Polityka

Mój nowy faworyt to Marek Balt co jak się z nim łączą kolejny raz na skype to ma w domu ściankę z logiem MAREK BALT i jakieś logo firmy/organizacji

Taka ścianka jak ze sportowcami wywiady robią w przerwie meczu :juanlaugh:
 
FB_IMG_1704879474198.jpg
 
Na każdą opinie znajdzie się profesor który ja potwierdzi.
A @Karateka@ się dziwi dlaczego ludzie mają bekę z prawników w TV :waldeklaugh:

Andrzej Duda prawnik za którego wstydzi się jego promotor i nie ma powrotu do kariery naukowej, bo w środowisku jest skreślony.

Jak zwykle pudłujesz gdy wypowiadasz się o środowisku prawniczym.
 
Andrzej Duda prawnik za którego wstydzi się jego promotor i nie ma powrotu do kariery naukowej, bo w środowisku jest skreślony.

Jak zwykle pudłujesz gdy wypowiadasz się o środowisku prawniczym.
A ci kolesie którzy zgodzili się być sędziami na zapas albo tęczowa organizacja sędziów-za nich też wstydzi się środowisko oraz nie mają szans na karierę naukowa?
Na bycie np. rektorem?
 
A ci kolesie którzy zgodzili się być sędziami na zapas albo tęczowa organizacja sędziów-za nich też wstydzi się środowisko oraz nie mają szans na karierę naukowa?
Na bycie np. rektorem?

Nie ma czegoś takiego jak tęczowa organizacja sędziów.

Nie wiem kim są sędziowie na zapas.
 
Screenshot_20240110-193403_Lite.jpg

#Nictakiegoniebyło

Już powolutku gonimy ełropę. Jeszcze troszeczkę. Nie dalej jak roku temu wrzucałem wam info, że najebałem ciapaka za włamanie na pięknym zachodzie i nawet go policja nie zwinęła, bo to nie ładnie i nie europejsko. Już niedługo w waszych miastach i nie zapominajcie frajerzy - beka z prawaków.

Chłopcy w kimonach szykujcie żony. Nawet mi was nie żal.
:lesnarhappy:
 
Żona Kaminskiego ciśnie Tuska w Republice w wywiadzie z Holecką

Kamiński dobry twardziel z jej historyjek :antonio: Wąsika kobita to widać zapłakana tak jak i on delikatesik
 
Back
Top