Polityka

Nie odpowiedziałeś. Przypomnę:

Raczej większość tutaj wie jak działa nauka, a raczej jak powinna i niepotrzebnie się produkowałeś.

Oczywiście, że zakładałem, że rację mogą mieć inni. Natomiast moje obecne stanowisko jest jak wspominałem wcześniej - konserwatywne.
 
Oczywiście, że zakładałem, że rację mogą mieć inni. Natomiast moje obecne stanowisko jest jak wspominałem wcześniej - konserwatywne.
Twoje stanowisko pokazuje jak być powinno i miejscami nie pokrywa się z obecnie istniejącymi trendami w nauce, która w pewnej mierze zmierza w kierunku ideologii będąc zawłaszczaną przez tzw "obowiązującą narrację". Im bardziej zagłębiasz się w tę króliczą norę, tym większe masz oczy ze zdziwienia. Polecam wybrać się w tę podróż bez rozdziawionej paszczy ideologicznego zacięcia - w jedną, czy w drugą stronę.
 
31,2 proc. ankietowanych uważa, że lider KO Donald Tusk będzie premierem "dobrym" lub "znakomitym"; 41,8 proc., twierdzi, że "złym" lub "fatalnym", a 22,1 proc., że "przeciętnym" - wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".
 
31,2 proc. ankietowanych uważa, że lider KO Donald Tusk będzie premierem "dobrym" lub "znakomitym"; 41,8 proc., twierdzi, że "złym" lub "fatalnym", a 22,1 proc., że "przeciętnym" - wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".

53,3 procent ankietowanych uważa, że lider KO Donald Tusk nie będzie premierem ani "złym" ani "fatalnym", a "dobrym", może nawet "znakomitym" albo przynajmniej "przeciętnym". Wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".
 
31,2 proc. ankietowanych uważa, że lider KO Donald Tusk będzie premierem "dobrym" lub "znakomitym"; 41,8 proc., twierdzi, że "złym" lub "fatalnym", a 22,1 proc., że "przeciętnym" - wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".

53,3 procent ankietowanych uważa, że lider KO Donald Tusk nie będzie premierem ani "złym" ani "fatalnym", a "dobrym", może nawet "znakomitym" albo przynajmniej "przeciętnym". Wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".
63,9 procent ankietowanych uważa, że rudy kundel będzie chujowym albo maksymalnie przeciętnym premierem - wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".
 
53,3 procent ankietowanych uważa, że lider KO Donald Tusk nie będzie premierem ani "złym" ani "fatalnym", a "dobrym", może nawet "znakomitym" albo przynajmniej "przeciętnym". Wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej".
Jak to tak ująłeś, to wygląda to jeszcze gorzej. Krótka pamięć w narodzie nadal mocna. A jak jak na wybawiciela Polski to nadal marnie.
 


Z tymi dziećmi to trochę naciągany problem i ciężki do weryfikacji na jaką skalę to ma miejsce, ta dyskryminacja ojców.
Lecz wiek emerytalny zrównany zostać powinien. Ot, ew z wyjątkami. Rzuciłbym pewnym pomysłem:
Jaka jest korzyść z babci na wcześniejszej emeryturze? A no może zająć się wnukami. Nie od dziś wiadomo, że bliskość i dostępność dziadków do pomocy moze mieć wpływ na decyzję o posiadaniu dziecka. Nie wiemy na jaką skalę.
No więc babcia podpisuje na papierze, że będzie pełnić rolę opiekunki - i bach, może iść za MNIEJSZA STAWKE kilka lat wcześniej na emeryturę.
 
Hajsy za odprawy i krótki zostaną wypłacone i można zaprzysięgać Tuska mając wyjebane na pseudo komisję do spraw wpływów rosyjskich. Program odprawa plus zrealizowany, hajs dla ludzi PiS się zgadza, można oddać władzę Tuskowi. Nikt nie wierzył w powołanie rządu Morawieckiego, od początku chodziło o roczne bonusy dla zasłużonych.

 

Trzeba przyznać, że aktywizacja kobiet do wyborów w ostatnich latach, to majstersztyk masowej socjotechniki.

Wojny międzypłciowe, międzyrasowe, ideologiczne, straszenie karaniem "mowy nienawiśći". Podzielony naród, nieufny wobec siebie, z zmanipulowanymi emocjonalnie kobietami i stłamszonymi mężczyznami, w kryzysie zasad moralnych, to słaby naród, którym łatwiej rządzić.
 
Powiem Wam, że jakoś przestało mnie to bawić i posty tego karateki czytam już z obrzydzeniem ::clintdis::


Przerażające jest to, że muszę mieszkać w jednych granicach z takimi osobopostaciami
Widzę, że też właśnie przeczytałeś tekst na temat prawników-psychologów i tego, że lewica ma szczególnie empatyczne ucho na potrzeby zwykłych ludzi
:korwinlaugh: :brainoverload:
 
IMG_20231211_101229.jpg
 
Back
Top