Polityka

Oczy dookoła głowy i damy radę. Najważniejsze by Ruskim wjechała Smuta. Reszta to już zwykłe codzienne użeranie.


Fakt, budowlanka miała eldorado i czesto latali w kulki. Nie chodzi nawet o termin jako taki, ale generalnie słowność.

Ale ja na drzwi mam termin 4mce, wiec jeszcze koncowki sa... Na pare miesiecy jak widac robota bedzie...
Chuj wielki będzie a nie smuta jak helmutowi hendehoch zmarzną. Nawet w rublach i juanach będą za nordstreamy płacić
 
Chuj wielki będzie a nie smuta jak helmutowi hendehoch zmarzną. Nawet w rublach i juanach będą za nordstreamy płacić
Zapomniałeś o Wuju Samie :) Obaczymy... DE/FR będą pięknie śpiewać o "niezależności strategicznej Europy" XD oj będą...

W infosferze niemieckiej jasne jest ze wtopili ze swoimi decyzjami, nie mowie juz nawet o Wandel durch Handel, ale o milusinskim "zakonczmy konflikt szybko zeby nie bylo rozlewu krwi" - to dostarczanie broni szybciej zakonczy wojne. Sukcesy Ukraincow mentalnie dobijaja Szwabów :) Przez jakis czas beda mieli chaos w czerepie, damy rade.
 
Zapomniałeś o Wuju Samie :) Obaczymy... DE/FR będą pięknie śpiewać o "niezależności strategicznej Europy" XD oj będą...

W infosferze niemieckiej jasne jest ze wtopili ze swoimi decyzjami, nie mowie juz nawet o Wandel durch Handel, ale o milusinskim "zakonczmy konflikt szybko zeby nie bylo rozlewu krwi" - to dostarczanie broni szybciej zakonczy wojne. Sukcesy Ukraincow mentalnie dobijaja Szwabów :) Przez jakis czas beda mieli chaos w czerepie, damy rade.
Oby to nie było tylko Twoje pobożne życzenie. Ja jednak zachowuję sceptycyzm.
 
A ja sie ciesze. Moze w koncu wroci normalnosc. Fachowiec bedzie dostepny i chetny do pracy. Termin realizacji liczony w tygodniach a nie w latach.
Więcej firm będzie dostępna, ale czy zawsze fachowcy? NIe szalałbym z liczbą fachowców w Polsce, mam wrażenie, że rynek rosnący sprawił, że każdy kto ma busa i naklei "remonty" stał się fachowcem, tak samo z fliperami :iamdone:


Zapomniałeś o Wuju Samie :) Obaczymy... DE/FR będą pięknie śpiewać o "niezależności strategicznej Europy" XD oj będą...

W infosferze niemieckiej jasne jest ze wtopili ze swoimi decyzjami, nie mowie juz nawet o Wandel durch Handel, ale o milusinskim "zakonczmy konflikt szybko zeby nie bylo rozlewu krwi" - to dostarczanie broni szybciej zakonczy wojne. Sukcesy Ukraincow mentalnie dobijaja Szwabów :) Przez jakis czas beda mieli chaos w czerepie, damy rade.
gdyby tylko jeszcze w szufladzie ambasadora Niemiec nie było trochę haków na polskich polityków to Niemcy byłby wyśmiane, że mają podejście hazardzisty: tym razem będzie inaczej, tym razem wygram w kasynie, którym jest Rosja :korwinlaugh:
Ale mimo wszystko Greenpeace nie jest grillowany i inne organizacje, które śmierdzą Kremlem.
Gdyby teraz PiS chciał pokazać, że jest odważny to zacząłby walić tekstami: prezes banku A nie może złożyć wypowiedzenia i w tym samym miesiącu przejść do konkurencji, więc dlaczego Francja, Finlandia i Niemcy tolerują obrotowe drzwi w polityce :iamdone:
 
Oby to nie było tylko Twoje pobożne życzenie. Ja jednak zachowuję sceptycyzm.
Ale ja wcale nie robię zakładów kto ile napożycza UA, ile broni sprzeda, albo kto ile firm wciśnie w odbudowę. Mówię jeno że może się tak ułożyć, że DE nie będzie sobie hasać, jak dotychczas, a jest na to szansa. A że może się tak nie ułożyć? No życie.

Trza też pamiętać że PL nie ma takich molochów budowlanych żeby kompleksowo infrastrukturę odbudowywać, pytanie co w ogole możemy zaoferować (oprócz sprzętu wojskowego typu Krab, Piorun, Warmate, itd)...
 
Więcej firm będzie dostępna, ale czy zawsze fachowcy?
Bedzie mniej zamowien. Firmy i fachowcy beda walczyc o prace i pieniadze. W koncu klient bedzie mogl wybrac fachowca, a nie fachowiec klienta.

Skonczy sie „panie, za tyle to ja z fotela nie wstaje”.
 
