Polityka

jestem pod wrażeniem obecnego prezesa UOKiK.
W końcu ktoś się poważnie bierze za pracę, jeśli jeszcze wejdzie ta kara 7 mld zł dla Biedronki to będzie cudownie, bo to co się dzieje w Polsce z prawami konsumentów to jakaś paranoja


TVN
nagradzana dziennikarka od Ibrahima płynącego 6 dni
Tak się staje legendą, zapamiętajcie tą twarz, może zastąpi Olejnik






 
Widziałem ten hejtpark, polityka przeżuła i wypluła Kukiza, gość ma już dosyć.
Hm, miałem to oglądać ale jakoś stwierdziłem po Hejtparku z Kamelem, że lepiej będzie się już oglądać konferencje High League, lepsze odmóżdżanie niż jakieś cwaniaki piszace na czacie jebać PiS, a dzwonienie to yyy, aaa. Siedzą te PiSowce, POwce, Razemawki i Konfederacja, te ich młodzieżówki i wyrabiają normę wpisów mając nadzieje na 20 miejsce na liście wyborczej...

A Kukiz: hm trochę mi już szkoda. Nie zgadzam się z nim, że system polityczny jest cudowny i właśnie przez wiele wad doszło do szkodliwego Brexitu. Bez większego planu wszedł w polityki, otoczony żmijami, wprowadził mnóstwo naprawdę złych ludzi od narodowców, nawet ludzi z Młodzieży Wszechpolskiej do tego bohatera afery traktorowej, plus ten "doradca" Tyszko. Jakubiak też dziwny...

Ale śmieszą mnie w tym wszystkim te zarzuty: sprzedał się jak u Kamela mającego ze szkoleń więcej niż z TVP xD Kukiz mający takie dochody sprzed polityką miał naprawdę mnóstwo okazji aby dzięki PiSowi być multimilionerem a PiSowski klub milionerów jest ogromny...

Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że całkiem możliwe, że Kukiz lepiej zna zasady ordynacji wyborczej i systemu prezydenckiego i kanclerskiego niż 80% tych dzwoniących i go pouczających :iamdone:

Piękny przykład dlaczego nie warto iść do polityki, zwłaszcza jeśli nie ma się odpowiedniej drużyny....
Jakiś znany Rosjanin odpowiedział na pytanie dlaczego nie chce iść do polityki: bo to trochę tak jakby powiedzieć czy jeśli będę miał dziecko z kobietą chorą na AIDS to czy ona wyzdrowieje. Ja się zarażę, ona nadal będzie chora i jeszcze dziecko może urodzić się chorę...
 
– Chcemy wprowadzić nie tyle dopłaty, ile zamrozić ceny energii elektrycznej na poziomie z 2022 r. odbiorcom do pewnego zużycia prądu (2000 kW) tak, by ogromną większość najbardziej potrzebujących objąć tym wsparciem – podkreślał na konferencji prasowej.

:jarolaugh:

i jestem pewny, że wielu ludzi to kupi i faktycznie uwierzy, że to nie jedno i to samo
 
Właśnie Sejm, w głosowaniu, dopuścił Korwina do udziału w posiedzeniach Komisji Obrony Narodowej... to jak to w końcu jest? Wytłumaczcie mi. Sejm dopuszcza do takiej komisji jawnego agenta Kremla? Czy oni są tak głupi czy nie wiedzą tego co wiedzą wszyscy na Cohones? Wtf? :zakręcony:
 
Właśnie Sejm, w głosowaniu, dopuścił Korwina do udziału w posiedzeniach Komisji Obrony Narodowej... to jak to w końcu jest? Wytłumaczcie mi. Sejm dopuszcza do takiej komisji jawnego agenta Kremla? Czy oni są tak głupi czy nie wiedzą tego co wiedzą wszyscy na Cohones? Wtf? :zakręcony:
"Sejm" to sami agenci GRU, KGB, FSB a jak wiadomo, swój swojemu pomoże.
Czego nie rozumiesz? :mamed:
 
On dobrze diagnozuje sytuację, trzeba zmienić system partyjny w PL. Ale nie wiem czy to w ogóle jest możliwe...

Oczywiście. Bo ta cała narracja medialna to jest na zasadzie:
TVN/wyborcza/Lis jest czwórka diabelna Sasin, Czarnek, Ziobro i Kukiz.
TVP: Grodzki, Tusk i Schetyna.

Tak głupia narracja, że wystarczy wymienić ludzi i wszystko będzie OK. Nie, obojętnie kogo tam się wstawi, to ten człowiek albo się zdemoralizuje, albo załamie, że gówno może... Nawet można powiedzieć, że ci nowi będą kraść mocniej niż starzy bo są bardziej pazerni...

W Kukizie mi się nie podobało, że jest fanem tej brytyjskiej wersji JOWów. We Francji są JOWy na takich samych zasadach jak w Polsce wybory prezydenckie: najczęściej dwie tury więc nie można powiedzieć ,,większość parlamentarną popiera 30% społeczeństwa". Za mocno usunęło to wpływ mniejszych partii... BTW Irak i Afganistan za czasów Amerykanów ma bardziej wolnościową ordynacje wyborczą niż Polska...

Chociaż w tej całej złej konstytucji jedno jest dobre, że prezydenta wybierają obywatele a nie tak jak w Niemczech politycy w drogich restauracjach żrąc kawior na koszt podatnika. Jak sobie wyobrażę, że zamiast Dudy/Trzaskowskiego w pałacu prezydenckim mógłby być Suski albo Kidawa czy Kopacz...

Jakby ktoś wygrał kilkaset milionów $ w tej amerykańskiej loterii i wydał na tworzenie partii albo przejęcie mediów to byłoby to gorsze od palenia kasy na ulicy...


Ciekawe to jest, że środowisko artystyczne zaczęło cancelować Kukiza za "Lex TVN" i jednocześnie...
... bronić Polańskiego za seks z 13 latką...

Hierarchia idiotów:
artyści
dziennikarze
eksperci prawni zapraszani do TV
politycy

BTW trzeba być naprawde jakimś skrajnym antyfanem Kaczyńskiego aby myśleć, że aby dokopać TVNowi trzeba pisać taką śmieszną, dziurawą ustawę. Już nie chce zaczynać co stałoby się z Wojewódzkim jakby z USA przyjechał oficer poprawności politycznej i zobaczył jego rasistowskie akcje....


"Sejm" to sami agenci GRU, KGB, FSB a jak wiadomo, swój swojemu pomoże.
Czego nie rozumiesz? :mamed:
a gdzie wywiad niemiecki, CIA, wpływa Izraela? Oj myślę, że politycy mają służby do koloru do wyboru z którymi mogą współpracować. Były chyba nawet po 89 procesy Polaków za współpracę z CIA, ale to, że ŻADEN polski polityk nie został jeszcze skazany...
 
XD


Gwarant bezpieczenstwa




Małe te gówna, szok




To zycie to nie bajka?


Choćby dla mapek warto




Wtf???


Nawet ruski tną budzet ino nasi z powietrza wydają


Wojna (poki co w ulamku) dronów i drukarek 3d


 

73736336.jpg


:waldeklaugh:
 
Last edited by a moderator:
Wrzucę tu więcej osób zobaczy. Polecam szkoda ze tak mało "ludzi" w naszym imperium myśli.

Bardzo mi się spodobało zdanie które również mówie "bardzo dobrze, macie co chcieliście, pieniądze nie biorą się z nieba".

 
Back
Top