Pogotowie informatyczne

@midern skąd wiesz ze na pewno wina grafiki? Na zewnętrznym monitorze jest ok?
Jak dotykasz ramki naokoło to coś się zmienia? Przy zamykaniu i podnoszeniu klapy jakieś zmiany?
Sterowników nie zmieniałeś? Instalowałeś cokolwiek ostatnio co ma wpływ na wyświetlaniu obrazu? Sterowniki, directx, kodeki?
Jeśli grafika to raczej już nic z tym nie zrobisz, chyba ze masz podłaczana a nie lutowana.
 
@midern skąd wiesz ze na pewno wina grafiki? Na zewnętrznym monitorze jest ok?
Jak dotykasz ramki naokoło to coś się zmienia? Przy zamykaniu i podnoszeniu klapy jakieś zmiany?
Sterowników nie zmieniałeś? Instalowałeś cokolwiek ostatnio co ma wpływ na wyświetlaniu obrazu? Sterowniki, directx, kodeki?
Jeśli grafika to raczej już nic z tym nie zrobisz, chyba ze masz podłaczana a nie lutowana.
Minitor zewnętrzny okej. Nic nie instalowałem, nic nie zmieniałem. Żadnych zmian po dotknięciu, ruszaniu. Laptopa oddałem dzisiaj do naprawy, czekam na telefon czy to matryca czy grafika, w ile i za ile naprawia. @Grzechu
 
A jednak grafika. 390zł za wymianę. No ni,, dam Komputronikowi zarobić, niech wymieniają. Mówił, że przed świętem powinien zdążyć. Zobaczymy. @Grzechu
 
Kurwa wie ktoś jak usunąć z kompa to gówno fluey.com, co sie wpierdala zawsze jak chcesz cos wyszukac w okienku? Przeinstalowałem Operę i nic. Sprawdzalem, czy mam to gdzies zainstalowane w "dodaj usun programy" i nie ma.
@Grzechu ? ;)
 
@Grzechu nie jestem, ale pewnie jakiś toolbar siedzi gdzieś. Może to mieć nazwę inną niż ci się wydaje(jakiś Babylon toolbar itp). AdwCleaner czasem nie pomaga, a mi zawsze, możesz spróbować. Wrzuć też log z HijackThis.

W ogóle większość takich problemów bierze się z nieumiejętnego instalowania programów i klikania "Dalej", "Dalej" bez czytania co się instaluje.
 
Last edited:
Dziś nagrywałem film na telewizorze smart na pendrive. Po podłączeniu do komputera od razu wyświetla się komunikat, że trzeba sformatować urządzenie. Jak otwieram to na pendrive nic nie ma. Na TV z niego odtworzę nagrane wideo. Jakieś pomysły ?
 
Czy na PS4 jest możliwość dzielenia się grami? Brat kupił konsole i słyszałem że można tak robić. Zainstalowałem swój profil u brata, sciagnelismy grę ale na jego profilu była kłódka (brak autoryzacji) a jak grał na moim to wyrzucało go w chwili kiedy odpalałem moje PS4. Czy ktoś próbował to ogarnąć i ma sukcesy na tym polu?
 
od jakiegoś czasu wyświetla mi sie info żeby pobrać Windows 10, i takie mam pytanie nic mi sie nie stanie z laptopem jak zmienie windowsa?
 
od jakiegoś czasu wyświetla mi sie info żeby pobrać Windows 10, i takie mam pytanie nic mi sie nie stanie z laptopem jak zmienie windowsa?
Jak wybierzesz aktualizację z zachowaniem plików to zostanie raczej wszystko. Może się zdarzyć, że jakiś program nie odpali, ale to musi być jakaś nisza. Jak coś masz 30dni na powrót do starej wersji systemu.
 
Ogarnia ktoś, jak na Androidzie 5.0 na tym pasku na górze, gdzie bateria, zasięg, godzina są to tam jakaś gwiazdka jest.Ogarnia ktoś o co biega i co z tym zrobić?
 
