Polityka

Tak, tak szpagacie... obyś nie dożył czasów, kiedy ulegniesz wypadkowi albo ciężko zachorujesz i ci dobrzy i bardzo moralni ludzie postanowią rozwiązać swój problem twoim kosztem.

Widzę, że usuwasz co głupsze wpisy, a resztę wysrywów sukcesywnie edytujesz, żeby nie wyjść na jeszcze większego idiotę niż jesteś. Czyli w tym niedojebaniu jakaś iskierka człowieczeństwa się tli, skoro zachowałeś choć promil wstydu.


Co usunąłem lub zedytowalem?


Wytłumacz swój wpis o wypadku. W sensie, że ludzie dokonujący aborcji mogą zabijać ludzi ot tak, a konserwatyści, przeciwnicy aborcji nie dokonują morderstw?
 
Nic ci nie zamierzam tłumaczyć. Masz napisane czarno na białym i nie muszę tego rozbijać na pierwiastki. Jak nie rozumiesz co się do ciebie pisze to nie mój problem.

I nie rżnij głupa, bo doskonale wiesz co usuwasz, a co edytujesz.
 
Nic ci nie zamierzam tłumaczyć. Masz napisane czarno na białym i nie muszę tego rozbijać na pierwiastki. Jak nie rozumiesz co się do ciebie pisze to nie mój problem.

I nie rżnij głupa, bo doskonale wiesz co usuwasz, a co edytujesz.


Który komentarz zedytowalem?


I tak. Zrobiłeś z siebie debila sugerując że ludzie którzy dokonają aborcji są potencjalnymi mordercami pacjentów xd
Dobrze wiesz, że wśród morderców nie ma przełożenia na "zwolennik aborcji a przeciwnik" ułomie.
 
Hehe, vitas niezawodnie z tym samym żartem od miesięcy. Jak małpa która nauczy się raz jednej ludzkiej sztuczki i powtarza ja non stop.


I wypierdalaj do tematu o Halibucie jak chcesz prywatę robić i śmiecić. Pierwsze ostrzeżenie.

Tylko tak zakuty i przeryty dragami łeb mógł w ten sposób zinterpretować post. Po prostu książkowy debil.


To samo. To już drugie ostrzeżenie. Koniec.
 
kek.png


:fjedzia:
 
w realu boje się pytać fanów PO, ale w internecie łatwiej: jak to jest zaakceptować to, że Tusk ma takie samo podejście do dziennikarzy jak Kaczyński?
Ten Tusk z 2007 roku konfrontowałby się z dziennikarzami, pewnie poszedłby nawet do TV Trwam gdyby dostał zaproszenie.
Obecny Tusk chodzi to tego patusa Kraśko i reszty wariatów z TVNu, TVP kpi z niego zostawiając puste krzesełko. Teraz tylko na tą obowiązkową (dla TVP)debatę pójdzie.
Ani Mazurka, ani do Rymanowskiego czy Lubeckiej nie chodzi.
Głos cesarza jest zbyt szlachetny aby gadać z każdym, lepsze stand up o Polsce B samemu starając się o głosy Polski Z :suchykarol::waldeklaugh:
Po części Ci odpowiem, fanem Tuska nie jestem ale przewrotnie zapytam Cię, gdzie jest Kaczyński? Chroniony w zajumanej chatce przez policję czy na ustawionych zamkniętych wiecach. Tusk w tej kampanii wyszedł bardziej do ludzi i robi to co umie najlepiej, występuje na żywo. Kiedyś miałem okazję pogadać z Tuskiem dłuższy czas w cztery oczy, wspólna trasa biegowa i to jest naprawdę spoko gość.
 

Może warto poczytać co myślą o tym konflikcie strony antyszczepionkowe

 
Może warto poczytać co myślą o tym konflikcie strony antyszczepionkowe

Czy ktoś zgadnie w którym miejscu na ziemi powstanie Izrael 2.0?
 
Może warto poczytać co myślą o tym konflikcie strony antyszczepionkowe


Jakby ktoś porównał powstańców warszawskich do żołnierzy państwa Izrael, również byłoby to popierdolone.
 

