Polityka

Przez setki lat uznawali za wynaturzenie albo chorobę, zakazywali, zamykali za to lub zabijali- a nie zniknęło. Widać doszli do wniosku, że leczenie nie jest możliwe w miażdżącej większości przypadków, ani zakazy. Nawet jak znaleźć wy by kastrowani w UK gejow- to nie będzie to miało wpływu na kolejnych gejów którzy się urodza. Raka też nie zlikwidujesz zakazując go.
no ta tylko leczenie kilkaset la temu to było upuszczanie krwi i inne bajadurki
Poza tym no dobrze nie będą, ja toleruje chorych
Ale te LGBT to jebać i sie nie bać
 
I konserwy nie znikną, bo oni moga się rozmnażać w większości

Czym się różni możność rozmnażania Cejrowskiego czy Pawłowicz z możnością rozmnażania Śmiszka czy Biedronia? Mogliby zrobić dziecko z kimś płci przeciwnej, ale wybrali nie robienie tego.
 
Czym się różni możność rozmnażania Cejrowskiego czy Pawłowicz z możnością rozmnażania Śmiszka czy Biedronia? Mogliby zrobić dziecko z kimś płci przeciwnej, ale wybrali nie robienie tego.
w przypadku tego idioty biedronia to mu seksualnosć nie pozwala(może ją pobije jak mamę)
Ty tracisz mój punkt, tu chodzi o to że przez ich choróbsko nie mogą z phunktu biologii rozmnażać się

No i to widać ze to choroba skoro znaczna część populacji to hetero
 
w przypadku tego idioty biedronia to mu seksualnosć nie pozwala(może ją pobije jak mamę)
Ty tracisz mój punkt, tu chodzi o to że przez ich choróbsko nie mogą z phunktu biologii rozmnażać się

No i to widać ze to choroba skoro znaczna część populacji to hetero
Jeżeli znaczna część populacji jest praworęczna to leworęcznych trzeba leczyć? :mamed:
 
Jeżeli znaczna część populacji jest praworęczna to leworęcznych trzeba leczyć? :mamed:


Tak, bo zagrażają bardziej spoleczenstwu niż homo.
Urządzenia są przystosowane do praworęcznych, dlatego leworęczni częściej są ofiarami i sprawcami wypadków. Żyją więc krócej.
Zagrażają innym. Trzeba ich więc leczyć. Nie uznawać leworęczności za coś normalnego, wmawiać dziecku, że może być leworęcznym i prowadzić obrzydliwe życie bycia innym. Ok, dajmy im żyć ale piętnujemy, nie każmy uważać ich za normalnych.
 
Z punkty biologii akurat mogą, w odróżnieniu do Pawłowicz, która z punktu biologii ze względu na wiek rzeczywiście nie może
pawłowicz ma 70 lat, to oczywiste że nie może
Znów argumentacja świetna

Ale tak wprowadźmy te tęczowe piątki i w ogóle wyjebmy na księżyc każdego białego hetero mężczyznę
 
pawłowicz ma 70 lat, to oczywiste że nie może
Znów argumentacja świetna

To nie ja powoływałem się na żenująco słaby argument rozmnażania i przydatności biologicznej. Cieszę się że pomogłem Ci zrozumieć ułomność takiej argumentacji.

Ale tak wprowadźmy te tęczowe piątki i w ogóle wyjebmy na księżyc każdego białego hetero mężczyznę

Chochoł.
 
Jeżeli znaczna część populacji jest praworęczna to leworęcznych trzeba leczyć? :mamed:
Jakoś nikt nie ma wątpliwości, że deltonista nie może być kierowcą szkolnego autobusu. Za to część społeczeństwa myśli, że można mieć dwie taty.
Przekazanie leworęczności w genach nie jest zagrożeniem dla gatunku.
 
To nie ja powoływałem się na żenująco słaby argument rozmnażania i przydatności biologicznej. Cieszę się że pomogłem Ci zrozumieć ułomność takiej argumentacji.



