Pogotowie informatyczne

@lugasek

kolorki się cały czas zmieniają a zdjęcie oczywiście nie odda piękna tej maszyny
25fuhqv.jpg
aa zapomniałem. Pytałeś wczoraj co kupić. APARAT SE KUP, albo lepszą komórkę.
Ło kurła, nie wiedziałem, a jakie są o półę wyżej ? Albo dwie ?
Pytanie jeszcze, czemu bezprzewodowa? i do czego będzie używana?. Gierki? pisanie książek?czy postowanie na cohones?
 
W co będziesz grał na tym zacnym komputerze?
We wszystko !
Co prawda, póki co na niego paczam, bo tak zdzadziałem, że nie chce mi się w nic grać. . . ale wierzę, że odpowiednia dawka alko (chociaż wolałbym thc) pomoże rozruszać te stare pogruchotane stawy paliczkowe
:pjelen:
 
Ło kurła, nie wiedziałem, a jakie są o półę wyżej ? Albo dwie ?
Pewnie patrzysz na jakieś amatorskie membranowe, kiedy akurat potrzebujesz klawiatury dla PRO, jaką jest mechaniczna.
Jeszcze tylko musisz zdecydować jakich przełączników chcesz używać i świat mega-klawiatur stoi przed Tobą otworem.
Już od 200< .
 
aa zapomniałem. Pytałeś wczoraj co kupić. APARAT SE KUP, albo lepszą komórkę.

Pytanie jeszcze, czemu bezprzewodowa? i do czego będzie używana?. Gierki? pisanie książek?czy postowanie na cohones?
Aparat mam, jak się do niego dokopię wśród wszystkich gratów to Ci napiszę jaki: KLASA :rutekajak:
Bezprzewodowa, bo staram się ograniczyć ilość kabli (myszka bezprzewodowa działa świetnie [choć pamiętam czasy jak GRAŁEM W GRE :) i mi zrywało połączenie na życie-warte-milisekundy, ale to już chyba nie problem),
KOMPUTER bardziej do gier, może do pisania książek (kto wie, zawsze o tym marzyłem) a do cohones zostaje stary laptop. . . tu jest zbyt dużo nieodpowiedniej treści dla mojego niewinnego, dziewiczego komputerka
:neildegrassewhoa:

p.s.
nie jestem gimbem latającym po CSach, klących do kamerek i napierdalających klawiaturą w razie porażki o stół :mjsmile:
 
To do czego są te kompy z bieda-oprogramowaniem?
Do wygladania I podkreślenia pseudo prestiżu. Kolega kupił 3 lata temu za jakies 1300 funtów. W tym samym czasie kupilem kompa za podobne pieniądze. Ten jego mac ladnie wyglądał ale jak chodzi o osiagi to wąchał pierdy mojego pieca.
Dla mnie sprzet dla bananow sory jak obrazilem jakiegos posiadacza. Chociaz to cohones a nie pudelek wiec nie powinno tu takich być.
 
Aparat mam, jak się do niego dokopię wśród wszystkich gratów to Ci napiszę jaki: KLASA :rutekajak:
Bezprzewodowa, bo staram się ograniczyć ilość kabli (myszka bezprzewodowa działa świetnie [choć pamiętam czasy jak GRAŁEM W GRE :) i mi zrywało połączenie na życie-warte-milisekundy, ale to już chyba nie problem),
KOMPUTER bardziej do gier, może do pisania książek (kto wie, zawsze o tym marzyłem) a do cohones zostaje stary laptop. . . tu jest zbyt dużo nieodpowiedniej treści dla mojego niewinnego, dziewiczego komputerka
:neildegrassewhoa:

p.s.
nie jestem gimbem latającym po CSach, klących do kamerek i napierdalających klawiaturą w razie porażki o stół :mjsmile:
Jak nigdy nie używałeś mechanicznej to możesz przetestować.
https://www.x-kom.pl/p/412044-klawiatura-przewodowa-spc-gear-gk530-tournament-kailh-brown-rgb.html
Z kablem, ale malutka.

A jak nie to bierz cokolwiek od logitecha np. jak pisałem wcześniej.
 
