Polityka

Załóżcie partię kiedy macie przeciwko sobie calutkie środowisko polityczne, w którym macie zamiar pracować i calutkie środowisko medialne, które gotowe jest nawet wyzywać was od gwałcicieli i pedofilów. Powodzenia.
Zaloz partie i daj wszystkim powody, zeby zaczeli wyzywac ja od partii gwalcicieli i pedofilow. Patrzac na poparcie radza sobie calkiem niezle, wiec nie ma co az tak targac szat.
 
Zaloz partie i daj wszystkim powody, zeby zaczeli wyzywac ja od partii gwalcicieli i pedofilow. Patrzac na poparcie radza sobie calkiem niezle, wiec nie ma co az tak targac szat.
WSZYSTKIM "powody" :facepalm: 1:0 dla PO w pedofilii, a Ty wierzysz, że są jakiekolwiek powody, by wyzywać właśnie Konfederację od gwałcicieli i pedofilów. W stosunku do mojej poprzedniej dla Ciebie odpowiedzi nie podzieliłeś się jakąkolwiek refleksją, czy się zgadasz, czy nie, ewentualnie jakieś argumenty... Łatwiej gaworzyć o "powodach" wliczania kogoś do bandy gwałcicieli i pedofilów?
 
Bardzo zaawansowane są te palestyńskie drony

Ale oni sa głupi - zamiast tymi brudnymi łapami nagrywac złożył by jedna do drugiej kilka głośnych klaśnięc i takie ptaki się płoszą - wiem bo sam stosuje jak mi dachówkę dziobią na dachu...
 
Zaloz partie i daj wszystkim powody, zeby zaczeli wyzywac ja od partii gwalcicieli i pedofilow. Patrzac na poparcie radza sobie calkiem niezle, wiec nie ma co az tak targac szat.
Ja nic nie targam. Taka tylko myśl mnie naszła jak czytałem posty.
 
WSZYSTKIM "powody" :facepalm: 1:0 dla PO w pedofilii, a Ty wierzysz, że są jakiekolwiek powody, by wyzywać właśnie Konfederację od gwałcicieli i pedofilów.
Nie wiem wedlug jakich zasad przydzielasz punkty. Pedofil sie moze zdarzyc w kazdej partii. Zlo jest wszedzie.

Ale niestety tylko jedna partia postuluje legalizacje i twierdzi, ze decyzje czy sa gotowe powinno sie zostawic dzieciom. Ohyda.
W stosunku do mojej poprzedniej dla Ciebie odpowiedzi nie podzieliłeś się jakąkolwiek refleksją, czy się zgadasz, czy nie
Kazales mi czytac dziesiatki stron o tym co trzeba robic, zeby lepiej dogadywac sie z EU. Ja prosilem, zebys znalazl mi punkt w programie mowiacy o tym, ze wychodzimy z EU po wyborach. Znalazles?
 
Po części Ci odpowiem, fanem Tuska nie jestem ale przewrotnie zapytam Cię, gdzie jest Kaczyński? Chroniony w zajumanej chatce przez policję czy na ustawionych zamkniętych wiecach. Tusk w tej kampanii wyszedł bardziej do ludzi i robi to co umie najlepiej, występuje na żywo. Kiedyś miałem okazję pogadać z Tuskiem dłuższy czas w cztery oczy, wspólna trasa biegowa i to jest naprawdę spoko gość.
Hitler na zajęciach z malowania też był ponoć spoko gość.
:gabi_much_love:
 
Nie wiem wedlug jakich zasad przydzielasz punkty. Pedofil sie moze zdarzyc w kazdej partii. Zlo jest wszedzie.
Czyli Twojej uwadze umknęła sprawa Filiks? To właśnie działacz PO okazał się pedofilem i o tym mówię przydzielając punkty, o STWIERDZONYCH przypadkach.
Ale niestety tylko jedna partia postuluje legalizacje i twierdzi, ze decyzje czy sa gotowe powinno sie zostawic dzieciom. Ohyda.
Dlaczego kłamiesz? Żadna partia nie postuluje tej legalizacji.
Kazales mi czytac dziesiatki stron o tym co trzeba robic, zeby lepiej dogadywac sie z EU.
Podałem Ci w spojlerze odpowiednie fragmenty i niczego Ci nie kazałem.
prosilem, zebys znalazl mi punkt w programie mowiacy o tym, ze wychodzimy z EU po wyborach. Znalazles?
Ty jesteś chłopie poważny? Niby skąd u Ciebie przekonanie, że ktokolwiek postuluje wychodzeni z Unii po wyborach?
Beka z prawaków
Ty się ośmieszasz w sposób tak żenujący onanizując się Zandbergiem, że głowa mała. Zobacz sobie lepiej materiał, który wyżej wrzucił @ninja i zaszyj się w myszą cipę, nie zalewaj proszę tego tematu swoimi pierdołami
 
