Polityka



Chociażbym siedział tutaj ze słownikiem w ręku to pewnie nie znalazłbym odpowiednich słów żeby określić to jakim PiS jest obrzydliwym tworem.

Chciałem to wysłać. Lis to kurwa i wiadomo o co mu szło, ale kurwa mać są granice pewne i wykorzystywanie Auschwitz do polityki to kurestwo pierwszej wody. Najlepsze, że zjeby fanatyczne peło już piszą, że Lis miał co innego na myśli, a pisowscy fanatycy już pierdolą, że PO jak wygra będzie gazować ludzi. Oni już kurwa żadnych świętości nie mają. Oplucie papieża, ofiar niemieckich obozów zagłady, obie strony niszczą każdą ważną dla Polaków historycznie rzecz. Jebani Tutsi i Hutu.
 


Chociażbym siedział tutaj ze słownikiem w ręku to pewnie nie znalazłbym odpowiednich słów żeby określić to jakim PiS jest obrzydliwym tworem.

No ale co? No zjeb mówi o komorach to użyli to w ten sposób i akurat mają 100 % racji.... Możesz sobie tak żartować w gronie mechaników czy kurwa pod żabką z najebami a nie jak jestes osobą publiczna , dziennikarzem itd... Słabe strasznie więc to wykorzystali i o chuj Ci chodzi? Jakby przeciwnik w walce się odwrócił plecami po potężnym low kicku to bys mu masaż pleców robił? Tyyypie...
 
Chciałem to wysłać. Lis to kurwa i wiadomo o co mu szło, ale kurwa mać są granice pewne i wykorzystywanie Auschwitz do polityki to kurestwo pierwszej wody. Najlepsze, że zjeby fanatyczne peło już piszą, że Lis miał co innego na myśli, a pisowscy fanatycy już pierdolą, że PO jak wygra będzie gazować ludzi. Oni już kurwa żadnych świętości nie mają. Oplucie papieża, ofiar niemieckich obozów zagłady, obie strony niszczą każdą ważną dla Polaków historycznie rzecz. Jebani Tutsi i Hutu.
Noooo nie wiem czy obie.... Jak dla mnie w tej kwestii to PO KO non stop rzucają takie hasła typowo antypolskie jakoś nie słyszałem z drugiej strony takich rzeczy...

Z reszta no podaj przykład... Może to że Żydom wchodzą w D ale nie rzucają takimi hasłami w przekazie medialnym, chyba że onie stoją tam gdzie stało ZOMO ale to prawda - no przeciez robią marsz 4tego czerwca a to było czerwone obalenie władzy demokratycznej więc o czym mówimy no są czerwoni i tyle...
 
A jeszcze kilka popisów lisa by się znalazło

(Żeby nie było, to o Wołyniu)
FwqLISuXwAQSE3R.jpg_large.jpg
 
On to juz niech na emeryturę zdrwootną spierdala lepiej... UPADEK
Ja bym go wolał w więzieniu zobaczyć.
Noooo nie wiem czy obie.... Jak dla mnie w tej kwestii to PO KO non stop rzucają takie hasła typowo antypolskie jakoś nie słyszałem z drugiej strony takich rzeczy...

Z reszta no podaj przykład... Może to że Żydom wchodzą w D ale nie rzucają takimi hasłami w przekazie medialnym, chyba że onie stoją tam gdzie stało ZOMO ale to prawda - no przeciez robią marsz 4tego czerwca a to było czerwone obalenie władzy demokratycznej więc o czym mówimy no są czerwoni i tyle...
Nieważne jaka opcja, PO i PiS brzydzę się na równi, a ta kampania wyborcza sprawia tylko, że najchętniej bym zobaczył całą naszą elitę polityczną z obu stron kończącą jak Caecescu. Kurwa jedni robią z naszego papieża pedofila bo dziennikarz TVN tak powiedział, drudzy robią przewały jakich nie było wcześniej. Jedni to banda zdrajców, drudzy dają dupy Ukrainie. I to jest kurwa opis naszej klasy politycznej. Największym sukcesem ruskich i niemieckich kurw było wymordowanie naszej inteligencji i zostawienie nam takich miernot postkomunistycznych i Suskich z jego odpowiednikami.
 
