Pogotowie Sercowe Cohones

Ostatnio tutaj pisałem, że chcę namówić dziewczynę na wyjście, ale nie odpisuje. Ostatnio odpisała i wyszło, że ma chłopaka jakoś od nie dawna ;P
 
To na wszelki wypadek wrzucę foty mojego autorstwa dziewczyny o której wiem, że ma ponad 20 lat.

Tym zdjęciem mnie zachęcała do przyjazdu
726_aaa.jpg


A taka okazała się rzeczywistość. Zadowalająca.
637_aaa2.jpg
 
Pokaż na fb, razem podejmiemy decyzje.

Kiedyś zaproszę Cię do mnie do domu i pokarze, byś potwierdził, że nie fejuje. Tak mnie wkurwiacie z tymi oskarżeniami , ze pokarze Ci też parę filmików których tu nie wrzuce bo sie wstydze i widac twarze.

Będzie Cie obowiązywał całkowity zakaz fotografowania.



edit.

albo nie. To by bylo oblesne I dziwne
 
Last edited:
Kiedyś zaproszę Cię do mnie do domu i pokarze, byś potwierdził, że nie fejuje. Tak mnie wkurwiacie z tymi oskarżeniami , ze pokarze Ci też parę filmików których tu nie wrzuce bo sie wstydze i widac twarze.

Będzie Cie obowiązywał całkowity zakaz fotografowania.
Chyba sie troche boje :D Niestety jak się coś zobaczyło to nie da się tego odzobaczyć i obawiam się, że takie spotkanie może źle na mnie wpłynąć :D ale @Masu na pewno chętnie
 
Ej, ale wszyscy jak wrzucacie tu jakieś foty (oprócz @Pervert) to dawajcie napis #cohones i niech laska trzyma dzisiejsze wydanie super expressu. Bo takie fotki to sobie każdy może tu wrzucić, co mu nawet wujek google nie znajdzie xD


tylko jaki jest sens wrzucac nieswoje jako swoje?
 
Ostatnio tutaj pisałem, że chcę namówić dziewczynę na wyjście, ale nie odpisuje. Ostatnio odpisała i wyszło, że ma chłopaka jakoś od nie dawna ;P

Rzycie. Włącz sobie jakiś raperski kawałek w stylu ona jest dziwką, elo i się nie przejmuj. Sporo dziewczyn kręci z kilkoma naraz, takie nie nadają się do niczego więcej, niż pomacania.
 
Back
Top