Beka z prawaków

Beka to jest z ludzi, którzy biorą takie autorytety za pewne źródło informacji. Polecam odbyć podróż do Sztokholmu i wyjść dalej, niż ścisłe turystyczne centrum ;)
Nawet sami rządzący Szwecją przyznają, że polityka odnośnie ściągania imigrantów została fatalnie poprowadzona i teraz starają się to chociaż, jakoś minimalnie odkręcić.
A Pan Zandberg zrobi wszystkim naprawdę fajną przysługę, jeśli by przestał się odzywać z takimi mądrościami.
 
A tu egipt, sekta islamu działa na swoich wyznawców jak hipnoza, od razu się uruchamiają, to samo będzie w europie. Tylko niech z tych wieżyczek ich czarnoskiężnicy zaczną ryja drzeć.

Link


"
Obecnie trwa ewakuacja turystów z terenów Izraela. Niestety, nie wszystkim się to udało. Co najmniej dwóch Izraelczyków i jeden Egipcjanin zginęli w strzelaninie w Alexandrii - podaje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Kairze.

Napastnikiem był egipski policjant.

Do ataku doszło w Alexandrii, drugim co do wielkości mieście w Egipcie. Dramat rozegrał się przy Kolumnie Dioklecjana. Egipski policjant otworzył ogień i ostrzelał autokar, w którym znajdowali się pasażerowie.

Policja zatrzymała napastnika, a miejsce ataku zostało zabezpieczone.

Niestety w wyniku ataku zginęło co najmniej dwóch obywateli Izraela i jeden Egipcjanin. Ranna została także jedna kobieta, jednak jej narodowość nie jest znana. Ta tragedia pokazuje, jak ważne jest w tych trudnych chwilach zadbanie o własne bezpieczeństwo, bowiem na zaatakowanych terenach turyści nie są bezpieczni."



Edit: tu czarnoksiężnicy już grają marsza wojennego dżihadu. Jak to lewacy tłumaczą dżihad islamski walką z samym sobą, walką duchową.
:beczka:

link


Z głośników meczetów w całej Jerozolimie słychać wezwania do mobilizacji muzułmańskiej społeczności i prowadzenia "świętej wojny" przeciwko Izraelowi. To skutek sobotniego ataku Hamasu na Izrael.
 
Beka to jest z ludzi, którzy biorą takie autorytety za pewne źródło informacji. Polecam odbyć podróż do Sztokholmu i wyjść dalej, niż ścisłe turystyczne centrum ;)
Nawet sami rządzący Szwecją przyznają, że polityka odnośnie ściągania imigrantów została fatalnie poprowadzona i teraz starają się to chociaż, jakoś minimalnie odkręcić.
A Pan Zandberg zrobi wszystkim naprawdę fajną przysługę, jeśli by przestał się odzywać z takimi mądrościami.
I jego poplecznicy jak szpagate łykają jak pelikany takie bajki, że bezpiecznie, że cudownie.
 
Bo pewnie nie ruszają się dalej niż za lotnisko, po wylądowaniu :muttley:
Pracuje z domu i czasem pobiega, nawet pod jubilat nie chce wyjść na solo. W Japonii milion młodych ludzi nie wyszło z domu ani na sekundę przez rok. Szpagateka kupi nawierzchnię do biegania, w samolot nie wsiądzie, bo ślad węglowy lub cokolwiek, co mu Schwab powie i będzie takim japończykiem

 
Last edited:
Hitler na zajęciach z malowania też był ponoć spoko gość.
:gabi_much_love:
Tak, a Papież Borgia lubił dzieci, najbardziej w sosie. Do Adolfa to mi bardziej Jarek pasuje. Nienawidzący ojciec, chorobliwy zwiazek z matką, problemy z kobietami, chociaż Adi był wyższy.
 
Back
Top