Pogotowie Sercowe Cohones

Panowie, lato jest. Niedziela była. w kosciolach masa ładnych kandydatek na zony, a wy biadolicie o fajterkach. Eh!


Prawde Mort mówi.
A jak chcecie się zabawić to idźcie na pielgrzymkę.
Moja babcia do mojej siostry raz powiedziała "Jak chcesz szybko dziewictwo stracić to idź na pielgrzymkę". Wiecie, wspólne nocowanie we wsi , gospodarz przynosi wino, fajna musi być atmosfera.
Chodziłeś Mort na Jasną Górę? Prawdę moja babcia mówiła?
 
Prawde Mort mówi.
A jak chcecie się zabawić to idźcie na pielgrzymkę.
Moja babcia do mojej siostry raz powiedziała "Jak chcesz szybko dziewictwo stracić to idź na pielgrzymkę". Wiecie, wspólne nocowanie we wsi , gospodarz przynosi wino, fajna musi być atmosfera.
Chodziłeś Mort na Jasną Górę? Prawdę moja babcia mówiła?

Nie chodziłem, ale głosiłem juz na Jasnej Górze maturzystom. :D
 
Panowie, lato jest. Niedziela była. w kosciolach masa ładnych kandydatek na zony, a wy biadolicie o fajterkach. Eh!

Kluseczki, co dzięki niej chodzę do kościoła do tej pory nie widziałem ponownie. Poza nią są ładne, ale z chłopami. To co mi po nich? :boystop:
 
@Mort Tak naprawdę jest cwanym ewangelistą. Wie jak to działa.
To nie bajka. Mam znajomego, ateiste kiedyś, który dla dupy zaczął chodzić na oaze. Stał się szybko jednym z najbardziej fanatycznych(nie , że ewangelizacyjnych jak Mort. Fanatycznych w negatywnym sensie) katolików jakich znam.
I tak Was podpuszcza - liczy, że przez panienki i seks traficie do Jezusa. Każdy sposób dobry.
 
a na chuj Ci kluska? zupę będziesz robił? teraz niemal każda dupa dba o siebie, bierz jakąś jędrną, fajną, a nie taką rozlewającą się...

Szanujmy się, kluseczka to moje określenie na ładną dziewczynę. Nie ma nic wspólnego z grubymi laskami.
 
Temat miłosny został po raz X rozwalony. Ktoś musi opowiedzieć historię miłosną, bo administracja jeszcze zamknie :o o:
 
Back
Top