Last edited:
Jak nigdy nie używałeś mechanicznej to możesz przetestować.
https://www.x-kom.pl/p/412044-klawiatura-przewodowa-spc-gear-gk530-tournament-kailh-brown-rgb.html
Z kablem, ale malutka.

A jak nie to bierz cokolwiek od logitecha np. jak pisałem wcześniej.
Ładna, ale chyba bardzie dla Janowicza (czy jak tam temu dżentelmenowi),
ja jednak znalazłem coś takiego
https://www.morele.net/klawiatura-logitech-k375s-multidev-920-008181-1248765/
i chyba na to się skuszę (klaw. numeryczna też mi jest poczebna czasem)
trza też pamiętać, że jak mówię o grach to myśle o Civilization :antonio: i tego typu, nie rozumiem dzisiejszed młodzieży i ich gier :jarolaugh:
chyba spoko dla dziada jak ja, myślisz ?
 
Ładna, ale chyba bardzie dla Janowicza (czy jak tam temu dżentelmenowi),
ja jednak znalazłem coś takiego
https://www.morele.net/klawiatura-logitech-k375s-multidev-920-008181-1248765/
i chyba na to się skuszę (klaw. numeryczna też mi jest poczebna czasem)
trza też pamiętać, że jak mówię o grach to myśle o Civilization :antonio: i tego typu, nie rozumiem dzisiejszed młodzieży i ich gier :jarolaugh:
chyba spoko dla dziada jak ja, myślisz ?
https://allegro.pl/klawiatura-logitech-k800-illuminated-qwerty-it-hit-i7430664276.html
 
Testuje linuxa mint - cynamon (uruchamiam na razie z pendriva bez instlacji) i mam problem: nie odpala mi zadnych filmow, ani z fejsa, ani z jakichs stron z filmami online. Co zrobic cohones? Domyslam sie, ze jest tu troche uzytkownikow linuxa.
 
Testuje linuxa mint - cynamon (uruchamiam na razie z pendriva bez instlacji) i mam problem: nie odpala mi zadnych filmow, ani z fejsa, ani z jakichs stron z filmami online. Co zrobic cohones? Domyslam sie, ze jest tu troche uzytkownikow linuxa.
to nie jest system dla Ciebie.
 
Kompromis między graniem a odpalaniem do 10 maszyn w VM Playerze jednocześnie, żadnych programów CADo podobnych.
:antonio:

Czyli dużo rdzeniuf, dużo ramu i pewnie kilka dyskuf, bo na jednym może być lipa, żeby tyle masz uciągnąć. Muszę się doedukować i coś Ci złożę.
 
Jak pytasz o takie rzeczy to linux nie jest dla Ciebie. Co do pytania to zainstaluj chromium i flasha

https://www.hiroom2.com/2017/08/11/linuxmint-18-chromium-en/
Wierzę w edukację przez całe życie. Z podpowiedź dziekuję.
Mój brak wiedzy jest znaczny jeżeli chodzi o komputery. Z tego powodu chciałem zacząć od minta. Moje wątpliwości wzięły się stąd, że na archu (także odpalanym z pendrive, bez instalacji) wszystkie filmy mi szły bez problemu. Na testowanym mincie nie da się nawet zainstalować wbudowanego pakietu Kodeków (wyskakują jakieś błędy).
 
Wierzę w edukację przez całe życie. Z podpowiedź dziekuję.
Mój brak wiedzy jest znaczny jeżeli chodzi o komputery. Z tego powodu chciałem zacząć od minta. Moje wątpliwości wzięły się stąd, że na archu (także odpalanym z pendrive, bez instalacji) wszystkie filmy mi szły bez problemu. Na testowanym mincie nie da się nawet zainstalować wbudowanego pakietu Kodeków (wyskakują jakieś błędy).
Testowałem te wszystkie "łatwe" graficzne linuxy przez rok. Każdego dnia miałem całą kartę komend do wpisania, żeby coś uruchomić, albo zainstalować. Proste w obsłudze jak windows pisali:juanlaugh:
 
Back
Top