Polityka

jestem leworęczny, ale trochę prawą na klawiaturze umiem.
lepiej posługuję się prawą nogą niż lewą.
hetero.

nadaję się do leczenia, czy od razu do utylizacji?
:sad:
 
jestem leworęczny, ale trochę prawą na klawiaturze umiem.
lepiej posługuję się prawą nogą niż lewą.
hetero.

nadaję się do leczenia, czy od razu do utylizacji?
:sad:

Jak nie twierdzisz, że leworęczność jest normalna i nie chodzisz na spędy leworęcznych to możesz żyć
 
Jak nie twierdzisz, że leworęczność jest normalna i nie chodzisz na spędy leworęcznych to możesz żyć
hmmmmmm....

leworęczność jest normalna.

co do spędów- jedynie jakie kojarzę, to te w podstawówce w stołówce szkolnej.
zwykle siadaliśmy razem dla wygody.
nikt nie przeszkadzał sobie w czasie jedzenia.

13 sierpnia życzeń nie wysyłam, ani nie odbieram.
:lol:
 
Co jest dowodem na biologiczne podstawy homoseksualizmu. Tacy się urodzili, pozwólmy im normalnie żyć. Tak jak nie ma sensu zabraniać leworęcznym pisać lewą ręką, tak samo nie ma sensu zabraniać tworzyć formalne związki parom homoseksualnym.
Formalne związki? Nie, pozwólmy im się normalnie gzić w swoim sosie, bez propagowania tego.
 
Małżeństwo to instytucja stworzona dla podtrzymania gatunku w ramach społecznych. Pedałów to nie doryczy. Niech sobie przekazują majątki, chuja z dupy do mordy, ale niech się odpierdolą od instytucji małżeństwa.

Bezpłodnych pozbawić prawa do małżeństwa.
 
W którym momencie orzeczesz, że polegli?

- najpierw należy zrobić test na płodność. Bezpłodnym małżeństwo nie jest potrzebne, tak jak gejom
- gdy po 3 miesiącach płodni nie będą mieli dziecka w drodze to należy rozwiązać małżeństwo

Tak to by wyglądało gdyby ktokolwiek decyzyjny wierzył, że małżeństwo to instytucja stworzona dla podtrzymania gatunku
 
- najpierw należy zrobić test na płodność. Bezpłodnym małżeństwo nie jest potrzebne, tak jak gejom
- gdy po 3 miesiącach płodni nie będą mieli dziecka w drodze to należy rozwiązać małżeństwo

Tak to by wyglądało gdyby ktokolwiek decyzyjny wierzył, że małżeństwo to instytucja stworzona dla podtrzymania gatunku
Tylko według kogoś kto twierdzi, że propagowanie gejozy jest super
 
  • Like
Reactions: osk
Wg kanału ,,Zbita filiżanka" Jaruzelska i generał mogą być nową silą polityczną. Ciekawe. Zasięgi mają ogromne, ale czy na tyle by mieć 5 procent to szczerze wątpię. Korwin ile pchał się do koryta a fanbase był 100 razy potężniejszy.
 
Wg kanału ,,Zbita filiżanka" Jaruzelska i generał mogą być nową silą polityczną. Ciekawe. Zasięgi mają ogromne, ale czy na tyle by mieć 5 procent to szczerze wątpię. Korwin ile pchał się do koryta a fanbase był 100 razy potężniejszy.

Korwin stawał na głowie by nie przekroczyć progu
 
Według kogoś kto brałby swoje słowa na poważnie, a nie robił fikołki których nie da się obronić w dyskusji z kimś o IQ wyższym niż IQ Roli.
Odważne słowa jak na kogoś kto ma się za inteligencję, a nie ma argumentów i ślepo wierzy ekspertom :beczka:
 
To są Twoje stwierdzenia, więc to Ty powinieneś je udowodnić, a nie ja.
dlaczego trans są chorzy? No to oczywiste oni przeczą prawom natury
Człowieka który słyszy głosy w głowie uznaje się za chorego psychicznie, ale już nie typa który myśli że jest kobietą?

Co do homo, to zoofilie uznaje za zaburzenie ale już lubienie chłopców będąc chłopcem nie?
 
To są Twoje stwierdzenia, więc to Ty powinieneś je udowodnić, a nie ja.

A rozmawialiśmy o małżeństwach homo, a nie o zaimkach.

Akurat transplciowosc, czyli zaburzenie tożsamości płciowej to oczywista choroba. Jeżeli ktoś ma ciało mężczyzny a umysł kobiety to się leczy: psychiatrycznie bądź operacyjnie i hormonalnie. Oni tego choroba nie nazywają ale zachęcają do leczenie. Przecież każdy trans aktywista promuje kurację hormonalna lub operacje. Więc jeżeli lecza, to chorobę.


Homoseksualizm choroba nie jest gdyż medycznie, naukowo działa tak samo jak heteroseksualizm. Owszem, ktoś powie, że pedofilia też tak samo działa, no ale tu już wchodzimy w kwestie oczywistej szkodliwości, jak choroba alkoholowa itp.
Tak więc dla mnie homoseksualizm oczywiście ma podstawy by być nazwanym wybrykiem natury, ale nie może być nazwany choroba.
 
Back
Top