Polityka

Według analizy przeprowadzonej przez think tank Cato Institute, legalizacja marihuany w USA mogłaby zmniejszyć koszty związane z aresztowaniami i więzieniami o ponad 7,7 miliarda dolarów rocznie.
są zyski i straty i to nie jest takie proste, że będzie mnóstwo zysków. Legalizacja też zwiększa popularność narkotyków, zwłaszcza jeśli jest robiona w amerykańskim czy w holenderskim stylu z kłamliwymi chwytami marketingowymi. Też zwiększenie liczby wypadków drogowych po wpływem...



BTW mój ulubiony ekspert TVNu Marcin Matczak: jakby to polecieć JKM zawsze się trochę gwałciło -ten sam człowiek, który krzyczał, że Duda nie powinnien sobie wydłużyć kadencji przed wyborami prezydenckimi :roberteyeblinking:
No jasne, że za kasę można łamać konstytucję. Ba nawet za stołek można łamać :aletoniedomnietak:

Ale tekst, że Owsiak jednoczy: oczywiście, że tak -w chajzerowaniu. Chciałbym zobaczyć minę wyborczej po aukcjach: ulubione fajki Adolfa Hitlera, gra scrable z człowiekiem mówiącym "Adam Michnik jest mordercą" :korwinlaugh:
Zresztą Doda już dawno wyjaśniła kregosłup Owsiaka





Mnie dziwi, że jeszcze nikt w debacie nie zaczął go prowokać tekstami jak to być wykładowcą dla kierunku studiów, który mega jest rozpisany pod wykładowców a nie pod studentów :antonio:

s
Wielki polski patriota Polsce. I tak już od najmłodszych lat.

View attachment 57433
to trochę jak w Stuhrów młodego i starego. No kuźwa no ja nie chce być Polakiem, oj ja sie wstydzę, nawet za granicą to tylko nie po polsku, ale kurczę siedzę w Polsce bo zagranicą zostanie mi tylko zmywak :roberteyeblinking:

Chociaż Stuhr z tym nie mówieniem po polsku zagranicą rozpierdolił kompletnie system. Jeszcze to mówi dobry aktor. Boże to naprawdę trzeba zajebiście opanować jezyk obcy aby ktoś nie rozpoznał skąd sie pochodzi.
Ba: mieszkańców Teksasu i Nowego Jorku można rozpoznać po tym jak mówią, nie mówiąc już od angielskiego afrykańskiego czy tego jak mówią Australijczycy :korwinlaugh:
Boże żeby takie bzdury mówił aktor
 
Last edited:
są zyski i straty i to nie jest takie proste, że będzie mnóstwo zysków. Legalizacja też zwiększa popularność narkotyków, zwłaszcza jeśli jest robiona w amerykańskim czy w holenderskim stylu z kłamliwymi chwytami marketingowymi. Też zwiększenie liczby wypadków drogowych po wpływem...

To jest niewielki wzrost spożycia. Mnie nie dziwi, bo gdyby była trawa tak dostępna jak alkohol to bym sobie czasami zajaral.

Zgodnie z badaniami opublikowanymi w "JAMA Internal Medicine" legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych była związana ze wzrostem spożycia marihuany u osób dorosłych, ale to były bardzo małe wzrosty tak procentowo.

Natomiast co do wypadków samochodowych, to tutaj są źródła które wskazują tak, a są które wskazują brak wpływu, więc nie wiem.
 
Żadnego braku logiki nie wykazałeś, a pokazujesz tylko jak Cie dupa mocno piecze, bo konfederacji poparcie rośnie

Przecież to Mentzen mówił, że jak się zacznie walić propagandę taka bez sensu, radykalną, ostro przeginając pałę i budząc nawet obrzydzenie, to poparcie wzrasta.
 
Żadnego braku logiki nie wykazałeś, a pokazujesz tylko jak Cie dupa mocno piecze, bo konfederacji poparcie rośnie
Narazie Konfederacja mnoży się przez podział jak to polskie partie mają w zwyczaju :roberteyeblinking:
Szybko gra o tron, jeszcze nie ma sondąży, że mają realna szansę na koalicje po wyborach i już kłótnie oraz prawybory z których ładnie naśmiewał się Sośnierz, że jego asystentka była w stanie pare razy zagłosować...


To jest niewielki wzrost spożycia. Mnie nie dziwi, bo gdyby była trawa tak dostępna jak alkohol to bym sobie czasami zajaral.

Zgodnie z badaniami opublikowanymi w "JAMA Internal Medicine" legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych była związana ze wzrostem spożycia marihuany u osób dorosłych, ale to były bardzo małe wzrosty tak procentowo.

Natomiast co do wypadków samochodowych, to tutaj są źródła które wskazują tak, a są które wskazują brak wpływu, więc nie wiem.

obejrzyj to co wysłałem, jeszcze więcej jest wad.
Sama legalizacja jest koniecznością też...
... przez polskich sędziów i prokuratorów :roberteyeblinking: ale na pewno powinna iść za tym edukacja a nie styl holenderski i amerykański. Terapeuci uzależnień mówią, że to wcale nie jest tak, że łatwo wyjść z uzależnienia od zielska a demotywacja jest ogromna. Nawet niektórzy wychodzą dłużej niż z twartdych narkotyków...

