Polityka

Trzeba z tym uważać, przed nami fala deepfejków, ciężko będzie odróżnić co jest prawdziwe.
Bedzie masa tego.
Jeszcze przed wyborami. Przecież ci dziennikarze nawet nie sprawdzają artykułów, które cytują. Przeczytają nagłówki i wyciagają wnioski.
Obstawiam, że Wielowiejska, Ziemkiewicz, Lis i Warzecha mogą zacząć udostępniać trol akcje z deepfejkami :korwinlaugh:

Ale akurat afery obyczajowe wśród konserwatystów. Hm.
To jest naprawdę taka nowość? Konfederacja to nie jest moja bajka, ale to jest już taka stara reguła, że na lewicy są wieksi konserwatyści niż na prawicy pobożnej: jedna żona, jedna partia, jedna kochanka i oczywiście chrzest i ślub koscielny musi być :roberteyeblinking:
Od Republikanów w USA do pobożnych posłów PiSu.
Plus dla równowagi: lewicowi posłowie, dziennikarze nie przestrzegający praw pracowniczych, mobing, ba nawet rasizm :tellmemore:
 
To wracamy do argumenty: a autorytety prawne mówią.
MOżna mieć wykształcenie, a nie mieć wiarygodnosci -zwłaszcza jeśli ktoś jest ekspertem telewizyjnym TVNu czy TVP. Jeśli ktoś występuje w tej roli to wie, że musi się ograniczać bo inaczej nie zostanie ponownie zaproszony.
Pamiętam list otwarty pod którym podpisało się duuuuużo rektorów, profesorów, sędziów, że to skandaliczne podnosić odpowiedzialnosć karną za...
... pedofilię.
Zajebisty argument znaleziony w jednej z wypowiedzi: a jak ściągaliście mp3 z internetu to sprawdzaliście ile za to grozi? Zaorałem was

Co tam jeszcze: jacy są jeszcze ludzie mówiący, że nie ma demokracji?
Zbliża się 4 czerwca. Pewnie prezes tęczowej organizacji sędziów zmieni sobie tapete w telefonie: oczywiście po czasie jest bezstronny, demon IQ -gdybym pracował w TVP to ja nie musiałbym manipulować aby jechać po tych ludziach. Wystarczy cytować

View attachment 67743

Rzadko się myle: tak spojrzę na twarz, mimikę, mowe ciała i już wiem, że ktoś jest specyficzny
View attachment 67745

Stowarzyszenie sędziowskie Iustitia najpierw błaga Komisję Europejską o sankcje wobec Polski, a później Krystian Markiewicz, szef tego stowarzyszenia, udziela wywiadu „Gazecie Wyborczej”. I zwróćcie uwagę na ten czas. Na timing. On go udziela teraz, podkreślam: teraz. I cóż pan Markiewicz mówi? Mówi tak: „Aparat represji nie zwalnia”. Rosji? U Putina? Nie misie. U Ziobry! U Kaczyńskiego! Bo Kaczyński jest jak Putin – powiedział red. Mazurek. Następnie zwrócił się bezpośrednio do sędziego Markiewicza.

Panie sędzio, ja rozumiem, że pan już dawno przestał być sędzią, a stał się politykiem. Rozumiem też, że chciałby pan łączyć te dwie rzeczy. Wydaje mi się to jednak troszkę niestosowne, nie mówiąc już o tym, że to chyba nie jest zgodne z prawem. (…) Wie pan co? Tak zupełnie poważnie. Mógłby się pan przynajmniej w język ugryźć. Jeśli pan myśli, że Polska jest krajem dokładnie takim samym jak putinowska Rosja, to pan naprawdę obraża nie Polaków nawet, ale tych Rosjan, którzy dostają łomot od policji i milicji rosyjskiej, bo protestują przeciwko wojnie. Pan sobie wyjdzie na demonstrację przeciwko Kaczyńskiemu i nikt pana nie tłucze, panie sędzio. Nie wiem, jak to panu wytłumaczyć, może niech pan czasami obejrzy coś w telewizji oprócz pogody? – zakpił red. Mazurek. Na podsumowanie stwierdził, że jeśli sam kiedyś trafiłby przed oblicze wymiaru sprawiedliwości, to wolałby, żeby go nie sądził ktoś z Iustitii.

Wolałbym, żeby sądził mnie ktoś, w kogo bezstronność będę wierzył od początku do końca. A tu chyba nie mogę mieć tej pewności. Bardzo mi przykro, ale to nie ja na to wpadłem. To pan, panie sędzio, do tego doprowadził, że nie tylko ja tak myślę – podsumował red. Mazurek.


Oczywiście uprzedzając teksty o uprzedzeniach: w tej organizacji jest poniżej 30% aktywnych sędziów wiec nie jest tak źle.
Tylko powstaje pytanie: czy sędziowie z tej organizacji powinni sądzić polityków?
Dziennikarzy Gazety Wyborczej (ta organizacja wydawała oświadczenia w sprawie konfliktu Michnika z Agorą)?
Tuleya to już kozakiem kompletnym: oczywiście że Polska jest putinowska.
Boże dziennikarze giną, opozycjoniści są otruwani -Budka miał sraczkę i nie zdążył na głosowanie -takie czasy...

