Pogotowie Sercowe Cohones

W ogóle to mała rozkmina. Jeżeli tutaj mają być tylko wrzucane cycki i dupy, to może zamknąć temat? W końcu jest temat Kobiety 18+ NSFW gdzie się takie rzeczy wrzuca, a tutaj to od początku były rozkminy na temat kontaktów damsko-męskich, a nie wrzucanie fotek naiwnych dziewuch. :P
Masz swój temat, dlaczego chcesz nam zaabrać ten?
 
Born królu zachodniopomorskich piwnic, tak to jest jak ktos ma na każdy temat historię, czy ktoś napisze o zadymie, dupczeniu czy trenowaniu są ludzie którzy zawsze mają na to swoją opowiastkę :wink:
No właśnie. Może to przeświadczenie, że w piwnicy siedzę nie pozwala niektórym pojąć, że trochę przeżyłem, a do niej rzadko zaglądam, ewentualnie po jakieś ogórki się zejdzie :D O Halibucie pewnie niektórzy myślą, że żyje w wodzie, więc co on mógł przeżyć ;) Nie oceniajmy ludzi własną miarą. Ja sobie zdaje sprawę, że są ludzie, którzy żyją dużo intensywniej niż ja, więc nic dziwnego, że ludzie mają co opowiadać. Byleby pisali prawdziwie :)
Pozdro:)
 
@Mort, ale nie żebym się czepiał, ale kurwa faktycznie potrafisz rozkurwić ten temat i położyć na łopatki. Może umówmy się, że zapominasz tutaj o Jezusie i gadasz o dupeczkach jak każdy inny?

Ok, postaram się. Jednak teraz ja żadnego tematu Jezusowego nie zacząłem! :D
 
Rozkminy Morta są bardziej sercowe czy duchowe niż gadanie o dupach ;) Pewnie zaraz hejt oczywisty poleci, ale ten temat nie po to powstał przecież by foty wklejać. Od dupy i cycków są inne tematy. Idę do pracy, pozdro:)
 
Gaara ćpun i volksdojcz!
7020605-szef-wywiadu-facebook-to-narzedzie-643-385.jpg
 
Back
Top