Pogotowie Sercowe Cohones

Aha nie wiedziałem, że friendzone piszę co chce ze mną robić w łóżku i wysyła zdjęcia w bieliźnie ;)
pics-or-it-didnt-happen.jpg
 
@Shoocker jakby ci miała dać to by ci dała a nie robiła nadzieje 2 miesiące. Bawi się w pospolitą gierkę sprawdzania na ile typ za nią będzie latał.
Nie było okazji, ale nie będę się tu tłumaczył. Nie latałem za nikim, ani się nie poniżałem, tylko wymieniałem wiadomości.
Wiwiur, nawet Cie nie zacytuję, bo Twoja obecność w tym temacie to nieporozumienie :D
 
@Shoocker 2 miesiące nie było okazji? Kompletnie tego nie rozumiem. Może to ja jestem prosty ale wydaje mi się, że takie kwestie to max przeciągu 2 tygodni są klarowne i tyle.
No tak powinno być mordo ;) Teraz nie będę ciągnął takich sytuacji długo, bo człowiekowi jakieś uczucia się załączają, nawet te negatywne. Na szczęście nie zrobiłem błędu z przeszłości i mam jakieś inne opcje na boku ;)
 
Ale dobrze rozumiem, że ty z tą typiarą się nie widziałeś od 2 miesięcy? Wtedy to już w ogóle nie ma mowy o jakichś uczuciach, co najwyżej o ciśnieniu :P
 
@Shoocker zjebaleś i tyle. Nie ma pisania 2 miechy, tylko albo stawasz sprawę jasno, albo nara. Wyciągnij wnioski i nie trać w przyszlosci tyle czasu na laskę, bo nie warto.
 
Ale dobrze rozumiem, że ty z tą typiarą się nie widziałeś od 2 miesięcy? Wtedy to już w ogóle nie ma mowy o jakichś uczuciach, co najwyżej o ciśnieniu :P
No w sumie o ciśnieniu. O uczuciach mowiłem w kontekście tego, że ktoś mnie potrafi wkurwić/wjebać w wyrzuty przez neta, a byle kto nie da rady :D
@Shoocker zjebaleś i tyle. Nie ma pisania 2 miechy, tylko albo stawasz sprawę jasno, albo nara. Wyciągnij wnioski i nie trać w przyszlosci tyle czasu na laskę, bo nie warto.
Tak będzie pjona ;)
 
Aha nie wiedziałem, że friendzone piszę co chce ze mną robić w łóżku i wysyła zdjęcia w bieliźnie ;)
Proszę Cię, z księżyca się urwałeś?

Panna wysyła Ci półnagie fotki i do tego pisze, co by to z Tobą nie robiła... a potem przez 2 miechy wodzi Cię za nos. To strata czasu, a dymanka z tego nie będzie na 100%.
 
Proszę Cię, z księżyca się urwałeś?

Panna wysyła Ci półnagie fotki i do tego pisze, co by to z Tobą nie robiła... a potem przez 2 miechy wodzi Cię za nos. To strata czasu, a dymanka z tego nie będzie na 100%.
Wiesz to trochę bardziej skomplikowane. Może przyznał bym Ci rację. Jednak z ostatnią dupeczką(o której tu pisałem), też miałem taką sytuację, że pisaliśmy i poszły foty, tylko ona przyjechała i za drugim razem już chciała działać. Ta nie mogła bo była zarobiona, ale wierzę jej, że chciała bo była podobnym typem do ostatniej. Taki los i tyle. Bardziej chciałem się wypisać i znowu stwierdzić że baby są niezrównoważone. Bo równie dobrze, mogła przyjechać jak tamta i mi napisać potem, że łączy nas tylko seksualność :D
 
