Polityka

Wcześnie się obudził
zus.jpg
 

Jakby to powiedział @Karateka@ " jak to mówią na pierwszym roku prawa liczy się nieuchronność kary a nie jej wysokość" ale jeśli zaczyna się temat mandatów to lewica zmienia zdanie -jest wiele powodów dlaczego:roberteyeblinking:


BTW uwielbiam tą gównoburze o WOŚP. Omg najlepsze dymy w roku: ci hejterzy i wyznawcy Owsiaka są często siebie warci chociaż ta wypowiedź np. Dody o WOŚP i Tvnie to wpisuje się ładnie w tezę że niestety dobry pomysł został zawłaszczony jak tani słup reklamowy korporacji...
 

Hm ale miasta i tak wydają jakiś procent budżetu na imprezy kulturowe, rozrywkowe czy sportowe więc i tak te pieniądze zostałyby wydane tylko (może nawet na Ksw albo klub piłkarski na starych Słowaków :korwinlaugh:)...
... śmieszy mnie nazwa koncert charytatywny.
Rok temu chyba ładna była burza jak jeden z artystów nie bierze kasy za koncerty charytatywne. Ale się oburzyła Górniak i Rodowicz że biorą :waldeklaugh:

BTW trochę inny temat: śmieszne są też te bale charytatywne. Swego czasu Prokop fajnie to wyśmiał. Przychodzą ludzie z setki najbogatszych, on prowadził całe wydarzenie i rekord podczas aukcji to było...
...chyba 7 tys zł.
Kurcze w USA prowadzący by ich wyśmiał :einsteinsmoke:
 
Ale przynajmniej Korwin nie będzie gwałcił!

Jebane pelikany. Niby dorosłe chłopy, a tak dać się wyruchać.
:jjsmile:


Przecież ta władze w 80 procentach obalili studenciaki które stały do 3-5 rano w kolejkach, dlatego moim zdaniem to dłuższa przerwa od PiSu bo Julek będzie tylko przybywać a ich target Zygmunt lat 75 będzie ubywać.

Teraz najprawdopodobniej będzie lekkie 0-3 PiSu w samorządowych, europarlamentarnych i prezydenckich.
 
Przecież ta władze w 80 procentach obalili studenciaki które stały do 3-5 rano w kolejkach, dlatego moim zdaniem to dłuższa przerwa od PiSu bo Julek będzie tylko przybywać a ich target Zygmunt lat 75 będzie ubywać.

Teraz najprawdopodobniej będzie lekkie 0-3 PiSu w samorządowych, europarlamentarnych i prezydenckich.
W prezydenckich to bym taki pewien nie był. Dużo jeszcze się PO uda do czasu wyborów spierdolić i będzie to już okres czasu, po którym wiadomo, że nie spełnili obietnic.
Jakich kandydatów macie na te chwile? Kogo PIS może wystawić? Ja rozkminiałem ostatnio Tarczyńskiego.
 
W prezydenckich to bym taki pewien nie był. Dużo jeszcze się PO uda do czasu wyborów spierdolić i będzie to już okres czasu, po którym wiadomo, że nie spełnili obietnic.
Jakich kandydatów macie na te chwile? Kogo PIS może wystawić? Ja rozkminiałem ostatnio Tarczyńskiego.

Pisowiec znów na tronie w 25, bez szans na poziomie 0,7 procenta. Sądzę, że nawet sama wiertuszka PiSu to wie i dlatego sami żyją strasznie już wygaszającą powoli prezydenturą Dudy, a w Pałacu Hołownia lub Trzaskowski.

A kto kandydatem PIS na moje bez znaczenia, bo i tak nie wygra.

Problem Pisu wreszcie wychodzi po latach nie da się być silnym bez młodego elektoratu, stracili zupełnie elektorat 18-25 i dlatego teraz będą dostawać cięgi za cięgami.
 
W prezydenckich to bym taki pewien nie był. Dużo jeszcze się PO uda do czasu wyborów spierdolić i będzie to już okres czasu, po którym wiadomo, że nie spełnili obietnic.
Jakich kandydatów macie na te chwile? Kogo PIS może wystawić? Ja rozkminiałem ostatnio Tarczyńskiego.
PiS staje się partią emerytów i rencistów, patrząc na to jak wygląda ich aktyw, trudno im będzie rozszerzać elektorat, raczej będą się zwijać. A PO będzie się bardzo szybko zużywać, bo do wyborów prezydenckich możemy się spodziewać nieustannego gnoju, tak jak teraz. Dlatego następne wybory mogą być ciekawe, to jest schyłek POPISU.
 
PiS staje się partią emerytów i rencistów, patrząc na to jak wygląda ich aktyw, trudno im będzie rozszerzać elektorat, raczej będą się zwijać. A PO będzie się bardzo szybko zużywać, bo do wyborów prezydenckich możemy się spodziewać nieustannego gnoju, tak jak teraz. Dlatego następne wybory mogą być ciekawe, to jest schyłek POPISU.
Uf na szczęście głosowaliście na 3noge.
Czuje się bezpieczniej.
:lesnarhappy:
 
Jeszcze co do schyłku Po-Pis to się zgodzę wtedy gdy Kaczyński się zabierze z polityki lub z tego świata i zacznie się walka wewnątrz partii, a tak to nawet dekadę cały czas możemy żyć w erze Po PiS.
O tej śmierci tego podziału mówi się już dobre 15 lat :)
 
Back
Top