Polityka

Czekamy w dobrych humorach na odwołanie rządu Morawieckiego:)





Tak na marginesie to Mentzen to coś robi poza tiktokiem/YT i śmieszkowaniem? Gośc się zachowuje jakby miał 14 lat
Bosak dla porównania robi już wielką robotę na granicy cały czas tam się pokazując/działając

Jak Konfederacja chce z takim liderem jak Mentzen coś ugrać to czarno to widzę do tego ten karykaturalny Wipler
 
Tak na marginesie to Mentzen to coś robi poza tiktokiem/YT i śmieszkowaniem? Gośc się zachowuje jakby miał 14 lat
Bosak dla porównania robi już wielką robotę na granicy cały czas tam się pokazując/działając

Jak Konfederacja chce z takim liderem jak Mentzen coś ugrać to czarno to widzę do tego ten karykaturalny Wipler
Zaraz granica bedzie rozjebana....
 
To tak in vitro mam pomagać w demografii? To o takie "bezpłodne" pary chodzi?




Liczba heteroseksualistów przewyższa liczbę ludności homoseksualnej stosunkiem około 44 do 1, jednak częstotliwość występowania problemu molestowania u homoseksualistów jest nawet 40 razy większa niż u heteroseksualistów.

Prawie wszystkie przestępstwa seksualne wobec dzieci są popełniane przez mężczyzn, a znaczna liczba ofiar to mężczyźni. W 1996 r. Czasopismo Adolescence podało, że kilka badań wskazuje, że nawet jedna trzecia wszystkich przestępstw seksualnych wobec dzieci jest popełniana przeciwko chłopcom.

— Nawet działacze homoseksualni nie próbują ukrywać związku z pedofilią. W The Gay Report — książka opublikowana w 1979 r. Autorzy — Karla Jay i Allen Young stwierdzili, że 73 procent ankietowanych miało stosunki seksualne z mężczyznami w wieku 16–19 lat lub młodszymi.

— Artykuł z 1999 r. W Journal of Homosexuality autorstwa Helmuta Graupnera argumentował, że stosunki osób tej samej płci z nieletnimi należy uznać za kwestię praw gejów.
Artykuł argumentował, że dzieci niekoniecznie ucierpią na skutek kontaktu seksualnego z dorosłymi.




 
Tak na marginesie to Mentzen to coś robi poza tiktokiem/YT i śmieszkowaniem? Gośc się zachowuje jakby miał 14 lat
Bosak dla porównania robi już wielką robotę na granicy cały czas tam się pokazując/działając

Jak Konfederacja chce z takim liderem jak Mentzen coś ugrać to czarno to widzę do tego ten karykaturalny Wipler
Spiskuje jak tu być szefem wszystkich szefów w Konfederacji i kogo kolejnego marginalizować w partii nawet kosztem wyniku wyborczego :korwinlaugh:
To jest wada fabryczna takich partii buntu że fajne są memy, wyśmiewanie innych partii, ale coś więcej to niezbytnio...
 
Korzenie nie robią już na nikim wrażenia, mnie bardziej wzruszają ich oświadczenia majątkowe, działki, kilkanaście mieszkań itd.. Gdyby to było legalne mieliby pewnie chłopów pańszczyźnianych.
Przepraszam bardzo: trochę szacunku. Polskie sądy stwierdziły np. W sprawie wdowy Adamowicza że machnięcie się w oświadczeniu majątkowym to nic złego ( @Karateka@ oczywiście lubi to xd)

, jedno zero w tą czy w inną stroną i...
... I jednocześnie ludzie się czepiają mieszkań po 100 m2 za 200 tys zł.
Nie rozumiem ludzkiego oburzenia, to nie ludzie to wilki.
Jak śmiesz wątpić w poprawność tych oświadczeń:korwinlaugh:
A na poważnie śmieszy mnie to że jeszcze prokuratorzy boją się badać te oświadczenia. Od PiS do SLD.
One są tak śmieszne: of Hołowni, Budki, Brauna I nawet ten Kaczyński.
Chłop musi mieć zajebiste wydatki roczne patrząc na oświadczenia majątkowe..
 
Matczak z rigczem


Trochę przestałem śledzić Twittera: jak tam? Może jakiś tęczowy sędzią albo przynajmniej Jastrząb prawa z Tvnu pocisnął PSL za weksle? Myślę że tacy niezależni ludzie niczego się nie boją i nie są wyrachowani niczym Fabijański :waldeklaugh:
 
FB_IMG_1702299993083.jpg
 
Trzeba przyznać, że aktywizacja kobiet do wyborów w ostatnich latach, to majstersztyk masowej socjotechniki.

Wojny międzypłciowe, międzyrasowe, ideologiczne, straszenie karaniem "mowy nienawiśći". Podzielony naród, nieufny wobec siebie, z zmanipulowanymi emocjonalnie kobietami i stłamszonymi mężczyznami, w kryzysie zasad moralnych, to słaby naród, którym łatwiej rządzić.

Podziękować należy krypto gejowi z Żoliborza, bo on zaczął to gówno, divide et impera.
 
Z Bogiem to raczej chodzi o samą tradycję i odejście od nich
Nie ma co kłamać że to katolicyzm mocno ukształtował nasz kodeks moralny i etyczny


No ja jestem wielkim obrońca kościoła i średniowiecza. Uważam, że bez niego nie byłoby naszej cywilizacji i skoku jaki się dokonał :)
 
Back
Top