Plus ogromna branża lobystów zakłamuje rzeczywistość...
Na pewno po legalizacji nie powinno być reklam w stylu Palikota
 
Last edited:
to końcówka o tym w co inwestować i jak zaraz zaczną się pojawiać kolejni oszukani na piramidach finansowych oraz sens giełdy
:antonio:
 
Ja w szoku :wow:

Teraz obok demagoga, AI będzie tym jedynym źródłem niedezinformacji :antonio:

Mam przeczucie, że w dziale Polityka dużo będziemy czytać jedynych prawdziwych informacji od AI :beczka:
Będę miał urlop niedługo chyba zbiorę artykuły, które wrzucał @klocuniek w temacie C19 i tym kurwom z demagoga podeślę.

W końcu to eksperci szerokiej wody chyba nie mogli za łapówki robić ludzi w chuja? Co nie @Karateka@ ?
 
Mentzen już się nie pierdoli w tańcu. Wycina wypowiedzi tak żeby pasowały do narracji. On wie, że kłamie i manipuluje, ale ma to w dupie, bo ma odbiorcę za frajera, na którym trzeba zbić kapitał polityczny.

 
Mentzen już się nie pierdoli w tańcu. Wycina wypowiedzi tak żeby pasowały do narracji. On wie, że kłamie i manipuluje, ale ma to w dupie, bo ma odbiorcę za frajera, na którym trzeba zbić kapitał polityczny.


ona się nie przejęzyczyłą. Ona nie rozumie różnicy. Nawet chyba u Lubeckiej tłumaczyła się z tej wpadki, że ona zbytnio nie zna się na samochodach -pudło:roberteyeblinking:
A wnioski z wypowiedzi Mentzena była takie, że przecież Zandbergowi smutno, że pracownicy są zwalniani z firm motoryzacyjnych i jednocześnie...
... jest za samymi elektrykami na rynku od 2035 roku :brainoverload:
Oj jeśli chcesz szukać wpadek to se odsłuchaj ostatni stream Mentzena ale nie będę podpowiadał, gdzie są :korwinlaugh:


 
ona się nie przejęzyczyłą. Ona nie rozumie różnicy. Nawet chyba u Lubeckiej tłumaczyła się z tej wpadki, że ona zbytnio nie zna się na samochodach -pudło

To nie jest pudło. W tym programie się poprawiła.

I kurwa nie jest trudno znaleźć rzeczywistą wypowiedź lewaka, gdzie lewak nie poprawia się kilka sekund później.
 
To nie jest pudło. W tym programie się poprawiła.
a później u Lubeckiej powiedziała, że ta wypowiedź wynikała z tego, że zbytnio nie zna się na samochodach i żeby o elektromobilność pytać innych polityków lewicy ponieważ ona "specjalizuje" sie w polityce społecznej i antydyskrimnacyjnej :roberteyeblinking:
 
I co z tego?
na jej miejscu udzieliłbyś takiej odpowiedzi czy powiedziałbyś: elo no po prostu się przejęzyczyłem. Każdemu się zdarza od Tuska do Kaczyńskiego. Słuchaczom też?

Jak lubisz hejtwatching to ciekawsze haki na Mentzena znajdziesz na jego live. Ciekawsza rozrywka :korwinlaugh:
 
na jej miejscu udzieliłbyś takiej odpowiedzi czy powiedziałbyś: elo no po prostu się przejęzyczyłem. Każdemu się zdarza od Tuska do Kaczyńskiego. Słuchaczom też?

Jak lubisz hejtwatching to ciekawsze haki na Mentzena znajdziesz na jego live. Ciekawsza rozrywka :korwinlaugh:

Na Mentzena można znaleźć mnóstwo. Natomiast to że u Lubeckiej mówiła, że się nie zna na autach,w żaden sposób nie usprawiedliwia wycinania w stylu TVP.
 
Mentzen już się nie pierdoli w tańcu. Wycina wypowiedzi tak żeby pasowały do narracji. On wie, że kłamie i manipuluje, ale ma to w dupie, bo ma odbiorcę za frajera, na którym trzeba zbić kapitał polityczny.


cieszy mnie, że w końcu okresliłes się jako lewica, ileż to trzeba było czekać na to oświadczenie
:gabi_much_love:
 
Brak argumentów to kowid i maski
No bo takich baranów jak Ty i inni którzy to popierali trzeba jebac bez kozery. Wystarczy usiąść pomyśleć co i jak się działo i poczytać badania. Wybacz taka jest rzeczywistość, której nie wyprzesz.

Ale to jest bardzo proste co robi Mentzen.
Menzten wchodzi na tik toka robić zasięgi, które mu mogą dać przyszłych wyborców i robi to dobrze. Pis ma tvp, po ma TVN. On uderza w młodych, którzy widzą co się dzieje. Bardzo łatwo można obecnie znaleźć i pokazać wiele kretynizmów od lewicy do prawicy. Lewaki, średniaki i prawaki są tak głupie w swoich tezach, że nie trzeba się starać, żeby ich cisnąć oni robią to sami. Wystarczy to pokazać odpowiedniej grupie docelowej.

Po trupach do celu, agresywny marketing.
Nawet niech będzie manipulował byle lewaki, ani Po/ko/cwelownia nie doszli do koryta.
 
Back
Top