Pogotowie Sercowe Cohones

Wy tu o pierdołach, a mi się znowu Asia śniła. Leżeliśmy obok siebie i się przytulaliśmy - początkowo trochę się opierała, ale chwilę potem przestała zdanie i było miło :)
A potem jakimś cudem miałem WF na zajęciach i był tam też Shogun i graliśmy razem w kosza. Po chwili pojawił się też Fiodor i robiłem sobie z nimi zdjęcia.
Jak rzyć?!

Zdjęcie do tematu:

d06e544845731b996e65e869d1a1223c.png
 
Z kotem Wojka? Chory sen ;)

:boystop:

Fiodor jest jeden! I nie ma nic wspólnego z kotem, a tym bardziej Wojsławem. A mój awatar jest wbrew pozorom potraktowany photoshopem, tudzież paintem.

A! Chwilę potem Shogun zasłabł i powiedziałem mu:
"SPOKOJNIE, MOJA ŻONA (???????????????????????) JEST LEKARKĄ I CI POMOŻE". Jakaś laska obok:
"ALE JA NIE JESTEM LEKARKĄ." Mimo to po chwili Maurycy wstał i mi podziękował, że uratowałem mu życie. I się zaczęło coś dziwnego, w stylu UFC fight kit i pojawiły się kamery itp.
 
Last edited:
Puczi próbowałeś rozwiązać ten problem samogwałtem? Też się kiedyś zakochałem ale sobie zwaliłem i mi przeszło.

To najgorsze co można zrobić. Pobudzony pewnie wypisuje do dziewczyny, napalony namówił na randke. Potem sobie zwali, przejdzie mu i oleje spotkanie.
 
Back
Top