Bedzie mniej zamowien. Firmy i fachowcy beda walczyc o prace i pieniadze. W koncu klient bedzie mogl wybrac fachowca, a nie fachowiec klienta.

Skonczy sie „panie, za tyle to ja z fotela nie wstaje”.
Tylko że tam też zaczną się zwolnienia i zamykanie biznesów
 
Bedzie mniej zamowien. Firmy i fachowcy beda walczyc o prace i pieniadze. W koncu klient bedzie mogl wybrac fachowca, a nie fachowiec klienta.

Skonczy sie „panie, za tyle to ja z fotela nie wstaje”.
prawdziwi fachowcy poradzą sobie dobrze zarówno na rynku rosnącym i malejącym, dzieci hossy odpuszczą. Remonty remontami, ale fliperzy przeżyją pierwsze poważniejsze wtopy: kuźwa przecież dochodziło do tego, że wystarczyło poczekać 6 miesięcy nic w mieszkaniu nie zmieniać i sprzedać z zyskiem..

Chociaż taka mała ciekawostka: Lewandowski o problemach z fachowcami w DE. Multimilioner miał problemy

3:20 (chociaż to internetu dodałbym płatność kartą: kiedy podpisywaliście paragon w Polsce? :korwinlaugh: )


A Niemcy w porównaniu do Polski wcale nie odpuścili szkolnictwa zawodowego. Boże te Berufsschule to jest kosmos w porównaniu do polskich zawodówek, to są lata świetlne, to jakie warunki dają mechanikom...

Teraz powoli nadchodzi mentalność zachodnia, zwłaszcza w pokoleniu Z: wolę narzekać i wpisywać cyferki do excela czy inna bullshit jobs w korpo niż więcej zarabiać malując ściany...
... oj za kilkanaście lat może być nieciekawie z remontami i budową domów
 


Zdecydują się czy nie?


Ale mimo wszystko Greenpeace nie jest grillowany i inne organizacje, które śmierdzą Kremlem.
Sam tu wrzucałem info że coraz więcej tych organizacji jest już głośno łączonych z Kremlem. Coś się zmieniło...









Nie umiesz zabrac komus zabawki to mu ja niszczysz






XD


MSZ Litwy - polecam caly watek.




XD






XD
 
Tv zmienia narracje




Propaganda propagandą, ale mowić potrafi




Oczywiscie zenie chodzi o srodowisko


Grubo XD chyba jeszcze za wczesnie?




XD


40 dronow na raz














Usa przymusie DE do postaeienia kropki nad i? Ciekawe... Odkupienie win? To moze byc podanie ręki dla DE... Hmmm...
 
Sam tu wrzucałem info że coraz więcej tych organizacji jest już głośno łączonych z Kremlem. Coś się zmieniło...
coś się jednak boje, że skończy się na skrytykowaniu paru prawackich wariatów prorosyjskich zarówno w Polsce jak w DE pomijając lewackich, a nikomu nie będzie się chciało sięgać do korzeni zła.
Oczywiście facet (trzaskający chyba ponad 100 twetów dziennie) mówiący o tym, że gdyby w Polsce rządził Putin to zrobiłby operacje specjalną na Litwie i byłby porządek oraz to że Braun zaprasza go do Sejmu to jest dziwne...
... ale czy będą mocniejsze ustawy przeciwko takiemu lobingowi ukrytym za hasłami "organizacja pozarządową"?

W sumie nie tylko Rosjanie się w to bawią: Amerykanie tworzą te think tanki proamerykańskie w Polsce. Jak się nazywa ten łysy były naczelny Wprost, który jest teraz u Hołowni? Michał Kolonko chyba -najpierw mocniejsza działalność w proamerykańskim think tanku a później no...
... nie wiem czy jakiś polski polityk poza Sejmem, który tak często wstawia fotki z ambasady USA.
Więc powstaje pytanie czy ktoś będzie chciał się zająć takimi zjawiskami jak tworzenie sceny politycznej przez obce mocarstwa.
Gdyby była afera hazardowa to pojechano po całości (szkodliwie zresztą), a tutaj cisza...
Nawet PiS jakoś tak cicho siedzi z krytykowaniem tych drzwi obrotowych: raz polityk europejski, raz praca w spółce rosyjskiej -to jest przecież podstawa łamania transparentności, walki z korupcją, żadna większa korporacja tego nie odpuszcza...
 


Polecam, ciekawa dyskusja, o spekulacji, bitcoinie, wojnie, stanie Zachodu...












Andromeda - polecam. Ruscy oficerowie coś zaczynają wymiękać. I ciekawe czy bedzie kontrofensywa - bo zasugerowal jesli to by rosyjski podstep to dobrze.


Wolskiego jeszcze nie słuchałem :( #life




Z milosci do piersi przyciska...