Chochoł.
jak mam ci przypomnieć jakie ty argumenty kiedyś tu smarowałeś to byś sie nie odzywał w żadnym temacie

To są chorzy ludzie i czekam aż to skorumpowane i zjebane WHO to przyzna

W ogóle jestem ciekawy twojej opinii na temat tych piątków(bez złośliwości, z ciekawości)
Jeżeli znaczna część populacji jest praworęczna to leworęcznych trzeba leczyć? :mamed:
Co do tego to chyba jakoś musiało się wykształcić, choć tego nie wiem bo nie kończyłem medycyny czy cuś takiego
 
A czy przekazywanie "homoseksualności" jest zagrożeniem dla gatunku? Od tysięcy lat przekazuje się "gen" homoseksualności i jest nas coraz więcej.

No i w końcu homo to jest genetyka, więc nie można krytykować ludzi, za to że są homo, czy nabywa się z środowiskiem?
 
A czy przekazywanie "homoseksualności" jest zagrożeniem dla gatunku? Od tysięcy lat przekazuje się "gen" homoseksualności i jest nas coraz więcej.

No i w końcu homo to jest genetyka, więc nie można krytykować ludzi, za to że są homo, czy nabywa się z środowiskiem?
większość krytykuje homo przez tą ich ideologię
Podobnie jest z katolikami w Polsce przez kościół
 
Jakoś nikt nie ma wątpliwości, że deltonista nie może być kierowcą szkolnego autobusu. Za to część społeczeństwa myśli, że można mieć dwie taty.
Przekazanie leworęczności w genach nie jest zagrożeniem dla gatunku.

To leczyć leworęcznych bo nienormalni czy nie? Proszę tutaj nie kręcić
 
jak mam ci przypomnieć jakie ty argumenty kiedyś tu smarowałeś to byś sie nie odzywał w żadnym temacie

Przypomnij używając oryginalnych cytatów

To są chorzy ludzie i czekam aż to skorumpowane i zjebane WHO to przyzna

Chorzy bo? Jakis dowód?

W ogóle jestem ciekawy twojej opinii na temat tych piątków(bez złośliwości, z ciekawości)

Tęczowe piątki są bez sensu moim zdaniem
 
Czyli rozdzielające dwie rzeczy: nie macie nic do osób homo, LGBT ale macie do aktywistów, ideologów. Tak jak ja nic nie mam do prawicowców czy katolików, ale do Ordo Iuris już tak czy innych ideologów.
Prawie zrozumiałeś. Jak można tolerować ludzi homoseksualnych i to nie jest genetycznie przenoszone, proszę Cię nie szalej tak nie można tolerować lbgt, promocji "gender fluid", tęczowych piątków w szkołach i przedszkolach i innych ich pojebanych z dupy wziętych problemów.

Jak ktoś ma problem z zaimkami to jest chory psychicznie, a nie zdeterminowany genami. Taką osobopostac to do kopalni niech pozapierdala i się okaże czy facet czy pizda. Nie ma nic pomiędzy. Amen.
 
Czyli rozdzielające dwie rzeczy: nie macie nic do osób homo, LGBT ale macie do aktywistów, ideologów. Tak jak ja nic nie mam do prawicowców czy katolików, ale do Ordo Iuris już tak czy innych ideologów.
no powiedzmy

Co do jeszcze tematu, to posługując się wiedzą jaką posiadam to może bycie homo i spółka(mówię o tych seksualnościach bo nikt mnie nie przekona że myślenie że jest sie babą jak się jest chłopem to coś normalnego czy jak @Siwy25_1 wspomniał problem z zaimkami) to może to jest zaburzenie preferencji seksualnych, podobnie jak np zoofilia
Przypomnij używając oryginalnych cytatów



Chorzy bo? Jakis dowód?