A teraz porównaj jeszcze przyrost naturalny jednych a drugich, wtedy to będzie w pełni wiarygodne, bo jeżeli porównywać to większą stratą jest śmierć dwóch młodych Japończyków niż 20 młodych czarnuchów z dżibutti.
Nie żebym bronił żydków, bo te kurwy nasłały na nas bandę islamskich brudasów by się podzielić "problemem" i zdestabilizować cywilizację białych chrześcijan. Dla nas najlepiej jakby obie te "kultury" przestały istnieć wybijając się nawzajem co do nogi.
 
można się z niektórymi poglądami konfederacji zgadzać, tak teraz chuj z nimi. Skoro ich możliwości przekracza stworzenie w miarę normalnej listy kandydatów
@QŃ. i inni trafnie Ci odpowiedzieli. Spróbuj zadać sobie trud i sprawdzić jak tworzy się struktury tak dużego projektu. Odklejeńcy na końcach list to naturalna kolej rzeczy, z biegiem czasu się to oczyszcza.
chcesz mi powiedzieć, że dana partia nie ma przynajmniej "neutralnych" osób które może wrzucić na listę? Przecież to śmiech na sali.
Jak wyżej. Naprawdę ciężko o chętnych do kandydowania w takim układzie, w partii, która jak słusznie @Miskatonic zauważył - cud, że w ogóle powstała.
"mamy oszołomów na listach bo nie było ludzi" i tak odbiera wiarygodność
Wiarygodność odnośnie czego? Nie da się zakląć rzeczywistości. Struktury będą czyszczone z biegiem czasu, a jeśli nie (trzeba się przyglądać) i będą inni na zamianę ale nie dopuszczeni to dopiero wtedy "chuj z nimi" i pozostanie "Polska jest jedna".
gdyby posłuchali Mentzena u Stanowskiego jak mówi, że nic (prawie nic) z tym nie zrobi, bo są zobowiązania państwa.
Z czym konkretnie? W programie masz wyraźnie wyszczególnione i w ostatnich wypowiedziach np. Mentzena co można zrobić na już, a nad czym pracować i stopniowo zmieniać. Tego syfu stworzonego przez postmagdalenkowy gang nie da się unicestwić z dnia na dzień.
mogliby się ograniczyć do ilości mandatów lub w ogóle olać miejsca zabetonowane przez PiS czy ko. Brak logiki w ich postępowaniu, podobnie jak wypuszczanie starego dziada z piwnicy, zamiast się od niego odciąć.
To nie brak logiki, a działanie obliczone na zwiększenie szansy powiększenia liczby mandatów (podział dokonywany metodą d'Hondta). U nas premiowane są większe partie i siła głosów w poszczególnych okręgach jest różna. W ogólnym rozrachunku decydować może nawet liczba obwodów głosowania, w których dana lista otrzymała więcej głosów.
No i to jest właśnie tragedia, że trzeba wybierać między Pisem albo Po albo bandą zjebów z Konfederacji
powinenem napisać bandą zjebów z Pisu, bandą zjebów z Po i nandą zjebów z Konfederacji.
Albo nie masz wiedzy albo jesteś po prostu nieuczciwy w swych osądach. Nie znamy skali "zjebania" w obojętnie jakiej partii, możemy co najwyżej przypuszczać używając różnych kryteriów związanych z poglądami w oparciu o tych, którzy "wyszli z szafy". Prawdziwe, najbardziej szkodliwe zjeby ukrywają swoje popapranie. Jeśli chodzi o Konfederację i ich liderów to w zależności na jakie wypowiedzi Korwina, czy Brauna zwrócisz uwagę - możesz sobie podzielić ich poglądy i stworzyć procentowy rozkład "zjebania". Reszta, nazywana przez wielu odklejeńcami ze względu na swoje NIEKTÓRE poglądy to ludzie z końca list, którzy najprawdopodobniej zakończą swoje polityczne istnienie po wyborach, wyjaśniłem wyżej dlaczego się tam obecnie znajdują.

Generalnie najważniejszym i pierwszorzędnym kryterium w próbie podejmowania decyzji wyborczej to program i projekty ustaw partii, a nie wypowiedzi, czy też poglądy niektórych jej członków, bo z realizacji programu lub jego braku będą rozliczani. Tak się składa, że wnikliwie zapoznałem się i obserwuję linię programową partii ubiegających się o rządzenie krajem oraz wiem jak bardzo na tym polu skompromitowały się PO i PiS, a wcześniej inni i wniosek jest jeden - Konfederacja to jedyne ugrupowanie na obecnej scenie politycznej naszego podwórka, które przy założeniu realizacji linii programowej - daje największe szanse na pozytywne zmiany.
 
A teraz porównaj jeszcze przyrost naturalny jednych a drugich, wtedy to będzie w pełni wiarygodne, bo jeżeli porównywać to większą stratą jest śmierć dwóch młodych Japończyków niż 20 młodych czarnuchów z dżibutti.
Nie żebym bronił żydków, bo te kurwy nasłały na nas bandę islamskich brudasów by się podzielić "problemem" i zdestabilizować cywilizację białych chrześcijan. Dla nas najlepiej jakby obie te "kultury" przestały istnieć wybijając się nawzajem co do nogi.
a frytaskow bys moze nie zjadl....? ::really::
 
Back
Top