Pogotowie informatyczne

Panowie mam problem.
Logując się na typerze wpisuje login hasło naciskam "zaloguj" i nic tylko
buffering.gif
. Podobnie mam z facebookiem po zalogowaniu gdy wczytuje mi się tylko pierwszy post a reszta już nie chce. Co radzicie?
 
Panowie, jakiś tablet w granicach 500 zł? Zastosowanie: przeglądanie www i jakieś filmiki na YT.

Ten model będzie dobry?
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/toshiba-encore-2-wt8-b.bhtml
Są promocje na X-Kom bardzo często na te tablety Kiano Slim Tab/AllView/CityTab Supreme WP 8.1 za mniej niż 300zł i wtedy opłaca się je brać. Niestety mimo czasem wersji 3G nie działa Aero2. Ale jak szukasz czegoś do podstawowych rzeczy to wtedy to ma sens. Wiem, że 1GB RAM to przy pełnym W8 to mało, ale jak na te tablety i zwykłe HD działa płynnie. Dużo daje tu procesor IntelAtom. W dodatku Office365 na rok za free.
 
Są promocje na X-Kom bardzo często na te tablety Kiano Slim Tab/AllView/CityTab Supreme WP 8.1 za mniej niż 300zł i wtedy opłaca się je brać. Niestety mimo czasem wersji 3G nie działa Aero2. Ale jak szukasz czegoś do podstawowych rzeczy to wtedy to ma sens. Wiem, że 1GB RAM to przy pełnym W8 to mało, ale jak na te tablety i zwykłe HD działa płynnie. Dużo daje tu procesor IntelAtom. W dodatku Office365 na rok za free.

@PaweLisu999 - hmm, trochę mało info. Problem na PC/Tel/Tabl? Jaka przeglądarka? Nie wiem na czym działa "Typer", ale problem typowy dla jakiejś problemy z obsługą skryptu przez przeglądarkę.
 
Panowie mam problem.
Logując się na typerze wpisuje login hasło naciskam "zaloguj" i nic tylko
buffering.gif
. Podobnie mam z facebookiem po zalogowaniu gdy wczytuje mi się tylko pierwszy post a reszta już nie chce. Co radzicie?
Musisz zrobić
buffering.gif
a potem
buffering.gif
i hula jak ta lala.
 
Panowie mam problem.
Logując się na typerze wpisuje login hasło naciskam "zaloguj" i nic tylko
buffering.gif
. Podobnie mam z facebookiem po zalogowaniu gdy wczytuje mi się tylko pierwszy post a reszta już nie chce. Co radzicie?
Zaktualizuj sobie flashplayera, albo jakąś inną javę. Coś masz nieaktualne.
 
Spróbuj także na IE. Choć tak jakby czegoś aktualnego brakowało. Z drugiej strony co by mogło blokować? Adblock jakieś skrypty? Zawsze możesz przeczyścić przeglądarki CCcleanerem. Byle bez historii i zapisanych haseł. Ale to tak przestało działać, czy pierwszy raz się logowałeś?
 
Spróbuj także na IE. Choć tak jakby czegoś aktualnego brakowało. Z drugiej strony co by mogło blokować? Adblock jakieś skrypty? Zawsze możesz przeczyścić przeglądarki CCcleanerem. Byle bez historii i zapisanych haseł. Ale to tak przestało działać, czy pierwszy raz się logowałeś?
przestało działać,do niedawna było elegancko, na IE próbowałem, jeszcze spróbuję tym Ccleanerem
 
@Grzechu laptopek jak dla mnie smiga elegancko także dzięki jeszcze raz.
Teraz mam pytanie było ono zadawane w hyde parku, ale tam utonie każdy temat. do rzeczy : skąd pobierać filmy i walki gale żeby nie było ewentualnych problemów , i tych durnych listow z pseudokancelarii. ??
 
Nie odtwarza mi na laptopie na facebooku filmów , próbowałem aktualizacji przeglądarek adobe flasha , innych przegądarek?Wie ktos ,co robić?
 
Jakieś powiadomienie ci wyskakuje? Jak to wygląda wizualnie? @Grzechu może mieć rację, co do problemów z siecią co do waszych problemów z flashem. Też kiedyś przez pewien czas miałem podobne problemy m.in. blokady stron, ale w końcu tak zamęczyłem ISP, że w końcu sprawdził o co biega i okazało się, że poblokował mi i kilku innym osobom z danej puli adresów strony i porty.
 
Ma ktoś z was Orange?
Dzisiaj wyskoczyła mi strona z https://cert.orange.pl/ z info
"Zostałeś podłączony/a do botnetu Sality!"

Laptop i PC przeskanowane, smartphone też. Mona sprawdzić czy to gówno nadal gdzieś siedzi?
 
Tablet ASUS ME173X nie wykrywa i go komp jako dysk przenosny. Nie mogę przenieść plików. Wszystko zainstalowano, jednak chuja to daje. Sterowniki do płyty głównej(nvidia N68C-GS FX), sterowniki usb drivers ze strony ASUS'a instalowałem. Sprawa się przedstawia tak w screenach.
Non stop mi się to pokazuje i znika:
d0de22fe9ab33.jpg

17ab43b55d9cb.jpg
 
@Shoocker a nie masz w tablecie, po podłączeniu USB, opcji włączenia transferu danych?
Jak podłączam do kompa. Wyskakuje na kompie "znaleziono nowy sprzęd MTP Device. Na tablecie mam do wyboru "Urządzenie Multimedialne(MTP)<to jest zaznaczone>", jako aparat(jak to dałem to mi pokazało na kompie, ale nic nie mogłem z tym zrobić), no i trzecia opcja zwykłe ładowanie. Jak odłącze tableta to pisze, że wystąpił problem podczas instalacji sprzętu bla bla.
 
Niestety nie. Wydaje mi się, że to może być niedojebanie WinXP. Jak tak pomyślałem :)
Na dniach zmiana kompa to sobie zainstaluję 7, bo na niej nie miałem problemów :)
 
Pytanie związane z telefonami.Coś w tej cenie co Htc Desire możecie polecić lepszego?W ogóle opłaca się zmienić Orange na Playa , bo z tymi typami z Orange to ciężko dość ostatnio...
 
Back
Top