No to juz chyba przesada








 
jesteś konserwatystą,
większość kariery politycznej.
Nagle kasa musi się zgadzać: dobra poskaczę z Jachirą i Frankiem, jestem fajny europejski.
Lis do PO!
Tymczasem:



Oj niedługo jeszcze w stringach będzie latał na paradzie równości dla mamony.
Zresztą politycy Razem i Konfederacji też zamieniliby się rolami gdyby im się to opłacało -jak narkotyk :korwinlaugh:
 
Wizka


Too late


XD


No serio? Wielka mysl!


Ale na Zachodzie gorzej!


XD


Nasz budzet to wiadomix, ale przeciez RU sprzedaje drogo kopalne




wuut?


Kto wie czy Indie to nie cichy zwyciezca ostatnich miesiecy




Da fak?




Malpa z klawiatura jest lepsza niz pis, rozwalą wszystko
 
Kraje OPEC zmniejszyły wydobycie,
będą podwyżki,
o czym będzie we Faktach?
Przyjdzie Czarnek i zmusi dzieci w szkołach do nauki Bibli na pamięć :korwinlaugh:

Waldemar Pawlak, Piechociński mordy rosyjskie za czasów rządów PO w którym był Trzaskowski...

widzowie TVN=moherowe berety od Rydzyka: $ od fundacji Adenauera zapewniającego dobre życie po wojnie SSmanom...
Niemcy zamiast płacić reparacje płacą...



Najsłabsze ogniwo
 
306929912_8254105474630081_8678086770886916157_n.jpg
 
Podsumujmy: Rosja sieje propagande, jakoby NATO był sojuszem tylko na papierze, i pozostawiłaby zaatakowanego członka bez pomocy.


Po czym sojusz obronny z Rosją na czele, OUBZ, pozostawia zaatakowanego członka bez pomocy wojskowej.
Chyba większej kompromitacji już być nie może.
 
Tam jest w ogóle ciekawa sytuacja ponieważ z czysto humanitarnego punktu widzenia to winny jest Azerbejdżan i to Armenia powinna otrzymać pomoc ale... Azerbejdżan to prawie dyktatura a Armenia to dość pokojowe i jak na tamten region demokratyczne państwo jednak Azerowie są w sojuszu z Turcją, która jest w NATO a Armenia ma podpisany pakt o pomocy z Rosją. Jeżeli ruscy teraz nie pomogą Armenii to ich cały układ OUBZ może runąć jak domek z kart. Rosja pewnie nie jest nawet w stanie wysłać pomocy więc za moment może być ciekawie. Innymi słowy Azerowie doskonale wykorzystali moment i sytuację geopolityczną.
 
@Bezimienny dwa tygodnie temu rozpocząłem odpowiedź, nie skończyłem, Może zrobię to innym, obecnie odeszła mnie chęć na jakiekolwiek większe dyskusje ale znając siebie znowu mi się zachce ;) Daje to co napisałem ok 2 tyg. temu, w sumie to sam początek i chyba nawet urwany. Pisałeś, że zstanawiasz się, czy jestem jakimś działaczem konfederacji, nie jestem. Zapisałem się jedynie na jakąś grupe mailową, jak oni to nazywali, wiem - Kluby Konfederacji. W mieście gdzie mieszkam też podali namiary na gościa, który miał to koordynować, napisałem jednego maila, a następnie zarzuciłem chęci uczestniczenia w czymś takim m.in z braku czasu i nie wiem, czy to u mnie działa, czy nie. Ostatnio na nich głosowałem, obecnie, być moze też to zrobię, zobaczymy.
nie widzę jak Konfederacja chce sfinansować te obniżki podatków?
Przeczytaj te trzy projekty ustaw, wysłuchaj prasowych konferencji w temacie, znajdziesz odpowiedź. Pomogę nieco; obłożenie górnictwa i energetyki... Wpływy do budżetu z tytułu sprzedaży praw do emisji co2 w 2021 r wyniosły 25 miliardów...

Więcej twittera z wpisami pod różnoraki target (poszerzanie elektoratu) i osób, których już w konfie nie ma ale ich wypowiedzi pasują Ci pod tezę - a nie tylko wciąż nie będziesz widział, a w tępym zaślepieniu wybory zbojkotujesz lub oddasz głos chujownię, czy inny słup lub PO.
Czy ja widzę w partii liberalnej protekcjonizm?
Który przejawia się m.in w zmniejszeniu biurokracji i uproszczeniu procedur? To jest właśnie jeden z przejawów uprawiania piaskownicy z Twojej strony. Polaryzacja - prawak, lewak, liberał, faszysta... Tworzenie oderwanych od rzeczywistości golemów w kontekstach światopoglądowych oraz wizjach gospodarczych i niech się naparzają. Świat nie jest czarno-biały, przenikanie się różnych poglądów i wizji jest nieuniknione
 
Back
Top