Polityka

2 lata temu skakałem z radości gdy PiS chciał przepchnąć Lex TVN?
Ja o największej epidemii wszech czasów w której łykałeś jak pelikan, a Ty mi o ustawce pisu dla narobienia hałasu.

Chociaż się zgadza w jedno i drugie barany uwierzyły. Pewnie też byłeś w Wwa na tym wiecu Tuska.
:putinlaugh:
 
Promotor Dudy: nie mamy już demokracji bo Duda podpisał...
Jak nie kochać prawników :korwinlaugh:
Jakaś komisja mająca zbadać wpływy rosyjskie nagle coś zmienia.
 
Szczerze Ci powiem, że czasem jak słyszę co ludzie wygadują na temat historii Polski, to mi ręce opadają, śmietnik to jest mało powiedzione. Chyba trzeba zacząć od edukacji bo część naszych rodaków uważa, że nawet Jezus był Polakiem.
Każdy naród lubi zaokrąglić swoją historię, znaczenie dla świata. Tak samo ludzie myślą, że są ważniejsi, pożyteczniejsi niż są w rzeczywistości.
Tylko o ile np. Niemcy nazywają ulice nazwiskiem Bismarcka (mimo, że to są korzenie nazismu) to w Polsce jest jakiś kult porażek. Rozbiór Polski przez to, że "jak traci państwo to nikt nie traci" ale przynajmniej konstytucją.
Powstanie Warszawskie nagle staje się niemal symbolem Polski.
Tak samo jak w Polsce jest katolicyxm jasełkowy (jebac Kościół ale ślub ma być kościelny i niech ksiądz spróbuję tylko odmówić)
tak samo mimo kupy wydanej kasy na IPN itp. nadal lipa. Ba nawet komunistyczna wersja polskiej historii jest popularna.
A obce państwa korzystają...
Niestety żadna partia nie ma na to pomysłu
 
Te Ordo Iuris działa dużo lepiej niż Tinder.

cdf10ae35aa4b2151baf0036685c58e9c84a69bdaba7fec4fa53635647009120.jpg





To już by było za grube XD

dd25baf45d95458024c037346339e0faa69368cd75c200f06735e6f5af8d8028.png
 
Widzę, że nie sprawdziłeś dlaczego jest inba.
Przeżyłem od 2015 tyle końców demokracji, ba nawet pucz, koniec wolnych mediów (bo Michnik nie wyciąga tyle kasy co wcześniej)...
Grzeje mnie to jak gale freakowe.
Tak Po rozliczy PiS, a PiS Po a później Suski będzie pił wódkę z Siemioniakiem i Budka u Mazurka.
A wyrok wyda Tuleya a prokuratorem będzie Serement wracajacy z emerytury
 
Przeżyłem od 2015 tyle końców demokracji, ba nawet pucz, koniec wolnych mediów (bo Michnik nie wyciąga tyle kasy co wcześniej)...
Grzeje mnie to jak gale freakowe.
Tak Po rozliczy PiS, a PiS Po a później Suski będzie pił wódkę z Siemioniakiem i Budka u Mazurka.
A wyrok wyda Tuleya a prokuratorem będzie Serement wracajacy z emerytury

Nie wiem ale się wypowiem. Standard.
 
Mówiłem, że ta kampania będzie zajebista a nawet się jeszcze oficjalnie nie zaczęła :beczka:


Jeszcze małą afera przed wyborami: ślub Kaczyńskiego z żoną Tuska, który traci kupę majątku, a Biedroń mający romans z Olejnik i wychodzi, że udawał bycie homo -byłbym w stanie w to uwierzyć :korwinlaugh:
 
@Karateka@ poprosiłeś @Siwy25_1 -
Mógłbyś napisać swoje pytanie w sposób dla mnie zrozumiały?
On odpowiedział:
Co sądzisz o tak drastycznej zmianie ustawy zasadniczej, która będzie miała wpływ na Twoje życie i pozbawienie majątku przez decyzję kogoś na podstawie "domniemania popełnienia czynu karalnego" bez możliwości obrony?
Napisał w sposób dla Ciebie zrozumiały? Jeśli tak, dlaczego olałeś to pytanie?
daj lajka
Lewak nawet przy literówce się odkryje ;)
Mentzena z Bosakiem bałbym się do władzy dopuścić
Taki strach na zapas? Masz jakieś argumenty które pokażą jakieś wspólne cechy tych obu z Kukizem, które mogą wzbudzać obawy o podobne skurwienie?
Dane CBOS spoko. Natomiast sam Coolfon to ekspert takiej klasy, że źródeł nie potrzebuje. Wyjrzy przez okno i już wie jak to z tym klimatem jest.
Przeczysz sobie, bo akurat ten ktoś na źródło się powołał. Generalnie wciąż tkwisz w błędzie szufladkowania kogoś ze wzgledu na jakieś wcześniejsze błędy, itp (zakładam, że namierzyłeś jakieś brednie tego jegomościa), które w Twoich oczach skreślają kogoś takiego kompletnie jako chociażby informatora odnośnie jakichś kwestii lub trafnie postrzegającego niektóre zależności w określonych obszarach. Od razu zaatakowałeś odrzucając info bez sprawdzenia źródła.
Cyfryzacja to źle?
Tylko zamordysta będzie wspierał zmuszanie do posiadania jakichś elektronicznych gadżetów, bo jeśli dobrze kojarzę, każdy musiałby mieć smartfona na przykład? Czy może jest mowa o jakichś innych rozwiązaniach?