Ci ludzie są takimi pożytecznymi idiotami.
WIesz no uważam, że Mariusz Kamiński jest złym człowiekiem. Bardzo złym, ale jednocześnie...
... mam wątpliwości co do IQ sędziego, który go skazał na te 3 lata i nie wiem czy ten proces był sprawiedliwy.

View attachment 67748

Ty wciąż swoje. Moim zdaniem jest problem z tą komisją, a Ty by udowodnić że go nie ma, odpalasz plemienne instynkty - nasi wrogowie mówią że jest problem, a patrz tutaj jakie to oszołomy.

Chcesz poważnie i merytorycznie porozmawiać o tej komisji czy będziemy robić dyskusję na poziomie konferencji fame mma (co też ma swój urok)?
 
#AI


#DE


XD




Wut?


:(


#USA
O DeSantisie




Hmmm #ESG




XD


#CV19










#PL


Co to się stanęło? Pytanie tylko: ile? Inna sprawa ze pewnie 99% prac inzynierskich/magisterskich, a pewnie i doktorskich ma takie "(nie)oznaczone" przypisami cytaty.


Tylko autostrady? Zresztą, i tak wszystko jest płatne, pytanie tylko o dobrowolność (a za tym idzie: ile).




XD








#UA #BY #RU


















#CN








#Other




Wtf






ZERO!




Oho, przez 270 lat tylko 12% co2?






#LGBTQIA+
 
Ty wciąż swoje. Moim zdaniem jest problem z tą komisją, a Ty by udowodnić że go nie ma, odpalasz plemienne instynkty - nasi wrogowie mówią że jest problem, a patrz tutaj jakie to oszołomy.

Chcesz poważnie i merytorycznie porozmawiać o tej komisji czy będziemy robić dyskusję na poziomie konferencji fame mma (co też ma swój urok)?
lubie kpić i będę kpił zwłaszcza, że nie żal mi osób ze środowiska politycznego bez większych wyjatków :korwinlaugh:

Po kolei aby być zrozumiałym przez większość elektoratów: zdanie ekspertów TVNowskich obchodzi mnie tyle/traktuje poważnie co wypowiedzi Leszka Sykulskiego o Ukrainie, Jacka Wilka o Rosji, a Senyszyn (profes. ekonomii kiedyś wykładającej marksizm) o Żołnierzach Wyklętych.
Sorry: nie mogę poważnie traktować ludzi uważających, że zwiekszanie kara za pedofilie to powrót do średniowiecza, dożywocie z możliwością zwolnienia po 40 latach za kare zbyt okrutną, a Kaczyński=Putin, Polska=putinowska ROsja...

Masz jakąś opinie człowieka zrównoważonego psychicznie i nie śmierdzącego na kilometr politycznym/fanatyczno ideologicznym zaangażowaniem?

Oczywiście obawiam się jakieś nagonki, polowania na czarownice w szukaniu powiązań z Rosją coś ala sytuacja w USA po II wojnie światowej z tą komisja badającą wpływy sowieckie i poszykiwania winnych afer szpiegowskich. Trochę ludzi chińskiego i wschodnioeuropejskiego pochodzenia opuściło wtedy USA, nie zawsze słusznie...
 
lubie kpić i będę kpił zwłaszcza, że nie żal mi osób ze środowiska politycznego bez większych wyjatków :korwinlaugh:

Po kolei aby być zrozumiałym przez większość elektoratów: zdanie ekspertów TVNowskich obchodzi mnie tyle/traktuje poważnie co wypowiedzi Leszka Sykulskiego o Ukrainie, Jacka Wilka o Rosji, a Senyszyn (profes. ekonomii kiedyś wykładającej marksizm) o Żołnierzach Wyklętych.
Sorry: nie mogę poważnie traktować ludzi uważających, że zwiekszanie kara za pedofilie to powrót do średniowiecza, dożywocie z możliwością zwolnienia po 40 latach za kare zbyt okrutną, a Kaczyński=Putin, Polska=putinowska ROsja...

Masz jakąś opinie człowieka zrównoważonego psychicznie i nie śmierdzącego na kilometr politycznym/fanatyczno ideologicznym zaangażowaniem?

Oczywiście obawiam się jakieś nagonki, polowania na czarownice w szukaniu powiązań z Rosją coś ala sytuacja w USA po II wojnie światowej z tą komisja badającą wpływy sowieckie i poszykiwania winnych afer szpiegowskich. Trochę ludzi chińskiego i wschodnioeuropejskiego pochodzenia opuściło wtedy USA, nie zawsze słusznie...

Ja na miejscu Tuska jakbym był czysty bym powiedział: A zapraszam sprawdzajcie! Nic nie znajdziecie... (trochę jak z dopingiem w sporcie)

1685618186971.png
 
lubie kpić i będę kpił zwłaszcza, że nie żal mi osób ze środowiska politycznego bez większych wyjatków

Myślę, że każdy kto Cię obserwuje tutaj to zauważył.


