to istnieje możliwość że Rosjanie wiedzieli o tym sporo wcześniej. :)
 
Szykuje się kolejna bomba bo jak się okazuje, na nieopublikowanych nagraniach w rozmowie Bieńkowskiej z Wojtunikiem pada informacja o tym że to Sienkiewicz i MSW stało za podpaleniem budki pod Ruską ambasadą na Marszu Niepodległości które miało być zwykłą prowokacją wymierzoną w narodowców. Tekst w jutrzejszym Do Rzeczy, pisali też o tym Latkowski z Majewskim w książce o aferze podsłuchowej. Jeśli by to się potwierdziło to Ruscy zrobią ładny sajgon.

Dowody na istnienie nagrań?
 
Dowody na istnienie nagrań?
Cytuję tylko to co wiem, liczę że zostanie to odpowiednio udokumentowane/udowodnione. Ale taki incydent powoduje poważne reperkusje międzynarodowe więc nie wierzę że piszą o tym nie mając twardych dowodów.
 
Cytuję tylko to co wiem, liczę że zostanie to odpowiednio udokumentowane/udowodnione. Ale taki incydent powoduje poważne reperkusje międzynarodowe więc nie wierzę że piszą o tym bezpodstawnie.

LATKOWSKI. Jedno słowo a tyle znaczy.
 

60%

Błędy:
- Stopa bezrobocia w WB - kurwa, Komorowski mnie zmylił mówiąc, że stopa bezrobocia w WB wzrasta, a w Polsce maleje. Przez niego popełniłem błąd w quizie :D kolejny powód by na niego nie głosować, kłamca :D
- Coś o piłkarzu Juventusu - co to za pytanie z dupy?
- Pani na zdjęciu - nie wiem kto to ;p
- Ujemna dynamika PKB - Grecja i Hiszpania (intuicyjnie), a prawidłowo - Grecja i Finlandia
 
ile wyniosla przedsprzedaz Wiedzmina tez typowo polityczne pytanie ;) to chyba jakas ukryta reklama czy cus ;)
 
... Ja znam tylko jednego faceta, który odważył się w tym kraju przeprowadzić odważną reformę i miał w dupie sondaże. ...
Niewielu polskich polityków zdecydowało się na duże reformy, i choć można je różnie oceniać to trzeba było mieć jaja żeby to zrobić. Balcerowicz - transformacja ze wszystkimi konsekwencjami, Buzek - emerytalna i samorządowa, Tusk - wiek emerytalny. Reszta zajmowała się administracją i wprowadzała mniej spektakularne zmiany, niektórych zapamiętamy jako hamulcowych (Kwaśniewski - podatek liniowy).

Teraz wszyscy oczekujemy na reformę ustrojową, musi znaleźć się ktoś z poparciem i jajami, kto zaakceptuje osobisty koszt takiej operacji.
 
Cytuję tylko to co wiem, liczę że zostanie to odpowiednio udokumentowane/udowodnione. Ale taki incydent powoduje poważne reperkusje międzynarodowe więc nie wierzę że piszą o tym nie mając twardych dowodów.

Rosja byc moze sama takie kwiatki wypuszcza, aby zdestabilizowac scene polityczną, poprzez udzielenie wsparcia planktonowi, ktory efektywnie sparalizuje prace parlamentu po nowych wyborach. Kto wie, jakie osoby znajda się w partii Kukiza i jaka bedzie ich misja, lub kto będzie im doradzał? #theamericans
 
Jeżeli polscy dziennikarze o czymś wiedzą to istnieje możliwość że Rosjanie wiedzieli o tym sporo wcześniej. :)
Nie mów że nie widzisz różnicy między Rosjanami oskarżającymi nas o to bez dowodów, a oskarżającym nas po publikacji w Polskich mediach.



Rozumiem że mają nagrania i je opublikują, jeśli nie ośmieszą się i stracą sporo hajsu i czasu w sądach.
 
Balcerowicz był niesamodzielny, kiedy był decydentem. Jaką macie pewność, że teraz będzie? Że mu tam pan Sachs znów do uszka nie szepnie: Leszku, trzeba inaczej robic.

Jedni mu zarzucają, że za dużo liberalizmu/kapitalizmu wprowadził, za dużo sprywatyzował i za szybko, a inni że za wolno i za mało. Ciężki los Leszka.
 
Mnie już Korwinomania męczy, i tak nic z tego nie będzie, nie potrafię sobie wyobrazić JKM w pracy zespołowej, gdzieś na drugim planie. Jeśli nawet znajdzie się w jakiejś koalicji, to najwyżej na drugim planie, a on tego nie zniesie, stanie się Kłopotkiem prawicy.
 
Tak się zastanawiam, czemu żaden polityk nie zwraca uwagi w kontekście przymusowego przyjęcia migrantów z Afryki, na to że Polska aktualnie przyjmuje sporo Ukraińców i może na tym poprzestańmy. (Oczywiście my wychodzimy na tym całkiem nieźle bo zwykle pierwsze co robi przybysz zza wschodniej granicy to szuka pracy. Poza tym nie ma bariery kulturowej i językowej). Mimo wszystko to muszą być tysiące ludzi.
Dla Unii to może być bardziej przekonujące niż "nie bo nie" albo Dudy "Nie bo musimy sprowadzać swoich zza Uralu".
 
buhahahahahaha oni naprawde mysla, ze ludzie to totalni idioci. Nagle wyskakuje Balcerowicz z kapelusza i ma takie poparcie no kurwa paranoja jakas. "Sondaz" IBRIS
11229912_649962708468107_6638609586227359156_n.jpg
Ciekawe jakby się tak przejść po ulicy i popytać ludzi, to ilu z nich wiedziałoby w ogóle, że Balcerowicz zamierza coś tworzyć i ilu by go z miejsca poparło. 1-2/100?
 
Młodzieżówka PO przed Pałacem.

To jest poezja, jak można wyprać mózgi ludziom. W sumie mnie to już czasem przeraża.



Jakim cudem partia, która naprawde znała sie na marketingu co chwila wypuszcza takie babole? Niesamowite:)
 
Back
Top