Cyfryzacja powiadasz. Francuscy zamordyści już łby podnoszą. Jean-Noël Barrot - francuski minister cyfryzacji deklaruje gotowość do zakazania Twittera:

 
Last edited:
Cyfryzacja powiadasz. Francuscy zamordyści już łby podnoszą. Jean-Noël Barrot - francuski minister cyfryzacji deklaruje gotowość do zakazania Twittera:

Teraz im tweeter nie potrzebny jak Musk zwolnili ",niezależnych weryfikatorów treści", bo wiesz wolność słowa.
:roberteyeblinking:
 
Taki strach na zapas? Masz jakieś argumenty które pokażą jakieś wspólne cechy tych obu z Kukizem, które mogą wzbudzać obawy o podobne skurwienie?
Tak. Mentzen i Bosak to obok Korwina jedyni politycy konfy którym kompletnie nie ufam. Bosak jest dobry w PR, ale od kampanii prezydenckiej coś mnie od niego odrzuca. Zaś Mentzen o ile fajnie gada, o tyle coraz częściej mam wrażenie, że ma jakieś dziwne zapędy jakby władza mu już do łba uderzyła. Z całego tego środowiska wolałbym Dziambora jako premiera gdyby Konfederacja wygrała wybory
 
Tak. Mentzen i Bosak to obok Korwina jedyni politycy konfy którym kompletnie nie ufam. Bosak jest dobry w PR, ale od kampanii prezydenckiej coś mnie od niego odrzuca. Zaś Mentzen o ile fajnie gada, o tyle coraz częściej mam wrażenie, że ma jakieś dziwne zapędy jakby władza mu już do łba uderzyła. Z całego tego środowiska wolałbym Dziambora jako premiera gdyby Konfederacja wygrała wybory
Dziambora już tam nie ma
 
Panie Boże/wielki ctuhlu/potworze spaghetti sprawcie by gejafera z winnickim była prawdą. O nic więcej już w życiu nie poproszę
Trzeba z tym uważać, przed nami fala deepfejków, ciężko będzie odróżnić co jest prawdziwe.
 
Panie Boże/wielki ctuhlu/potworze spaghetti sprawcie by gejafera z winnickim była prawdą. O nic więcej już w życiu nie poproszę
Tak się kończy ciągłe oglądanie Netflixa i tego serialu o homogrzybach!! :boystop:

a na poważnie to ja też mam nadzieję, że to okaże się prawdą :antonio:


edit:
będzie film czy nie, Winnicki i tak zawsze będzie zajeżdżał cieplakiem :beczka:
 
Tak się kończy ciągłe oglądanie Netflixa i tego serialu o homogrzybach!! :boystop:

a na poważnie to ja też mam nadzieję, że to okaże się prawdą :antonio:


edit:
będzie film czy nie, Winnicki i tak zawsze będzie zajeżdżał cieplakiem :beczka:
A Krzysiu i Sławek to bardziej męscy niby?:lol:
Trzeba z tym uważać, przed nami fala deepfejków, ciężko będzie odróżnić co jest prawdziwe.
no dlatego nie zakładam zawczasu, że to prawda
 
Tak się kończy ciągłe oglądanie Netflixa i tego serialu o homogrzybach!! :boystop:

a na poważnie to ja też mam nadzieję, że to okaże się prawdą :antonio:


edit:
będzie film czy nie, Winnicki i tak zawsze będzie zajeżdżał cieplakiem :beczka:
Panie Boże/wielki ctuhlu/potworze spaghetti sprawcie by gejafera z winnickim była prawdą. O nic więcej już w życiu nie poproszę
Trzeba z tym uważać, przed nami fala deepfejków, ciężko będzie odróżnić co jest prawdziwe.
To ciekawe jakie cuda ma nagrane żona Zbigniewa Z. pseudonim operacyjny 'zero'.

:korwinlaugh:
 
Czekajcie to Winnicki jest pedałem. Szybciej bym Bosaka obstawiał
Ten kolo napisał, że jest filmik z winnickim
Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten ciotowaty zobaczył jakiegoś deepfejka i uwierzył. Wtedy Winnicki powinien go sądowo jebnąć na grube siano.
W drugą stronę też jestem w stanie uwierzyć i tak jak Andrzej napisał - stąd zawał.
 