Ja bym go wolał w więzieniu zobaczyć.

Nieważne jaka opcja, PO i PiS brzydzę się na równi, a ta kampania wyborcza sprawia tylko, że najchętniej bym zobaczył całą naszą elitę polityczną z obu stron kończącą jak Caecescu. Kurwa jedni robią z naszego papieża pedofila bo dziennikarz TVN tak powiedział, drudzy robią przewały jakich nie było wcześniej. Jedni to banda zdrajców, drudzy dają dupy Ukrainie. I to jest kurwa opis naszej klasy politycznej. Największym sukcesem ruskich i niemieckich kurw było wymordowanie naszej inteligencji i zostawienie nam takich miernot postkomunistycznych i Suskich z jego odpowiednikami.
No dobrze tylko pytanie podstawowoe - które juś słysze od lat z 10ciu chyba jaka jest alternatywa Panie? :boss:
 
No ale co? No zjeb mówi o komorach to użyli to w ten sposób i akurat mają 100 % racji.... Możesz sobie tak żartować w gronie mechaników czy kurwa pod żabką z najebami a nie jak jestes osobą publiczna , dziennikarzem itd... Słabe strasznie więc to wykorzystali i o chuj Ci chodzi? Jakby przeciwnik w walce się odwrócił plecami po potężnym low kicku to bys mu masaż pleców robił? Tyyypie...

W jaki sposób Lis jest przedstawicielem marszu przeciwko oligarchizacji i niszczenia tej resztki demokracji, która nam została? Zwłaszcza, że ten człowiek (z tego co się orientuję) jest zwyczajnie chory i przez nikogo nie jest brany na poważnie.
Na marszu będzie kilkadziesiąt tysięcy ludzi i właśnie PiS im powiedział, że są na równi z nazistami.

Czy w takim razie jeśli PO weźmie wpisy twitterowe sympatyków PiSu nawołujące i powie, że każdy sympatyk PiSu popiera ludobójstwo (bo takich wpisów jest mnóstwo i to nawet wśród samych członków PiS) to będzie ok?

Ja jestem zwolennikiem jednak zachowania minimalnego poziomu w dyskursie publicznym i jeżeli jakaś partia zrobi coś równie obrzydliwego to będę ich je*ał tak samo.
 
No dobrze tylko pytanie podstawowoe - które juś słysze od lat z 10ciu chyba jaka jest alternatywa Panie? :boss:
Odkąd kukiz się skurwił, Mentzena z Bosakiem bałbym się do władzy dopuścić. Lewica by wprowadziła u nas komunę. PSL i Hołownia to podsumuje tak xD. Ja po raz pierwszy uznałem, że zagłosuje na byle kogo z listy jakiejś małej partii i tyle bo nie ma żadnej partii w tym kraju którą bym poparł.
 
Odkąd kukiz się skurwił, Mentzena z Bosakiem bałbym się do władzy dopuścić. Lewica by wprowadziła u nas komunę. PSL i Hołownia to podsumuje tak xD. Ja po raz pierwszy uznałem, że zagłosuje na byle kogo z listy jakiejś małej partii i tyle bo nie ma żadnej partii w tym kraju którą bym poparł.

Jak ktoś wystartuje z Ruchem Wku**nych to mają mój głos :no dawaj:
 
Czyli pozwólmy wciskać, że to Polacy są winni holokaustu, bo tylko w ten sposób nie będziemy mieć w głowie śmietnika?
Szczerze Ci powiem, że czasem jak słyszę co ludzie wygadują na temat historii Polski, to mi ręce opadają, śmietnik to jest mało powiedzione. Chyba trzeba zacząć od edukacji bo część naszych rodaków uważa, że nawet Jezus był Polakiem.
 