Po kolei aby być zrozumiałym przez większość elektoratów: zdanie ekspertów TVNowskich obchodzi mnie tyle/traktuje poważnie co wypowiedzi Leszka Sykulskiego o Ukrainie, Jacka Wilka o Rosji, a Senyszyn (profes. ekonomii kiedyś wykładającej marksizm) o Żołnierzach Wyklętych.
Sorry: nie mogę poważnie traktować ludzi uważających, że zwiekszanie kara za pedofilie to powrót do średniowiecza, dożywocie z możliwością zwolnienia po 40 latach za kare zbyt okrutną, a Kaczyński=Putin, Polska=putinowska ROsja...

Nikt Ci nie mówi, że powinieneś traktować zdanie tych ludzi poważnie.

Masz jakąś opinie człowieka zrównoważonego psychicznie i nie śmierdzącego na kilometr politycznym/fanatyczno ideologicznym zaangażowaniem?

Moja opinia Cię interesuje czy musimy szukać eksperta, którego wspólnie będziemy mogli zaakceptować?


Oczywiście obawiam się jakieś nagonki, polowania na czarownice w szukaniu powiązań z Rosją coś ala sytuacja w USA po II wojnie światowej z tą komisja badającą wpływy sowieckie i poszykiwania winnych afer szpiegowskich. Trochę ludzi chińskiego i wschodnioeuropejskiego pochodzenia opuściło wtedy USA, nie zawsze słusznie...

Moje wątpliwości:

1. Wpływy obcych państw istnieją. I teraz moją obawą jest to, że poszukiwanie tych wpływów nie będzie traktowane poważnie, bo jest to broń na przeciwników politycznych. Teraz wszyscy będą się obrażać od ruskich agentów, co jest na korzyść prawdziwych agentów i zdrajców, którzy mogą się wmieszać w tłum. Każdy przyszły, prawdziwy zarzut tej natury będzie teraz odbierany jako element gry politycznej.

2. Komisja Joseph McCarthego była super szkodliwa i w praktyce antyamerykańska, niezależnie od intencji McCarthego.

3. Prokuratura przez te 8 lat rządów miała instrumenty by podjąć działania. Nie zrobiono tego. Czekano do wyborów.

Art 129kk przecież obowiązywał i wciąż obowiązuje:

"Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej,

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10."

4. To nie jest sejmowa komisja śledcza. Gdyby to była sejmowa komisja śledcza, to byłaby inna rozmowa. Tymczasem mamy specjalny trybunał, który jest jednocześnie prokuraturą i sądem.

5. Dlaczego okres zaczyna się od momentu gdy PiS oddaje władzę a nie od 89 roku? Dlaczego tylko wpływy rosyjskie, a nie również białoruskie?


Mam również wątpliwości natury bardziej prawnej i praktycznej co do mechanizmów samej komisji, ale nie wiem czy to również Cię interesuje, a trochę tego jest.
 
Ja na miejscu Tuska jakbym był czysty bym powiedział: A zapraszam sprawdzajcie! Nic nie znajdziecie... (trochę jak z dopingiem w sporcie)

Zrobił to podczas Komisji Amber Gold. Tylko że wtedy ta komisja nie mogła go skazać za czyn który nie jest przestępstwem.
 
I cyk kolejna darmowa reklama.

Tyle czekałem na to upokorzenie faszystów z Konfederacji i się nie doczekałem!
:childcry:
mogę powtórzyć tylko to co pisałem tu z rok temu o tym 'barcie', że jemu się porządny wpierdol należy.
No nic, czekamy dalej, może Korwin w końcu kogoś zgwałci :fjedzia:

 
Last edited:
Ten przepis o tym, że w trakcie zbrojnej napaści na terytorium RP, można konfiskować majątek gdy jest domniemanie że jest powiązany z wrogiem?
Brawo. Słowo klucz "domniemanie".
Ale załóżmy abstrakcyjnie że jesteś fanem broni i kupujesz coś z ruskiego vpna albo chociaż z ich rynku i pani Grażynka blokuje Ci konta bez możliwości odwołania! Bez sprawy, bez wniosków po prostu zostajesz z ręką w nocniku, bo ktoś DOMNIEMYWAŁ.

I potem będziesz mógł płakać, że pis ma krew na rękach. Rozumiesz w końcu Sherlocku?
 
Brawo. Słowo klucz "domniemanie".
Ale załóżmy abstrakcyjnie że jesteś fanem broni i kupujesz coś z ruskiego vpna albo chociaż z ich rynku i pani Grażynka blokuje Ci konta bez możliwości odwołania! Bez sprawy, bez wniosków po prostu zostajesz z ręką w nocniku, bo ktoś DOMNIEMYWAŁ.

I potem będziesz mógł płakać, że pis ma krew na rękach. Rozumiesz w końcu Sherlocku?

Piszesz tak jakbym lobbował za taką formą przepisu
 
Back
Top