Polityka

U nas na protescie kopnij w dupe uka to ojoj
a tym czasem Francja

 
IMG-20240128-WA0002.jpg
 
Oglądam sobie TV Republika ,,Salonik polityczny" co tydzień i muszę przyznać że Ziemkiewicz stracił niesamowicie jaja, jak kiedyś patrzył na wszystko w miarę obiektywnie i potrafił nawet walnąć w PIS, tak teraz wpadł nie wiem czy nie większą paranoje niż Sakiewicz.

Np dziś mówi , że wg niego sejm jest nielegalny a wybory prezydenckie 25 mogą się nie odbyć bo PO wszystkio zniszczy, gdzie nawet PISowcy może oprócz Jara nie tworzą aż takiej histerii.
Jak nie on od dawna Ziemkiewicz.
 
Nie będzie tak zapewne, ale nie powiem jakby był taki wystrzał i zgon między obroną Bidena, a obroną Republikanów to jak to ostatnio mówi Hołownia ,,szykujcie dużo popcornu"
 
Nie będzie tak zapewne, ale nie powiem jakby był taki wystrzał i zgon między obroną Bidena, a obroną Republikanów to jak to ostatnio mówi Hołownia ,,szykujcie dużo popcornu"
Też mam nadzieję że tak nie będzie, ale w tak napiętej sytuacji łatwo o "prawdziwego" szaleńca, jak i o kontrolowaną akcję. Są gracze tym zainteresowani, i wewnątrz i na zewnątrz USA, wiec naprawde musza sie tam spinac zeby wszystko deeskalować.
 
Nikki idzie na noże.


"Całkowicie niezrównoważony". Rywalka Donalda Trumpa wytacza najcięższe działa. Wzywa, by zbadać jego kompetencje umysłowe. Od dawna nawoływałam do przeprowadzania testów kompetencji umysłowych dla polityków w wieku powyżej 75 lat — powiedziała w jednej z ostatnich wypowiedzi.
 
Back
Top