Pogotowie informatyczne

Mam problem z niektórymi gifami i obrazkami, że ich nie widzę.
BDURb8F.png
OzdI7Yd.png
U was też tak samo, czy tylko u mnie??
Jest fe.
Jak ci zależy na gifach to sobie go wyodrębnij i telepnij z palca.

cohones.mmarocks.pl/proxy.php?image=https%3A%2F%2Fmedia.giphy.com%2Fmedia%2FxTiTngKEhlDgCVYUb6%2Fgiphy.gif&hash=eb03ab29049794657e3643044dd1b65a


media.giphy.com/media/%2FxTiTngKEhlDgCVYUb6%2F/giphy.gif
 
Witam koledzy.

Kupiłem żonie telefon na gearbest: Vernee Thor E. Odpaliłem go w poniedziałek i wszystko było dobrze, aż żona chciała wysłać MMS'a, okazało się to niemożliwe.

Spróbowałem skonfigurować APN MMS dla jej sieci (T-Mobile), ale nie działało, więc poszedłem do salonu T-Mobile... I to był błąd, bo teraz żona nie może wysyłać żadnych sms-ów ani MMSow. Karta działa poprawnie na wszystkie połączenia i wiadomości przychodzące, internet też działa dobrze. Problem jest tylko z wysyłaniem sms i MMS, jakieś pomysły?

Jak ktoś rozwikła problem to stawiam zaoczne pół litra... :-)
 
Witam koledzy.

Kupiłem żonie telefon na gearbest: Vernee Thor E. Odpaliłem go w poniedziałek i wszystko było dobrze, aż żona chciała wysłać MMS'a, okazało się to niemożliwe.

Spróbowałem skonfigurować APN MMS dla jej sieci (T-Mobile), ale nie działało, więc poszedłem do salonu T-Mobile... I to był błąd, bo teraz żona nie może wysyłać żadnych sms-ów ani MMSow. Karta działa poprawnie na wszystkie połączenia i wiadomości przychodzące, internet też działa dobrze. Problem jest tylko z wysyłaniem sms i MMS, jakieś pomysły?

Jak ktoś rozwikła problem to stawiam zaoczne pół litra... :-)
probowales resetowac do ustawien fabrycznych?
 
przecież cena nie jest dla Ciebie problemem:deniro:
No niby nie jest, ale (wstyd się przyznać) komp dalej stoi w pudełku :shy:
w przyszły tygodniu mam zamiar skończyć ten konkretny pokój a ustawić kompa, może wtedy pogadamy, a może są już jakieś lepsze karty ?
p.s.
ale hooyowo trochę płacić za kartę połowę wartości reszty komputera :arch:
 
No niby nie jest, ale (wstyd się przyznać) komp dalej stoi w pudełku :shy:
w przyszły tygodniu mam zamiar skończyć ten konkretny pokój a ustawić kompa, może wtedy pogadamy, a może są już jakieś lepsze karty ?
p.s.
ale hooyowo trochę płacić za kartę połowę wartości reszty komputera :arch:
w tym roku moze beda
 
Nie wiem, kurła, gdzie o to pytać to pytam tu:
książki wolę w formie klasycznej ale różne komiksy bym chciał mieć, ale w formie elektronicznej, czy ktoś jest zorientowany w czytnikach e-booków, które mają dobre wyświetlanie kolorów i czy na nich idzie jakieś aplikacje zainstalować co by na nich gromadzić e-komiksy ?
 
Kurwa, mam tableta, którego miałem zamiar zacząć używać (post wyżej), bardzo mało używany chociaż leżał jakiś czas nieruszany, niby dobry chociaż chińczyk
Podpinam do kompa, żeby przenieść na niego kilka plików i ciągle jakiś błąd, urządzenie nierozpoznane, ki hooy ?

p.s.
może ktoś chce odkupić ? ogólnie działa i prawie nie używany
MODECOM freetab 1017

https://www.ceneo.pl/29090850
 
Kurwa, mam tableta, którego miałem zamiar zacząć używać (post wyżej), bardzo mało używany chociaż leżał jakiś czas nieruszany, niby dobry chociaż chińczyk
Podpinam do kompa, żeby przenieść na niego kilka plików i ciągle jakiś błąd, urządzenie nierozpoznane, ki hooy ?

p.s.
może ktoś chce odkupić ? ogólnie działa i prawie nie używany
MODECOM freetab 1017

https://www.ceneo.pl/29090850
Dobra, kurła, nawet nie trzeba mi go sprzedawać, ale dlaczego to gówno się nie chce połączyć ? Odinstalowałem i zainstalowałem sterowniki i nic.
 
Ja pierdole, zadziałało :facepalm:
byłem święcie przekonany, że problem tkwi po stronie tableta bo już kilka razy pokazał, że potrafi odpierdolić cyrk.
Dziękuję :tiphatb:

edit:
nie kurwa, dalej to samo, połączyło się na chwilę, zacząłem kopiować pliki i hooy bombki szczelił, dalej to samo
 
Ja pierdole, zadziałało :facepalm:
byłem święcie przekonany, że problem tkwi po stronie tableta bo już kilka razy pokazał, że potrafi odpierdolić cyrk.
Dziękuję :tiphatb:

edit:
nie kurwa, dalej to samo, połączyło się na chwilę, zacząłem kopiować pliki i hooy bombki szczelił, dalej to samo
zobacz czy jak ruszasz wtyczką w tablecie, albo kompie, czy Ci rozłącza.
 
Się gniazdo wyrobiło. Norma. Musisz znaleźć dobrą pozycję wtyczki i przyblokować ją:rutekajak: Albo spróbuj inny kabel.
Próbowałem różne kable, wtyczkę ustawiam tak żeby trzymała i nawet nie oddycham w pobliżu a chujas przy kopiowaniu i tak się rozłącza (wciąż pokazując ikonkę łądowania czyli prądy idą)
 
Coś polecacie z prostego oprogramowania wideo, coś jak PowerPoint?
Napisy + obrazek + proste efekty?
 
Back
Top