Tęczowe piątki są bez sensu moim zdaniem
co do seksualności to już wyjaśniłem odnosząc się do Haliego
No ale przyznasz że przebieranie sie za babę będąc chłopem czy te zaimki to jakiś problem w głowie

@Miskatonic miał chyba jedną wypowiedź na temat że geje się rodzą częściej w rodzinach wielodzietncyh bo starsze rodzeństwo już zrobiło balans w biologii
 
@Miskatonic miał chyba jedną wypowiedź na temat że geje się rodzą częściej w rodzinach wielodzietncyh bo starsze rodzeństwo już zrobiło balans w biologii

Co jest dowodem na biologiczne podstawy homoseksualizmu. Tacy się urodzili, pozwólmy im normalnie żyć. Tak jak nie ma sensu zabraniać leworęcznym pisać lewą ręką, tak samo nie ma sensu zabraniać tworzyć formalne związki parom homoseksualnym.
 
Co jest dowodem na biologiczne podstawy homoseksualizmu. Tacy się urodzili, pozwólmy im normalnie żyć. Tak jak nie ma sensu zabraniać leworęcznym pisać lewą ręką, tak samo nie ma sensu zabraniać tworzyć formalne związki parom homoseksualnym.
co??? To kupy się nie trzyma ta twoja teoria
No ja bym im pozwolił gdyby nie ta badziewna organizacja którą zrobili, jeszcze z aborcją i feministkami na czele
 
Co jest dowodem na biologiczne podstawy homoseksualizmu. Tacy się urodzili, pozwólmy im normalnie żyć. Tak jak nie ma sensu zabraniać leworęcznym pisać lewą ręką, tak samo nie ma sensu zabraniać tworzyć formalne związki parom homoseksualnym.
Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Dobrze ze na ulotkach szprycy nic nie było.

Nawet @Halibut 2.0 parę postów wyżej zawarł sedno problemu w pytaniu.
 
Czyli bys im pozwolił ale nie pozwalasz bo feministki. To się trzyma kupy:)))))
cytując pewną dziwkę ,,KURWA!!! KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! CO TU SIĘ DZIEJE?!!"
nie zrozumiałeś po raz kolejny
Ludzię nie lubią tych dewiantów seksualnych przez to że jest ta organizacja LGBT jak i ciągle feministki ich wspierają dając absurdalne argumenty
 
@Miskatonic miał chyba jedną wypowiedź na temat że geje się rodzą częściej w rodzinach wielodzietncyh bo starsze rodzeństwo już zrobiło balans w biologii

Co jest dowodem na biologiczne podstawy homoseksualizmu. Tacy się urodzili, pozwólmy im normalnie żyć. Tak jak nie ma sensu zabraniać leworęcznym pisać lewą ręką, tak samo nie ma sensu zabraniać tworzyć formalne związki parom homoseksualnym.
putinlaugh.gif
 
Co jest dowodem na biologiczne podstawy homoseksualizmu. Tacy się urodzili, pozwólmy im normalnie żyć. Tak jak nie ma sensu zabraniać leworęcznym pisać lewą ręką, tak samo nie ma sensu zabraniać tworzyć formalne związki parom homoseksualnym.
Zgadzam się, dlatego skoro mają mieć możliwość żyć jak reszta, to trzeba skończyć z tęczowymi piątkami, miesiącami analnej dumy i marszami fetyszystów, bo tylko pojeby marzą żeby celebrować swoje preferencje seksualne. Dajta tym gejom być zwykłymi ludźmi.

Uważam też, ze owocowe środy powinny zostać zniszczone.
 
Zgadzam się, dlatego skoro mają mieć możliwość żyć jak reszta, to trzeba skończyć z tęczowymi piątkami, miesiącami analnej dumy i marszami fetyszystów, bo tylko pojeby marzą żeby celebrować swoje preferencje seksualne. Dajta tym gejom być zwykłymi ludźmi.

Uważam też, ze owocowe środy powinny zostać zniszczone.

Zlikwidować tęczowe piątki, wprowadzić małżeństwa homoseksualne.
 
Back
Top