Pogotowie Sercowe Cohones

słowik, nie słuchaj ich w punkcie o sniadanku. Bądź wobec niej normalny, ale pozytywny, jak dzień wczesniej. Możesz ją wystraszyć tym, że nagle zacząłes sie kleić i spierdoli...
 
Przemek: Tamta już znowu zajęta. Laski jak małpy, z gałęzi na gałąź ;)
A kolesie to rozumiem, że zawsze po zakończeniu związku przez dwa lata w ascezie dopóki nie poznają nowej, szlachetnej damy? :-)
 
E tam, wygląda to jest chuj u faceta, najważniejsza jest maniera i bajera. Ja jestem brzydki, a dupeczki wyrywalem zawsze "skowyrne". Zresztą żona moja jest potwierdzeniem, jak pokazałem ja ziomoowi na zdjęciu, to pierwsze pytanie było, co ona we mnie widzi, a na pewno nie był to gruby portfel huehue


Gaara zakładaj nowy temat: Pokaż swoją partnerkę i wrzucaj fote. Cohones oceni:D







Ha! Perfumiarz też polecił by nieudacznik odwiedził kurtyzanę. Mówiłem, że to nie zły pomysł jak na piewszy raz. Podszkoli się i w ogóle. Mniejsza presja niż przy koleżance do której ma się jakieś zamiary.
 
Temat faktycznie ma potencjał! No dobra, czas na większe działo (bez skojarzeń mnie tu ;-) )







Wielu kolesi martwi się (zwłaszcza prawiczki) , że nie sprostają. Zazwyczaj w grę wchodzą 2 opcję:


  • rozgotowany makaron

    sprinter


Pierwsza jest na tyle wujowa, że niektórzy sie tak konkretnie zblokują, że potem mają traumę na wieki - zwłaszcza, jesli cała akcja miała miejsce z partnerką poznaną gdzieś tam na szybko. Jnaczej wygląda to jak do sexy dochodzi między parą, która "chodzi " ze sobą już jakiś czas (btw. pamiętacie sławetne: " Chcesz ze mną chodzić? " :-) - mówi sie tak jeszcze w dzisiejszych czasach?? )



Jeśli kolo nie ma jakiś fizjologicznych problemów, a o takie w wieku 15-25 raczej trudno, to na 99% przypadków winna jest psycha. Tylko niestety tak ta nasza łepetynka działa, że nie do końca wystarczy sobie to uzmysłowić i już huzia na Józia! Wyrozumiała kobitka (a nie cycaty pustak ), zwłaszcza gdy jest to nasza dziwczyna, pomoże nam stanąć na wysokości zadania, co najczęściej w znerwicowanych małolatów kończy się płynnym przejściem z fazy makaronu do sprintera, ba, nawet do falstartu. To też sie zdarzxa! Nie przejmować sie ludziska! To pogłebi tylko traumę i zacznie Wam niszczyć psychę bardziej. Najczęściej jest tak, że kolejne zbliżenia z tą sama dziewczyną przynoszą już coraz lepsze efekty. A gdy Wam sie wszystko uda, to potem jest już z górki, niezależnie od partnerki w sumie ;-)



Wiele jest sposobów walki z 2 opcjami wymienionymi na początku. W internetach mozecie sobie poczytać. Na jednego zadziała to , na innego tamto. Btw. Radzę korzystać i wyszumieć się ile wlezie po z biegiem czasu nasz organizm - taka kolej - zaczyna coraz bardziej zmieniać ilości hormonów oraz wszelaką chemię z tym związaną. JAk teraz sobie przypomnę popęd w wieku 14-15 lat , a 2 dekady później, to lekka tęsknota jest.



A z dział, tudzież działek do walki z opcją 2- sprinter/falstart, ciekawie radzą sobie wszelakie SSRI , ale na tym zakończę dywagacje ;-)



W następnej odsłonie bedzie o wytrysku o kobiet ;-)
 
Jeszcze raz mówię, żadnej kurtyzany, po prostu czułbym się źle musząc płacić za coś, co można mieć praktycznie za darmo (no nie do końca :-)). Jednorazowy numerek też odpada, bo dla niedoświadczonego to wyższa szkoła jazdy. Chyba zostaje jakaś szara mycha, ale takie w sumie mi nie przeszkadzają - nie jestem targetem dyskotekowych wampów.

Powiem wam też coś, co może potęgować mój problem. Po prostu wolę działać w samotności, nie lubię mieć w swojej okolicy moich znajomych. Za dużo faili, a co niektórzy mogą kręcić wtedy ze mnie bekę i z mojego "podrywu". Tak samo jak wchodząc w nowe towarzystwo dzięki komuś, może ten ktoś na wstępie przykleić mi jakąś łatkę i od razu ludzie mają o mnie ustalone mniemanie.


Przemek: Tamta już znowu zajęta. Laski jak małpy, z gałęzi na gałąź ;)


A kolesie to rozumiem, że zawsze po zakończeniu związku przez dwa lata w ascezie dopóki nie poznają nowej, szlachetnej damy?
crazy.gif
Z tymi małpami tonawet ja wiem o co chodzi. Baby w większości trzymają się starego faceta, nawet jeśli już go nie chcą, dla wygody. I na boku kręcą z nowym. Odchodzą od starego dopiero gdy mają 100% szans na powodzenie u tego nowego. Faceci częściej rzucają kobiety nie mając od razu opcji zapasowej.
 
