Polityka

Wąsik wyglada naprawde na mocno obsranego

No cóż, nie każdy przy zjeżdżaniu na puchę może być takim twardzielem jak pan Roman.

GDcH1nJXIAAsU6t



:muttley:
 
Witek tumanowicz z konfederacji w TVP INFO!! @szplin dobra zmiana czy jebac tuska?!?
IMG_20240110_202718.jpg


Tak mysle że za pare miesiecy już konfy tu nie zobaczymy, trzeba za wczasu budowac pozory xd


JEBAĆ ZABÓJCÓW ANDRZEJA LEPPERA!
 
Było może dzisiaj w tvp albo tvn, o tym co się dzieje w Niemczech?

W Polsce takie bagno się odpierdala w polityce, a to dopiero połowa stycznia. Czuje, że niedługo przestanie to być zabawne i My jako obywatele ucierpimy na tym jak jest prowadzony nasz kraj.
 
Było może dzisiaj w tvp albo tvn, o tym co się odpierdala w Niemczech?

W Polsce takie bagno się odpierdala w polityce, a to dopiero połowa stycznia. Czuje, że niedługo przestanie to być zabawne i My jako obywatele ucierpimy na tym jak jest prowadzony nasz kraj.
W Niemczech nic się dzieje, za to w Polsce
Polacy za granicą : nie szanują nas, bez nas NIC BY TU NIE BYŁO !
Polacy w Polsce : polska dla polakuf, wracajcie do siebie, pamiętamy !

U nas bez zmian.
 
Było może dzisiaj w tvp albo tvn, o tym co się dzieje w Niemczech?

W Polsce takie bagno się odpierdala w polityce, a to dopiero połowa stycznia. Czuje, że niedługo przestanie to być zabawne i My jako obywatele ucierpimy na tym jak jest prowadzony nasz kraj.
Jak już ten spokojny i leniwy niemiecki naród się ruszył to pomyślcie Jak oni muszą być wkurwieni na politykę pseudo-energetyczną, przyjmowanie i utrzymywanie ciapatych.

Chyba jedne z największych protestów w Niemczech, a w naszych niemieckich wolnych mediach cisza. Nie przypomina wam to jak były protesty kowidowe? Też zero w mediach. Dlaczego teraz cisza2? Bo rudy wprowadza już u nas to samo.
:antonio:

PRA WO RZĄD NOŚĆ!
 
Hołownia marszałek
Kotula
Śmiszek
Henning-Kloska
Kołodziejczak i Krajewski
Nowacka
Dibuła bez męża

A ja się śmiałem jak ta pierdolnięta Swiruś wielgus mówiła o zbieraniu ekipy Avengersów :juanlaugh:
Takiego zbioru pokemonów to nie widziałem nawet na żadnym LPG/woke gównie na netfliksie
 
Back
Top