Powołuje się na badania CBOSu.
A jak Twój hałabała, po bardzo prestiżowym doktoracie z polityki energetycznej związku socjalistycznych republik europejskich?

Dane CBOS spoko. Natomiast sam Coolfon to ekspert takiej klasy, że źródeł nie potrzebuje. Wyjrzy przez okno i już wie jak to z tym klimatem jest.
 
Szczerze Ci powiem, że czasem jak słyszę co ludzie wygadują na temat historii Polski, to mi ręce opadają, śmietnik to jest mało powiedzione. Chyba trzeba zacząć od edukacji bo część naszych rodaków uważa, że nawet Jezus był Polakiem.
Niby tak, ale jak to się ma do tego co odstawił Braun wczoraj? Przecież ci ludzie byli tam by "uczyć się historii". Można śmieszkować z "interwencji poselskiej", ale pod patronatem UW odbywał się śmietnik. I tych niby elitarnych nie interesuje, że kłamstwo historyczne i oczernianie Polaków jest wtłaczane im do głowy a jedynie to, że trzeba pokrzyczeć, że Braun jest onucą.
Jak zatem wyobrażasz sobie tę edukację?
 
Ale rzucanie farbą w kościół albo wpierdalanie się z tekstami aborcyjnymi na mszę jedt git?
Nie jest. Powinno byc pietnowane i karane tak samo jak zachowanie tego pajaca.
Znak czasów to fakt, że bardziej przejąłeś się tym mikrofonem, a nie tym co jakiś kasztan wygaduje z mównicy.
Ja jestem za dopuszczaniem ludzi do glosu, a nie zamykaniem im ust. Placimy podatki i jezeli ten typ, kimkolwiek jest, mowil cos wbrew prawu polskiemu to sa organy odpowiednie od scigania i ukarania go. Takie akcje to dla mnie dzicz.
Im wcale nie chodzi o mikrofon. Nawet jakby Braun pojechał do Moskwy i zastrzelił Putina to te same osoby by się oburzały, że jak to tak, zachował się jak cham itd. itp.

To są chorzy z nienawiści ludzie, tresowani przez ostatnie 30 lat do pogardy do Polski i do siebie za to, że są Polakami. Nie przegadasz, fanatyzm i kibolstwo polityczne na pełnej.
Nikt nam nie będzie mówił, że białe jest białe a czarne jest czarne :fjedzia:
Haha, Ty to jestes smieszek.

Z drugiej strony dobrze, ze wywolales temat Brauna i Rosji. Ludzie robia ferment o Lex Tusk, a cos czuje, ze bedzie Lex Konfederacja, jak nie beda dobrze glosowac w sejmie.
 
Z drugiej strony dobrze, ze wywolales temat Brauna i Rosji. Ludzie robia ferment o Lex Tusk, a cos czuje, ze bedzie Lex Konfederacja, jak nie beda dobrze glosowac w sejmie.
No zobaczymy. Wszystko może być.
Póki co, jedyny Braun zrobił to co należy i nawet pomimo niechęci do niego, każdy rozsądny Polak, kładąc się dzisiaj wieczorem do spania przyzna sam przed sobą, że tym razem Braun zrobił to co należy :fjedzia:
 
No zobaczymy. Wszystko może być.
Póki co, jedyny Braun zrobił to co należy i nawet pomimo niechęci do niego, każdy rozsądny Polak, kładąc się dzisiaj wieczorem do spania przyzna sam przed sobą, że tym razem Braun zrobił to co należy :fjedzia:

Walczy o wolność słowa, ograniczając wolność wypowiedzi, podobnie Ruch Antywojenny walczy z wojną, popierając agresora. Konfederacka logika.
 
Back
Top