Pogotowie informatyczne

Dobrze wiesz, że mam 10-tkę i pracuję na niej stosunkowo bezawaryjnie i mam do niej zastrzeżenia, ale łatwiej ją przywrócić do życia niż 7-kę.

@panpan w takim razie wykonaj kroki, które zaleciłem najlepiej właśnie w trybie czystego rozruchu. A 10-tkę można łatwo w razie czego bez formatu wyczyścić trybem odzyskiwania i dane w razie potrzeby można zachować.
 
Chłopaki, ostatnio kupiłem TV boxa Mecool i po zainstalowaniu niektórych aplikacji z Google play nie widzę ich wśród dostępnych na pulpicie. Np. TVP VOD jest zainstalowana ale mogę ją odpalić ze sklepu play, a jak dodać skrót do pulpitu? Dzięki za pomoc
 
Chłopaki, ostatnio kupiłem TV boxa Mecool i po zainstalowaniu niektórych aplikacji z Google play nie widzę ich wśród dostępnych na pulpicie. Np. TVP VOD jest zainstalowana ale mogę ją odpalić ze sklepu play, a jak dodać skrót do pulpitu? Dzięki za pomoc
wejdz w ustawienia i wszystkie aplikacje i stamtąd przelutuj na pulpit.
 
Jak czyścicie sobie windowsa 10? Czyszczenie %temp%+oczyszczanie dysku wystarczy? Czy warto korzystać z tych cleanerów,odkurzaczy i innych chujów mujów. Śmiga mi idealnie, ale nigdy za wiele fps.
 
Jak czyścicie sobie windowsa 10? Czyszczenie %temp%+oczyszczanie dysku wystarczy? Czy warto korzystać z tych cleanerów,odkurzaczy i innych chujów mujów. Śmiga mi idealnie, ale nigdy za wiele fps.

Ja odpalę raz na kilka miesięcy Ccleaner i luz, do tego to co napisałeś i czyszczenie cookies historii etc.
Revo uninstaller pro do pelnego odinstalowania aplikacji i tyle.
 
@lugasek

zanioslem lapka i te moje nowe sluchawki za 700zl z Sony i mi to zrobili, 20zl dalem

problem byl taki ze trzebabylo 7 sekund przytrzymac aby zresetować je bo moga być przypisane tylko w 1 urządzeniu domyślnie <dziwne ale ok>
 
Dobre to ? Masz legal czy jakiegoś pirata ?
@lugasek
znasz to ? Dobre to ? :zakręcony:
Opłaca się kupować ?

9 na 10 przypadków znajduje pozostałości po usuniętym programie. Z reguły kilka plików i kilkanaście wpisów w rejestrze na program. Używam od roku, może dłużej i polecam z ręką na sercu.

Nie wiem ile kosztuje. Ja wszystko dostałem w prezencie na urodziny więc 100% legal.

Tu strona https://www.revouninstaller.com/index.html
Obczaj sobie, program kosztuje chyba 27 dolarow ale zawsze możesz go przecież dostac na urodziny...
Używam regularnie jestem zadowolony, polecam. :OK:
 
9 na 10 przypadków znajduje pozostałości po usuniętym programie. Z reguły kilka plików i kilkanaście wpisów w rejestrze na program. Używam od roku, może dłużej i polecam z ręką na sercu.

Nie wiem ile kosztuje. Ja wszystko dostałem w prezencie na urodziny więc 100% legal.

Tu strona https://www.revouninstaller.com/index.html
Obczaj sobie, program kosztuje chyba 27 dolarow ale zawsze możesz go przecież dostac na urodziny...
Używam regularnie jestem zadowolony, polecam. :OK:
Ok, kupię sobie na nowego kompa. . . na czysty system. . . jak już go kurwa odpalę :no no:
 
Mam problem z niektórymi gifami i obrazkami, że ich nie widzę.
BDURb8F.png
OzdI7Yd.png
U was też tak samo, czy tylko u mnie??
 
Back
Top