Polityka

Tam było tyle czerwonych flag, że wystarczył zdrowy rozsądek.
:fjedzia:
Dokładnie, wystarczyło popatrzeć co się w danym momencie odpierdalało. Znajoma kumpla złamała rękę. W szpitalu powiedzieli, że muszą wpisać grypke bo inaczej się za to nie zabiorą. Statystyka w górę, bejmy na koncie szpitala, lekarz dzwoniący z łóżka z teleporadą. Tak można robić i żyć!
 
Właśnie przeczytałem na money.pl że inflacja to efekt rynku pracownika.

To nasza wina że mamy inflację. Wystarczy mniej pracować, a inflacji nie będzie.:jarolaugh:

Bierzcie przykład z Ryby, noclegi w hotelu namiot i wolontariat na portalach społecznościowych. Typ tylko konsumuje, dzięki czemu inflacja jest niższa :suchykarol:
 


Mentalna komuna.

Gorzej, kurwa.
Ona za punkt wyjścia obiera tezę " jeden rodzic może odrobić lekcje z uczniem, drugi rodzic nie może " kurwa mać.
Należy tak ułożyć program nauczania, że dziecko bierze do domu pracę domowe, które są adekwatne do ich możliwości oraz umiejętności a nie lecieć z programem jak pojebany jeździec bez głowy co później owocuje tym, że dziecko uczy się w domu więcej niż w miejscu do tego przeznaczonym.
Jebać tą lewacką merytoryke.
 
To jest ich oficjalne konto? :waldeklaugh:


niedługo będzie można przepisywać majątki na wygenerowanego przez AI człowieka, który jest normalnie zarejestrowany jako obywatel danego kraju, a fizycznie nie będzie istniał.
1000000310.gif
 
Zazdroszczę Ci tego poczucia, że ich rozgryzłeś. Ja mam ciągle jakieś wątpliwości, biję się z myślami, a Ty, jeb i wszystko jasne. :brainoverload:
A ja mam nieodparte wrażenie, że to był po prostu jakiś rodzaj ciężkiej grypy, (nazwany inaczej dla wzbudzenia paniki) jak pamiętacie jak się covid pojawił grypa nagle wyparowała (wróciła ostatnio na salony jak o covidzie przycichło)
a podłączanie do respiratorów rozsadzało ludziom płuca do końca.
Ja miałem za to kolegów co umierali na serce po szczypawce.
 
A ja mam nieodparte wrażenie, że to był po prostu jakiś rodzaj ciężkiej grypy, (nazwany inaczej dla wzbudzenia paniki) jak pamiętacie jak się covid pojawił grypa nagle wyparowała (wróciła ostatnio na salony jak o covidzie przycichło)
a podłączanie do respiratorów rozsadzało ludziom płuca do końca.
Ja miałem za to kolegów co umierali na serce po szczypawce.
No właśnie, masz wrażenie. Ja też. Tylko, że mamy prawo wiedzieć co to było na prawdę.
 
Powinien, co najmniej, mieć prawo uznania dziecka lub nie. A jeśli ma mocne dowody, że informował ja, że nie chce mieć dziecka, a ona go z premedytacją oszukała, to nawet powinien móc ją pozwać o odszkodowanie.
Gwałt kobiety na mężczyźnie :tellmemore:
 
Jakie to obślizgłe brzydkie babsko jest ta zwiędła mucha,
równanie w dół co za głupia kurwa, że udaje, że tego nie rozumie.
Jedna z najgorszych podludzi z tej partii, śliska o fałszywym spojrzeniu i do tego jaka ostatnio butna się zrobiła.
Ta Lubecka powinna wstać, powiedzieć „co ty debilu pierdolisz?” I zakończyć program. Druga Leszczyna, która upiera się, że za Kondoma nie strzelali do górników. Co za czasy, złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Nikt z tych prowadzących nie ma jaj, żeby towarzystwo dociskać w tych bredniach uwłaczających inteligencji słuchacza.
 
Ta Lubecka powinna wstać, powiedzieć „co ty debilu pierdolisz?” I zakończyć program. Druga Leszczyna, która upiera się, że za Kondoma nie strzelali do górników. Co za czasy, złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Nikt z tych prowadzących nie ma jaj, żeby towarzystwo dociskać w tych bredniach uwłaczających inteligencji słuchacza.
Ależ bardzo proste rozwiązanie. Nie oglądać, brak atencji zagłodzi media
 
Co w takiej sytuacji byłoby sprawiedliwe?

Nie ogarniam tych chłopaków. Jak nie chcesz mieć dzieci to po cholerę chodzisz z dziewczyną 2 lata. Idź sobie na dziwki a potem zastanów się nad sensem życia. Uprawiasz seks to zawsze jest ryzyko, nawet z tabletkami. Zero odpowiedzialności za swoje czyny. Oczywiście dziewczyna też pierdolnięta. Bardzo duża szansa że będę całe życie samotna matką? A chuj tam lecimy do łóżka z tym przebojowym chłopcem
 
Back
Top