Pogotowie informatyczne

sony ericsson xperia mini pro sk17i
:mamed:


Nie moge skonfigurować internetu, wyskakuje błąd połączenia podczas konfiguracji, a intenet jest bo google działa normalnie, ktoś wie co mogę zrobić żeby to zaczęło działać?
Transmisji danych czy wifi nie możesz skonfigurować?
 
sony ericsson xperia mini pro sk17i
:mamed:


Nie moge skonfigurować internetu, wyskakuje błąd połączenia podczas konfiguracji, a intenet jest bo google działa normalnie, ktoś wie co mogę zrobić żeby to zaczęło działać?
Problem "rozwiązany".
 
Dlaczego pendrive 63GB widzi jako 32GB?

1715182149743.png
 
@Miskatonic prawym przyciskiem myszy na Start(znaczek windows w rogu) i tam masz zarządzanie dyskami.

Tu przykład dysku (nie pendrive) z dwoma partycjami i kawałkiem (tym z czarnym paskiem) nieprzydzielonej powierzchni.
1715182963818.png
 
@Miskatonic No to masz jasny obraz, że ktoś zrobił bez sensu partycję 32GB, a 25 z groszem jest nieprzydzielone. Teraz masz dwie opcje. Robisz drugą partycję co na pendrive jest trochę słabe, albo usuwasz wszystko (zrób backup bo się skasuje to co jest nagrane) i zrobisz sobie jedną dużą.

Chociaż nie wiem czy nie można poprostu przydzielić nieprzydzielonego, ale to musisz poklikać i posprawdzać. Prawym na danej partycji i tam będziesz miał różne opcje.

Edyta Dygresja:
Coś te 57,75GB podejrzane, bo 64GB to chyba powinno mieć 59,6GB
 
Back
Top