Cały dzień wyskakuje mi dosłownie co 2-3 minuty komunikat, że Sterownik ekranu NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 340.52 przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.
Nie wiem o co chodzi i nie mogę tego dymka pieprzonego wyłączyć. Jakbyś ktoś mógł pomóc :sos:
 
Cały dzień wyskakuje mi dosłownie co 2-3 minuty komunikat, że Sterownik ekranu NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 340.52 przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.
Nie wiem o co chodzi i nie mogę tego dymka pieprzonego wyłączyć. Jakbyś ktoś mógł pomóc :sos:

Stery przeinstalowałeś?
 
Panowie ASUS n53sv, problem polega na nieregularnym wylaczaniu sie klawiatury. I to nie są kurwa żarty.
 
Jaki system? Podobnież jakieś problemy z klawiaturą ma ten laptop pod Win8/10. Chyba pomaga na to reinstalacja sterowników właśnie pod te najnowsze systemy, jakaś paczka ATF, czy coś, ale dla modelu X, nie N.

Ogólnie powiem ci tak. Każdy laptop ma jakiś mankament. Jeden ma spierdolony sterownik grafiki, drugiemu się pali płyta główna, trzeciemu ekran i tak by wymieniać każdą część. Zawsze gdzieś jest coś co nie gra i się spierdoli prędzej, czy później. Bawię się z laptopami od 2007r i zawsze coś musi być walnięte w którymś. Ostatnio kuzynka mi przyniosła lapka bo system padł, patrzę po temperaturach, a tu dysk łoi temperatury jak w piekle. Patrzę po forach, a tu wada fabryczna w lapkach danej serii.
 
Panowie, uzywalem pare razy programow Antimalvare czy jak to tam sie nazywa, przeczesalem lapka antivirusami, niby juz nic nie wykrywa ale jak wlaczam firefxa, przy klikaniu otwiera mi sie nowa karta z jakimis durnymi stronami (t mobile itd), na cohones w prawym gornym rogu wyskakuje jakis pasek do wyszukiwania "Powered By Capricomus", laptop ogolnie od czasu jak to sie zaczelo bardzo zwolnil. co moglbym jeszcze zrobic zeby to ustapilo?
 
Jak myślicie? UFC robi to specjalnie przy anulowaniu subskrybcji? Bo już dość dawno jak rezygnowałem po okresie promocyjnym pamiętam że był z tym problem a teraz po paru latach wpadam znów na ten sam widok...

Zrzut ekranu 2016-01-08 o 20.14.31.png
 
Jak myślicie? UFC robi to specjalnie przy anulowaniu subskrybcji? Bo już dość dawno jak rezygnowałem po okresie promocyjnym pamiętam że był z tym problem a teraz po paru latach wpadam znów na ten sam widok...

View attachment 2285
Wyłącz blockera reklam w przeglądarce (adblock, ublock, lub podobne)

Panowie, uzywalem pare razy programow Antimalvare czy jak to tam sie nazywa, przeczesalem lapka antivirusami, niby juz nic nie wykrywa ale jak wlaczam firefxa, przy klikaniu otwiera mi sie nowa karta z jakimis durnymi stronami (t mobile itd), na cohones w prawym gornym rogu wyskakuje jakis pasek do wyszukiwania "Powered By Capricomus", laptop ogolnie od czasu jak to sie zaczelo bardzo zwolnil. co moglbym jeszcze zrobic zeby to ustapilo?
Sprawdź dodatki/wtyczki w przeglądarce, zbadaj dokładnie zainstalowane programy w systemie. Możesz też ściągnąć Process Explorer, włączyć w nim integrację z witryną Virus Total, i zbadaj aktywne procesy.
 
Ja mam Firefoxa ale mam też adblocka pewnie to jego wina, ale załatwiłem sprawę mailowo jak wówczas i dość szybko odpowiedzieli ;)
 
@Shajs zainstaluj sobie Internet Download Manager, daj zaawansowana integracja z przeglądarką i wyskoczy okienko z możliwością pobrania pliku jak klikniesz "play" w tej audycji. Tylko idzie w FLV, bo audycja przez FlashPlayera. Oczywiście możesz to potem przekonwertować na MP3 jakimś prostym programem.
 
Back
Top