Dobrze Cię Nieudaczniku rozumiem i w pełni sie z Tobą solidaryzuje. Też nie grzesze urodą, a braki w uzebieniu zadania nie ułatwiają :/
Kaczka, jaki wytrysk u kobiet? Może jak popuści siki :D
 
Pany, moim zdaniem takie skromne uśmiechnięte myszki zazwyczaj są lepsze od ładnych pewnych siebie lasek. Te pierwsze z reguły też się starają, wykazują w łóżku własną inicjatywę i nie psioczą za bardzo. Z kolei jak jakaś laska wie o tym, że faceci ślinią się na jej widok często mają postawę bierną, bo wiedzą, że w razie czego i tak bez problemu kogoś znajdą. Dla mnie w łóżku nie ma nic gorszego niż kłoda, nawet taka o wyglądzie Jessici Alby.



Chociaż nie ukrywam, że sam nie potrafię prawidłowo gadać, bo zazwyczaj wpierdalam się w friendzone. Chyba za miły chłopak jestem, bo najlepiej idzie, gdy po pijaku włącza mi się chamskie zachowanie.
 
@zefir: Nie, nie siki, aczkolwiek mnie sie to nie udało nigdy



A co do szarych myszek to polecam przesłuchać ten kawałek:











tak od 00:56 , aczkolwiek cały kawałek , jak i cała płyta zajebisty
 
Czy mi się wydaje, czy ten temat schodzi na psy i zupełnie wszedł na inne tory niż w pierwszych wpisach. Miało być o sprawach sercowych, a nie o "Najlepiej jej pokazać, ze chcesz ją poważnie wyruchać" czy wywodach Kaczki.
 
To co, zamykamy?


ja bylbym za, wchodze na cohones po kilku dnia przerwy od Internetu , chcę nadrobić zaleglosci a tutaj co drugi temat to pogotowie prawne, sercowe, seksulane itp
 
Uuuu, to nie zdąrzyłeś na najlepsze z nich wszystkich: pogotowie duchowe! ;-)



Ps. A tak na powaznie, to można zmienić nazwę na pogotowie sercowe i seksualne, ew. ogólnie miłosne , a samemu nie wchodzić w ten temat, jak tak razi po oczodołach
 
Mr Could, ja tylko odpowiadałem na pytanie... :-)


Seks łączy się z miłością w sposób raczej jednoznaczny, więc takiego połaczenia raczej nie unikniesz. Pjona :-) #kaczkamode
 
Ja jestem przeciw zamknięciu, po prostu niech wpisy obiorą właśniwy kierunek


Wpisy obiorą taki kierunek jaki nadzadza mu kaczka i inne jego konta dyskutujace w tym i innych tematach :)
 
Ok. Proszę więc wrócić na właściwy tor. Wiadomo, że łóżko łączy się ze sprawami miłosnymi, ale ten temat powstał stricte na temat miłości i relacji damsko-męskich, i tego się proszę trzymać. Zawsze można założyć Pogotowie Seksualne Cohones :) (które usunę po dwóch dniach:).
 
Ja miałem podobnie jak Mess. Też za młodszego byłem z panienką 4 lata i już myślałem, że to ta jedyna, człowiek łaził zakochany po uszy już myślał, że ślub itp., a potem się zesrało wszystko i człowiek łaził przez jakiś czas wkurwiony. A teraz spotykam się z panną pół roku i na spokojnie, co ma być to będzie.
 
Ten temat chyba przynosi pecha mojemu związkowi, boję się, że niedługo będę miał się czym pożalić... :p
 
Idę o zakład, że obie najbliższe gale UFC łącznie będą miały mniej postów niż ten temat.
 
@kaczka Ty naprawde myslisz że ktokolwiek Twoje posty bierze na poważnie? Walisz takie ilosci spamu i trolingu wszędzie że od dawna tylko Waluś się przejmuje;] A co do tematu- faceci są rózni i dziewczyny tez, nie każdy może zostać wyrywaczem lachonów na imprezach i pogromcą serc na ulicy. Najlepiej być sobą i tylko starać się głupot nie robić przy kobietach, nieśmialosc zwalczać częstym kontaktem z płcią przeciwną i pamiętać o tym że nie żyje się tylko po to żeby tu i ówdzie włożyć penisa. Zmieniac się o 180 stopni żeby poderwać wymarzoną dziewczynę ktora sie wkoncu zorietuje że graliśmy? Traktujmy kobiety z szacunkiem i nie bójmy się ich a wszystko będzie dobrze.
 
aghahaha, kaczka mesjaszem tematow, tam gdzie go nie ma = smierc. #btchpleeease!!!



Bolciwo, te dwie gale nie sa jakies rewelacyjne, poza jednym fajnym ME to ciezko bedzie uzyskac wieksza uwage... :)
 
Back
Top