Widzę, że nie sprawdziłeś dlaczego jest inba.
To wracamy do argumenty: a autorytety prawne mówią.
MOżna mieć wykształcenie, a nie mieć wiarygodnosci -zwłaszcza jeśli ktoś jest ekspertem telewizyjnym TVNu czy TVP. Jeśli ktoś występuje w tej roli to wie, że musi się ograniczać bo inaczej nie zostanie ponownie zaproszony.
Pamiętam list otwarty pod którym podpisało się duuuuużo rektorów, profesorów, sędziów, że to skandaliczne podnosić odpowiedzialnosć karną za...
... pedofilię.
Zajebisty argument znaleziony w jednej z wypowiedzi: a jak ściągaliście mp3 z internetu to sprawdzaliście ile za to grozi? Zaorałem was

Co tam jeszcze: jacy są jeszcze ludzie mówiący, że nie ma demokracji?
Zbliża się 4 czerwca. Pewnie prezes tęczowej organizacji sędziów zmieni sobie tapete w telefonie: oczywiście po czasie jest bezstronny, demon IQ -gdybym pracował w TVP to ja nie musiałbym manipulować aby jechać po tych ludziach. Wystarczy cytować

1685607219256.png


Rzadko się myle: tak spojrzę na twarz, mimikę, mowe ciała i już wiem, że ktoś jest specyficzny
1685607374301.png


Stowarzyszenie sędziowskie Iustitia najpierw błaga Komisję Europejską o sankcje wobec Polski, a później Krystian Markiewicz, szef tego stowarzyszenia, udziela wywiadu „Gazecie Wyborczej”. I zwróćcie uwagę na ten czas. Na timing. On go udziela teraz, podkreślam: teraz. I cóż pan Markiewicz mówi? Mówi tak: „Aparat represji nie zwalnia”. Rosji? U Putina? Nie misie. U Ziobry! U Kaczyńskiego! Bo Kaczyński jest jak Putin – powiedział red. Mazurek. Następnie zwrócił się bezpośrednio do sędziego Markiewicza.

Panie sędzio, ja rozumiem, że pan już dawno przestał być sędzią, a stał się politykiem. Rozumiem też, że chciałby pan łączyć te dwie rzeczy. Wydaje mi się to jednak troszkę niestosowne, nie mówiąc już o tym, że to chyba nie jest zgodne z prawem. (…) Wie pan co? Tak zupełnie poważnie. Mógłby się pan przynajmniej w język ugryźć. Jeśli pan myśli, że Polska jest krajem dokładnie takim samym jak putinowska Rosja, to pan naprawdę obraża nie Polaków nawet, ale tych Rosjan, którzy dostają łomot od policji i milicji rosyjskiej, bo protestują przeciwko wojnie. Pan sobie wyjdzie na demonstrację przeciwko Kaczyńskiemu i nikt pana nie tłucze, panie sędzio. Nie wiem, jak to panu wytłumaczyć, może niech pan czasami obejrzy coś w telewizji oprócz pogody? – zakpił red. Mazurek. Na podsumowanie stwierdził, że jeśli sam kiedyś trafiłby przed oblicze wymiaru sprawiedliwości, to wolałby, żeby go nie sądził ktoś z Iustitii.

Wolałbym, żeby sądził mnie ktoś, w kogo bezstronność będę wierzył od początku do końca. A tu chyba nie mogę mieć tej pewności. Bardzo mi przykro, ale to nie ja na to wpadłem. To pan, panie sędzio, do tego doprowadził, że nie tylko ja tak myślę – podsumował red. Mazurek.


Oczywiście uprzedzając teksty o uprzedzeniach: w tej organizacji jest poniżej 30% aktywnych sędziów wiec nie jest tak źle.
Tylko powstaje pytanie: czy sędziowie z tej organizacji powinni sądzić polityków?
Dziennikarzy Gazety Wyborczej (ta organizacja wydawała oświadczenia w sprawie konfliktu Michnika z Agorą)?
Tuleya to już kozakiem kompletnym: oczywiście że Polska jest putinowska.
Boże dziennikarze giną, opozycjoniści są otruwani -Budka miał sraczkę i nie zdążył na głosowanie -takie czasy...

Ci ludzie są takimi pożytecznymi idiotami.
WIesz no uważam, że Mariusz Kamiński jest złym człowiekiem. Bardzo złym, ale jednocześnie...
... mam wątpliwości co do IQ sędziego, który go skazał na te 3 lata i nie wiem czy ten proces był sprawiedliwy.

1685607886780.png
 
Ten kolo napisał, że jest filmik z winnickim
Wcale bym się nie zdziwił gdyby ten ciotowaty zobaczył jakiegoś deepfejka i uwierzył. Wtedy Winnicki powinien go sądowo jebnąć na grube siano.
W drugą stronę też jestem w stanie uwierzyć i tak jak Andrzej napisał - stąd zawał.
Kurwa, jak widzę tego typa to do głowy przychodzi mi jedno słowo: "przemocowy" :awesome: :suchykarol:
 
Back
Top