Wiesz to trochę bardziej skomplikowane. Może przyznał bym Ci rację. Jednak z ostatnią dupeczką(o której tu pisałem), też miałem taką sytuację, że pisaliśmy i poszły foty, tylko ona przyjechała i za drugim razem już chciała działać. Ta nie mogła bo była zarobiona, ale wierzę jej, że chciała bo była podobnym typem do ostatniej. Taki los i tyle. Bardziej chciałem się wypisać i znowu stwierdzić że baby są niezrównoważone. Bo równie dobrze, mogła przyjechać jak tamta i mi napisać potem, że łączy nas tylko seksualność :D

A może samemu trzeba było ruszyć dupsko i do niej pojechać, Amaro?
:tiphatb:
 
A może samemu trzeba było ruszyć dupsko i do niej pojechać, Amaro?
:tiphatb:
Robię tak w sobotę, ale jadę już do innej ;) Jak bym pojechał do niej i by jej odjebało tak samo, to jeszcze bardziej bym żałował, a tak to już mam wyjebane :D
 
Niech nie robi z polskich dziewczyn dziwek!
To zdanie mi nie pasuje. Raz to dziwka chociaż kasę bierze, jak się za darmoszkę sypią to jest zwykła kurwa. Artykuł obraża wszystkie dziwki i to jest niesmaczne. A dwa, to jak się panienki sypią bez opamiętania to po prostu są kurwami. Nikt kurew z nich nie robi, one po prostu nimi już są.
 
No "jestem bogaty" wszystko tłumaczy. Bogaty cudzoziemiec to lep na Polki. Chociaż nie chcę wkładać wszystkich do jednego wora.
Obok studentki co Ci dadzą za darmo.
Jak nie jesteś Polakiem, chyba że masz coś ogarnąć.

Ogólnie zdesperowane i zakompleksione dupy, które mają kisiel jak odezwie się do nich "rumuński książę" są najgorsze ;)
 
To zdanie mi nie pasuje. Raz to dziwka chociaż kasę bierze, jak się za darmoszkę sypią to jest zwykła kurwa. Artykuł obraża wszystkie dziwki i to jest niesmaczne. A dwa, to jak się panienki sypią bez opamiętania to po prostu są kurwami. Nikt kurew z nich nie robi, one po prostu nimi już są.

Takie też są potrzebne :)
 
Wczorajszy foch o współlokatorkę zakończony tym, że dziś wyszła po 40 minutach z mieszkania, znajdując byle pretekst. Jak zostawiła rękawiczki, to oczywiście rzuciłem jej jak psu jedzenie, a ostatecznie - jak przyniosłem - to i tak dostałem w mordę. Chyba jestem masochistą :/
 
@mmag za słabo ją tresujesz, musisz mieć wyjebane na nią i jak to nie pomoże to po prostu ją olej - szkoda zdrowia.

Ja dzisiaj gadam z typiarą z tindera, mówie że ma spoko cycki a ta marudzi, że słabo tak oceniać po wyglądzie - a co mam innego oceniać jak typiara same zdjęcia wrzuca haha.
 
@mmag za słabo ją tresujesz, musisz mieć wyjebane na nią i jak to nie pomoże to po prostu ją olej - szkoda zdrowia.

Wiem. Dlatego - drugi raz - przyjąłem taktykę "na miłego" jak miała focha, a jak jej nagle przeszło, to stawiam warunek w stylu "przychodzisz do mnie albo nie widzimy się wcale" i zobaczymy, jaki to jutro przyniesie efekt.

Teraz dostaję 10stki smsów, przestałem już odpisywać. Mam lepsze rzeczy do roboty, niż czytanie jej tłumaczeń i nagłego wylewu szczerości :boystop:
 
@mmag za słabo ją tresujesz, musisz mieć wyjebane na nią i jak to nie pomoże to po prostu ją olej - szkoda zdrowia.

Ja dzisiaj gadam z typiarą z tindera, mówie że ma spoko cycki a ta marudzi, że słabo tak oceniać po wyglądzie - a co mam innego oceniać jak typiara same zdjęcia wrzuca haha.
Mogłeś napisać ze jej cycki budzą w tobie melancholie jak u pułkownika Kwiatkowskiego.
 
Back
Top