Pogotowie informatyczne

nie wie ktoś czy da się skopiować coś takiego jak lokalny Senselock, dostawca oprogramowania przestał istnieć, jak stracę klucz to nie odpalę oprogramowania, więc lepiej mieć jeden w zapasie...
Nie da się skopiować jeśli producent choć lekko profesjonalnie podszedł do zabezpieczenia. Jeśli są tam zwykłe pliki to możesz sklonować, czy próbować go emulować, ale zapewne w programie jest zapisana część danych z chipu pendrive.

Dostawca mógł zostać przejęty przez inną firmę, która może ci pomóc.
 
Panowie, panie, mam problem. Kupiłem w biedronce:crazy: laptop marki Kiano, po paru miesiącach już musiałem oddać go na gwarancje z powodu dysku twardego, a gdy wrócił niby sprawny zauważyłem że, po uruchomieniu, gdy wyświetla się coś na ekranie laptop zaczyna piszczeć, jakby sprzężenie.. oddawałem na gwarancje to uznali że wszystko sprawne.. Co to może być?
Cewki? Kiano to mobilniak pewnie i upchany.

Rozumiem, że pod pojęciem wyświetla masz na myśli cokolwiek, czy film, program, przeglądarka?

//Dysk możesz sprawdzić pod Crystal Disk lub HDTune.
 
Cewki? Kiano to mobilniak pewnie i upchany.

Rozumiem, że pod pojęciem wyświetla masz na myśli cokolwiek, czy film, program, przeglądarka?

//Dysk możesz sprawdzić pod Crystal Disk lub HDTune.

Pojawia się logo windowsa i już "piszczy"

Tak jak mówiłem ten dźwięk wychodzi jakby z ekranu?!..
Przed oddaniem na gwarancje był bezgłośny i po to był kupiony by w nocy móc korzystać z niego, a teraz nie da się bo ten dźwięk jest wkurzający..
 
Pojawia się logo windowsa i już "piszczy"

Tak jak mówiłem ten dźwięk wychodzi jakby z ekranu?!..
Przed oddaniem na gwarancje był bezgłośny i po to był kupiony by w nocy móc korzystać z niego, a teraz nie da się bo ten dźwięk jest wkurzający..
Daj screena z menedżera zadań i Crystal Disk. Z tym, że w Crystal Disk ustaw Funkcje --> Funkcje Zaawansowane --> Wartość RAW --> 10 [DEC]

Cewki piszczą
tak:
albo tak:
 
Tez mam 24 I tez jest lekko maly wiec zamiast na koncu biurka stoi w połowie. Bralbym moze z 2 cale wiekszy ale I tak spoko. Przyzwyczaisz sie albo patrz czy nie mozna odesłać doplacic I brac większy.
 
Tez mam 24 I tez jest lekko maly wiec zamiast na koncu biurka stoi w połowie. Bralbym moze z 2 cale wiekszy ale I tak spoko. Przyzwyczaisz sie albo patrz czy nie mozna odesłać doplacic I brac większy.
Pytałem, nie można, trza się będzie przyzwyczaić :fjedzia:
 
Nie da się skopiować jeśli producent choć lekko profesjonalnie podszedł do zabezpieczenia. Jeśli są tam zwykłe pliki to możesz sklonować, czy próbować go emulować, ale zapewne w programie jest zapisana część danych z chipu pendrive.

Dostawca mógł zostać przejęty przez inną firmę, która może ci pomóc.
Pytałem, nie można, trza się będzie przyzwyczaić :fjedzia:
kłamali, możesz podpiąć plazmę, czy inne ustrojstwo.
 
@lugasek
30shf1i.jpg

:antonio:
 
Jezeli ktoś kiedyś miał Photoshopa traila lub z Neta wersję, to teoretycznie inna wersja z Neta zadziała czy trzeba kupić w sklepie ?
 
Jak sie nazywal ten program do calkowiteho odinstalowywania ? @Rakesh
A moze ktos zna jakis naprawde dobry, ktory pozwoli utrzymac dluzej system w czystosci ?
@lugasek @bart123 ???
Ja używam CCleaner do deinstalacji, trzymania czystego rejestru, cookies itp.

Chodziło mi o screeny z programów co sprawdzą jaką moc ma twój pecet i wykorzystanie zasobów w jakiejś mocniejszej gierce.
 
Ja używam CCleaner do deinstalacji, trzymania czystego rejestru, cookies itp.

Chodziło mi o screeny z programów co sprawdzą jaką moc ma twój pecet i wykorzystanie zasobów w jakiejś mocniejszej gierce.
Ja tez uzywalem ccleanet ale myslalem, ze jest moze cos jeszcze skuteczniejszego.
Co do tych programow to sprawdzimy :redford:
 
Back
Top